• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BUCKOWSKIHogwarts Legacy (PC / XBOX / Playstation) Žádné příběhové spoilery, většina asi ještě nedohrála
    Hlášení BUGů - je tady.

    Náhled do světa Harryho Pottera. Hra, která vzbudila kontroverze ještě před vydání. Byl na ní vyhlášen bojkot a možná právě proto měla rekordní prodeje hned první týden...

    Pokud už si nebudete moct pomoct a budete psát o něčem důležitém z příběhu, tak používejte tag SPOILERu:
    (div class='spoiler')...skrytý text...(/div)
    akorát místo závorek se používá tohle: <>
    Tahle to pak vypadá:
    ...skrytý text...
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUCKOWSKI: já nejsem fanoušek HP a hra mě bavila :)

    s + souhlas
    s - je to složitější
    - rozhovory mi nevadily - kromě teda toho, že každý všecko hned vykecá
    - inteligence nepřátel opravdu není vysoká
    - počet mi nevadil, mnohem víc mi vadilo, že někteří zjevně umí jedno kouzlo a to dělají dokola, ale jinak to bylo v pohodě
    - koště opravdu mohlo být lepší
    - glitche jsem měl, chyby ne, to může být rozdílem PS5 vs XSX
    - systém gearu by chtěl doladit - hlavně z UX pohledu

    S tím pojmenováním je to takové - asi by se to blbě dělalo, pokud by tam nebyla předdefinovaná jména. Ale to bych nemohl být Euthanatos Smile a to bych nebyl šťastný :)

    Celkově jsem, hlavně ke konci, měl pocit, že je to fakt pro mnohem mladší, spíš pro moje děti nebo jejich mladší kamarády, ale já jsem uvnitř nasrané dítě, takže to bylo taky v pohodě :)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TVL - včera večer jsem se sral asi hodinu s třetí místnosností Heradiana Questu (nevím, kdo už našel)
    Pak jsem se na to vysral, protože to prostě nedávalo smysl. Dneska ze zoufalství koukám na videa a všechno je jasné. Moje mísnost číslo 3 je nějaká glitchlá. Vypadá úplně jinak. Mám tam místa, kde není zeď a nedá se jít dál. Pak místa, kde prostě není textura a vidím vesmír a pak místa, kde je kostka z kamene, ale ta kovová klidně projede skrz...
    Tak schválně zkusím znovu, jestli se to zase bude pojebaný, nebo ne. Každopádně včera jsem měl i crash. Začínám mít podezření, že to je mým kusem HW, protože CP2077 mi padá pravidelně a nikdo jiný si na PS5 moc nestěžuje, že by se mu to stávalo.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    CORNELA: Protože je to venku jen pro ps5, pro ps4 to teprv vyjde
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    AVATAR: a co to létání? předpokládám, že to tam bude stejný, jako na PS5.

    Já jsem měl zatím 1 případ, že se hra sekla ve stavu, že nešlo pokračovat. Při vstupu do chamber of requirements. Tak jsem musel minutu vrátit zpět k auto save.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam