• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NOFNAK:
    SALVATOR: pánová já včera chytal zajíce, to jste neviděli. klukovi spadnul řetěz z kola, zastavili jsme, nasadili a já zafrflal, ať se naučí přehazovat rychlosti. nasednul jsem, šlápnul 3x ve stoje do pedálů a nejdnou jsem letěl pomalu a zvolna, přesto nezastavitelně přes řídítka. slomo guys by ze mě měli radost..
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOFNAK: To máš dobrý, závidím. Já minulej pátek vylít z klopený zatáčky i s kolem do lesa. Doslova vylít, vyhodilo mě to do vzduchu, pár metrů sem fakt letěl. Eště že sem netrefil strom. Nohy i ruce mám samá modřina, držku mám doteď podrápanou, narazil sem si levý koleno, to furt cejtim, na levý ruce sem si narazil zápěstí a ukazováček, na pravý vykloubil palec. Ten doteď neohnu, když si nedám bacha, tak to bolí jak čert, aspoň oteklý už to tolik nemám. Během letu mi něco, snad větev, snad kámen, servalo z ruky hodinky. Ty už sme nenašli. A zrovna brejle z DM za pár stovek to jak z prdele přežily naprosto bez úhony.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Ačkoliv jsem včera dost nešikovně spadnul, následkem jsou jen rozbité brýle, ret a malá modřina.
    Někdy si říkám, že mám více štěstí než rozumu.

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Postmodern Jukebox.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Na tyhle patalie s autokobercem sem zatizena.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Keanu na RFP
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NELLAS: Zažádám Nyxe, abych si mohla změnit ID z "Atuarfik" na "Anakolut". :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Ty jsi to aspoň třikrát přepsala, že jo?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    ATUARFIK: 2024
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ministerstvo zdravotnictví od července doporučilo změnit metodiku na posuzování rizik při dárcovství krve tak, aby homosexuální orientace už nebude znamenat automatické odmítnutí.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Numismatický dům Macho & Chlapovič

    Kuci se hledali asi hodne dlouho :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jedná mladá žena odsud: "Prcání je dobrá volnočasová aktivita!"
    KURE
    KURE --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Včera jsem byla po dlouhý době zase v dost špatným stavu. Sešlo se toho v předchozích pár dnech vcelku hodně a na mě to dolehlo plnou silou právě včera. A on neváhal, přijel, postaral se tady o tu moji čtyřhlavou saň, dal mi prostor se odreagovat a ještě jsme pak s nejstarším vedli večer intimní rozhovory, během kterých jsme došli k tomu, že je na svůj věk hodně moudrý a my, starý škatule, bychom se od něj mohli učit.
    Těší mě láska a porozumění.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Vždycky jsem si přál více žen v politice. Ale tohle snad ne???
    Moje přání ve skutečnosti...

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ERRTU: já to mám zas spojený s perskou poezii, téma "věčná láska: růže s Slavík" /gol o bulbul/ :)

    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Že občas vyjde i insider článek (u kterýho radši vypnou diskuzi, ale co už), ne jen ZlA mILiaRDa MuSlimAkU

    Smrt Arabům! Pochod židovských extremistů Jeruzalémem na vlastní kůži - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/den-jeruzalema-izrael-ben-gvir-marek-cejka.A240613_105632_zahranicni_aha
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GRANTORINO: urcite kytky mam napevno a pro vecne casy spojene s polici u babicky ktera byla technicky kvetinovou vitrinou muzea patologie, a ve ktere byly desitky kytek nalozeny v nejakem formaldehydu a zakonzervovane pro vecne casy. vzdycky me to trochu desilo :) toto je jedna z nich.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    priznam se ze me principielne hrozne vytaci lide "muj cil je svaty a proto mohu delat to co bych u ostatnich netoleroval". ja nikomu neupiram pravo protestovat ale naprosto neuznavam silove zabory, lepeni k silnicim, poutani se k temelinu a podobne. a nejvic mam rad fakany typu "ja tu budu trucovat dokud nebude po mem!".
    tj. i pres uvod ktery by se hodil spis do "co vas sere" jsem veskrze rad ze ta bezdomovecka kolonie u uradu vlady byla definitivne zrusena. kdyby tam mel normalni peticni stanek a u nej treba kravan, nereknu ani popel. ale 3+1 jurtu?? cekal jsem jen kdy si zacne v asfaltu vysekavat latrinu! zaplat pambu ze je ta ostuda fuc.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Včera z procházky...

    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    Praha 1 už v únoru Thora vyzvala, aby přístřešky odstranil. Radoměřská tehdy řekla, že to není petiční místo, ale neoprávněný zábor. Thor před úřad vlády přijel loni v květnu s nákupním vozíkem, kde měl jen toustový chléb a vodu. Nemohl prý dál přihlížet tomu, co se kolem děje.
    lel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam