• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOFNAK: Tam sem dost možná těžil ze svojí hypermobility, protože to ve zlomku vteřiny samo skočilo zpátky. Když sem se posbíral ze země, byl palec na svým místě, nemusel sem si to naštěstí sám, ani s pomocí nahazovat zpátky. Což nic nemění na tom, že škoda už se stala...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    SALVATOR: Jen jsem si představil ten palec a je m mdlo.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: Což mě teda docela i pobavilo, pravda.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NOFNAK: To máš dobrý, závidím. Já minulej pátek vylít z klopený zatáčky i s kolem do lesa. Doslova vylít, vyhodilo mě to do vzduchu, pár metrů sem fakt letěl. Eště že sem netrefil strom. Nohy i ruce mám samá modřina, držku mám doteď podrápanou, narazil sem si levý koleno, to furt cejtim, na levý ruce sem si narazil zápěstí a ukazováček, na pravý vykloubil palec. Ten doteď neohnu, když si nedám bacha, tak to bolí jak čert, aspoň oteklý už to tolik nemám. Během letu mi něco, snad větev, snad kámen, servalo z ruky hodinky. Ty už sme nenašli. A zrovna brejle z DM za pár stovek to jak z prdele přežily naprosto bez úhony.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Ačkoliv jsem včera dost nešikovně spadnul, následkem jsou jen rozbité brýle, ret a malá modřina.
    Někdy si říkám, že mám více štěstí než rozumu.

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Postmodern Jukebox.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Na tyhle patalie s autokobercem sem zatizena.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Keanu na RFP
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    NELLAS: Zažádám Nyxe, abych si mohla změnit ID z "Atuarfik" na "Anakolut". :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ATUARFIK: Ty jsi to aspoň třikrát přepsala, že jo?
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    ATUARFIK: 2024
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Ministerstvo zdravotnictví od července doporučilo změnit metodiku na posuzování rizik při dárcovství krve tak, aby homosexuální orientace už nebude znamenat automatické odmítnutí.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    Numismatický dům Macho & Chlapovič

    Kuci se hledali asi hodne dlouho :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jedná mladá žena odsud: "Prcání je dobrá volnočasová aktivita!"
    KURE
    KURE --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Včera jsem byla po dlouhý době zase v dost špatným stavu. Sešlo se toho v předchozích pár dnech vcelku hodně a na mě to dolehlo plnou silou právě včera. A on neváhal, přijel, postaral se tady o tu moji čtyřhlavou saň, dal mi prostor se odreagovat a ještě jsme pak s nejstarším vedli večer intimní rozhovory, během kterých jsme došli k tomu, že je na svůj věk hodně moudrý a my, starý škatule, bychom se od něj mohli učit.
    Těší mě láska a porozumění.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Vždycky jsem si přál více žen v politice. Ale tohle snad ne???
    Moje přání ve skutečnosti...

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ERRTU: já to mám zas spojený s perskou poezii, téma "věčná láska: růže s Slavík" /gol o bulbul/ :)

    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Že občas vyjde i insider článek (u kterýho radši vypnou diskuzi, ale co už), ne jen ZlA mILiaRDa MuSlimAkU

    Smrt Arabům! Pochod židovských extremistů Jeruzalémem na vlastní kůži - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/den-jeruzalema-izrael-ben-gvir-marek-cejka.A240613_105632_zahranicni_aha
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GRANTORINO: urcite kytky mam napevno a pro vecne casy spojene s polici u babicky ktera byla technicky kvetinovou vitrinou muzea patologie, a ve ktere byly desitky kytek nalozeny v nejakem formaldehydu a zakonzervovane pro vecne casy. vzdycky me to trochu desilo :) toto je jedna z nich.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam