• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Robutek s ocickama, co mi prave privezl kafe 🫠
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Ruský vlastenecký básník Gennadij Rakitin si v posledním roce získal značnou pozornost. Jeho ódy na Vladimira Putina a emotivní verše na podporu ruské invaze na Ukrajinu si vysloužily ocenění na sociálních sítích a dokonce i příležitostné čestné uznání v ruských básnických cenách.
    Rakitinovi obdivovatelé ale netušili jednu věc: že 18 básní zveřejněných pod jeho jménem a fotografií vygenerovanou pomocí umělé inteligence (AI) bylo ve skutečnosti ruským překladem nacistických veršů sepsaných ve 30. a 40. letech minulého století.
    Jedna óda, nazvaná Vůdce a zveřejněná na stránkách údajného Rakitina společně s fotografií Putina, se původně jmenovala Führer.

    Tak hlavně že denacifikujeme a osvobozujeme, že 😂
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Po čtyřech hodinách v nákupním centru jsme měli nakoupeno naprosto všechno, co jsme potřebovali, od oblečení přes drogerii, léky a další věci nejenom na dovolenou.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    S muzem sledujeme holky v krataskach a tileckach a trochu se to zvrhava a on se na me najednou podiva a rekne “ale ty ses tady stejne nejkrasnejsi”
    SEKELLE
    SEKELLE --- ---
    Ta radost mojí neteře, když jsem jí k osmým narozkám dal moje staré yamaha klávesy. :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SUCZKER: Fotr si kdysi dopisoval s nigerijskou princeznou. Ještě že byl tak počítačově retardovanej, že by jim ty prachy nedokázal poslat, protože neměl bankovnictví, a všechno řešil na pobočce :D
    KURE
    KURE --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    OCTOPUSS: mě to přišlo od ředitele policie Mgr. Jiřího Zlého, nejdřív jsem si myslel, že to je vymyšlené jméno, pak jsem zjistil, že to je skutečně ředitel dopravní policie a pak navíc, že má podle novinových článků zřejmě menšinovou sexuální orientaci, tím více mě to pobavilo.

    Chvilku jsem si s nimi dopisoval a pak jsem si navrhnul alternativní trest (který mi vymyslelo ChatGPT), který měl spočívat ve sledování určitého počtu hodin zcela legitimního erotického obsahu na zcela legitimním serveru a že jím pak napíšu esej o tom, jak jsem se z toho poučil, a chtěl jsem, aby stanovili správný počet hodin.

    Ale vůbec neměli smysl pro humor a furt jenom odepisovali, ať urychleně zaplatím :(
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HOWKING: tohle budu posilat do prace misto omluvenky. Prostě mi rekli, že se mam vratit.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Čelem vzad a pochodem chod! :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Smíchov :))

    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    SCHWAB: Přesně! V prvni fázi člověk reaguje na dětský křik stylem "sakra, co se to děje? Uff, to není moje dítě", v druhé fázi už rovnou spikleneckým pohledem směrem k partnerovi "hehe, někde někomu něco řve", nakonec pak přijde nostalgická fáze "jeee, hele, někde něco vřeští, to je krása, pamatuješ?" No a soudíc podle tchýně pak ještě někde číhá čtvrtá fáze "co je to tu za kravál, pani, ukázněte si toho rozmazlence, takhle se moje děti NIKDY nechovaly!"
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    než jsem se dostal k tomu, abych napsal, co mě pobavilo nebo potěšilo, tak mě pobavilotěšilo to dlouhé souvětí.

    Nicméně jsem sem šel se zjištěním (pobavujícím - to převažuje. Nejde o to, že vlákno "zjištění" spolusprávcuje ten fanoušek bombardování dětských nemocnic):

    Před pěti lety mě štvalo a obtěžovalo, když někde brečely, kňučely, kňouraly, otravovaly malý děti.

    Dneska je mi to úplně volný, pokud nejde o moje produkty :)

    se prej řiká že vlastní prdy a vlastní děti nesmrděj, ale to je hovdina imo (vlastní prdy mi stále neva, ba naopak, ale vlastní řvoucí děti? to je zlo.)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Jsem rád, že jsem vybral dětem poměrně sportovní příměstský tábor Krav Maga.
    Navzdory zjevnému odporu ex i prvorozeného, který tam nastoupil už s apriori odporem, který trval první dva dny, byl druhorozený celou dobu nadšený a nakonec se v druhé půlce chytil i starší a s nadšením vyprávěl zážitky. Bylo to krásně vidět na fotkách, kdy se ještě v úterý mračil na celý svět a na posledních je samý úsměv.
    Přitom až do čtvrtečního rána jsem se cítil naprosto pod psa s ohledem na to, jak mi to dával synek sežrat.
    Ach někdy jde jen o to překonat prvotní nechuť k pohybu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kéž by to byla pravda.

    Russian pilot handed over data of those responsible for the strike on Okhmatdyt Children's Hospital - Militarnyi
    https://mil.in.ua/en/news/russian-pilot-handed-over-data-of-those-responsible-for-the-strike-on-okhmatdyt-children-s-hospital/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam