• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MLIKARNACo vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALVATOR: vpravo dole na webu mas volbu ECMWF/GFS/ICON/...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SEJDA: Tak sem to prolít a nikde tam nevidim možnost přepnutí zdroje dat, tak úplně nevim, kdo tady halucinuje. Teplotu na balkoně bych navíc konzultoval s teploměrem na balkoně, ne meteoaplikací, nésu blbé.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: vidis to, a ja myslela, ze "srat na všechno" je podstata holubu.
    Nedavno jsem se i zamotala do diskuze, kdy nekdo oznacil čechy za národ holubčí povahy a taky jsem se ptala, jestli tim mysli, ze na vse serou, on že myslel spíš mírumilovné povahy :))
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SALVATOR: data maji od vsech hydrometeorologickych uradu. predpoved si muzes prepinat. jediny problem s aktualni teplotou je, ze soucasna sit muze mit rozliseni 10-50 km a ty se chces podivat, kolik stupnu je u tebe na balkone, coz je tvoje halucinace a ne windy.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    potesilo, ze se jeste naslo volne misto, byt na internech je vyprodano
    NEI
    NEI --- ---
    MICHELLEDANIELS: To je moc práce a moc stresu pro Marcela.
    Nechci ho vystavovat zbytečně toxickým lidem, aby nebyl smutný a nebo úzkostný!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MARASAN: Klara mi pro Berounsko na nadcházející víkend taky slibuje 39°. Data maj od Norů, jestli se nepletu.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    NEI: A treba by mohl srat na lidi, na ktery chces srat :)) Takovy to - Seru na tebe! A Marcel by sel a udelal to.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PAN_SPRCHA: Windy ma v teplotach obcas trochu halucinace. Je tohle z Windy?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    VERSONNENHEIT: jojo, nebojte ta zima nepotrvá dlouho, na víkend už bude zase příjemně teplo


    1



    i příjemný teplý večer nás čeká

    2
    ELIZABETPACKARD
    ELIZABETPACKARD --- ---
    SEJDA: můj nejoblíbenější dinosaurus je slepice :)
    NEI
    NEI --- ---
    Myslím že mě holub Marcel začíná mít rád.

    Naučil se mě chodit stalkovat na balkón - tudíž čumět do mého pokoje na to jak sleduju seriál Studio 30 Rock.
    A po jídle se včera jakoby nakrucoval a zase čuměl celou dobu jak vařím a uklízím kuchyň.

    Doufám, že ho nenapadne zase vletět do pokoje a tam stalkovat gekončíka Carla Gustava Junga.

    Musím se naučit jak vycvičit holuba.
    Kdyby nosil poštu, nemusela bych už nikdy čekat dlouhý fronty!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jsem osoba nenáročná - k potěšení mi stačí i takové drobnosti, jako svačinka sestávající z jogurtu s dobrou šťavnatou nektarinkou a trochu jahodového musli :-)
    a vůbec, člověk by měl vyhledávat a uvědomovat si všechna ta malá každodenní potěšení. koneckonců, těch velkých v životě není až tolik, ale když se nasčítají ta malá, tak je proč si ten svět užívat.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ...Clarkson teď potvrdil listu Sunday Times, že následné testy před dvěma měsíci neprokázaly žádné známky rakoviny a že je nyní oficiálně v remisi...
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Jako ja nečekala nic extra ale tohle mne dost pobavilo.

    Ptala jsem se tatínka (když už dva roky nic nedává) jestli by příhodil synovi na tábor.. tak prý mi dá 500,-..
    Kurník Navara ví kde mám 600,- což je víc, a furt mi to neřekl!
    MARIOO
    MARIOO --- ---
    Ze sem vylezl a ze v parku jede jazz a swing(pan Větrovec a spol.)..❤️

    ELIZABETPACKARD
    ELIZABETPACKARD --- ---
    Vrátila jsem se k Duolingu a nechali mi moji 468 denní řadu.
    Nemáte někdo místo ve family?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam