úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
Něco vás pobavilo nebo potěšilo a chcete se o to podělit? Chcete si pokecat o tom, co vás nebo další ID potěšilo nebo pobavilo? Pak máte ring volný!
Update 22.10.
To, že je to "bez cenzury" neznamená, že je tu někdo zvědavej na věci typu: pobavilo mě, že sousedovi chcipla koza, že má někdo raka, že někdo chcíp atd.
Cílem bylo vytvořit auditko, kde se sdílí hezký věci, kdo to nepochopí napoprvé, dostane RO4EVER.
rozbalit záhlaví
KARLOSK
---
---
16:47:07 25.6.2026
NICOLLETTE
: Neznám. Musel jsem si toho Gandalfa vygooglit. Nevidím ale jediný důvod, proč bych ho měl znát, popřípadě informaci o jeho existenci dále uchovat v hlavě. :)
CLAVEN
---
---
16:27:09 25.6.2026
1 odpověď
±0
NICOLLETTE
: pre mňa je trebárs odpoveď na prvú otázku "Nie" a tým je vybavený aj zvyšok.
Futbal je naozaj debilná zábava, to je čudný kopec, na ktorom chceš zomrieť.
NICOLLETTE
---
---
15:23:20 25.6.2026
2 odpovědi
-2
KARLOSK
: hele znáš Miroslava Petříčka? Máš ho rád? Víš, že miluje fotbal? Jako absolutně? A rád k němu filosoficky glosuje? Take bys ho nazval chudým duchem?
KROPUCHA
---
---
14:55:55 25.6.2026
MARASAN
: Ta ale zrovna neni moc veselá!
MARASAN
---
---
14:42:06 25.6.2026
1 odpověď
+3
KROPUCHA
: muj favorit
Drill Sergeant DePalo X The Kiffness - I Left My Home (Live Looping Cadence Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=n8q0Kd3AkO0
KROPUCHA
---
---
13:57:17 25.6.2026
1 odpověď
+1
The Kiffness
Dneska místo práce celej den koukám na ty jeho klipy a s každým se směju víc a víc, to jsem přesně potřebovala :)
Například
The Kiffness - Eating the Cats ft. Donald Trump (Debate Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=3BrCvZmSnKA
NELLAS
---
---
12:56:57 25.6.2026
+1
ERRTU
: Neřekla bych, že to dělají schválně. Každý máme nějaký přízvuk a zbavit se ho nemusí být vůbec možné (a i když to trošku jde, vůbec to není lehké).
ERRTU
---
---
12:08:47 25.6.2026
1 odpověď
-1
francouzi. oni si proste nemuzou ten akcent odpustit i kdyz mluvi anglicky.
castecne dostavam zachvaty nepricetnosti a zachvaty smichu. peklo na zemi, tenhle meeting bude narocny na preziti...
MELDA
---
---
11:35:41 25.6.2026
+1
Tesi me, ze od patku do uterka, pres ty nejvetsi hice budu pekne na horach. Nejdriv Rokytnice, potom Janske lazne.
MARASAN
---
---
11:20:50 25.6.2026
+3
Russia invades, USA intervenes and Israel “crossed into”.
Russia tortures, USA enhance interrogate.
ENDER
---
---
11:20:25 25.6.2026
+3
ANTICLOVEK
: Jsem OSVC prodejna stetka :)
Nove budu teda zamestnanec...
ANTICLOVEK
---
---
11:19:36 25.6.2026
1 odpověď
ENDER
: pasák?
OLIII
---
---
11:19:07 25.6.2026
+2
Jak jsem si pěkně na načasovala dovolenou.. 13°C poď mi!
RUTHER
---
---
11:11:45 25.6.2026
ENDER
: A máš už kam jít?
ENDER
---
---
11:07:28 25.6.2026
2 odpovědi
+12
Tak jsem dal vypoved a dost me potesili kolegove, sef i muj pasak... Kdyz jsem jim rekl duvody, nikdo nemel co dodat a jen mi prejou uspechy a hrozi se budoucnosti beze me..
MELDA
---
---
9:41:45 25.6.2026
+2
KARLOSK
: No, koukam, ze jsi taky dosti kratkozraky, kdyz vsechny fotbalisty mas za simulanty a lidi co sleduji a fandi fotbalu, tak mas za chude na duchu. Myslim si, ze dal netreba cokoliv vysvetlovat.
Snad mozna ti doporucim se podivat treba na tohle 🤦♂️
Neslýchané – Spojené království: Vinnie Jones (2026) | ČSFD.cz
https://www.csfd.cz/film/1840422-neslychane-spojene-kralovstvi-vinnie-jones/prehled/
SAAYURI
---
---
9:05:11 25.6.2026
+14
Ten pocit, kdyz je vysetreni negativni. Ten me tesi vzdycky :)
PETER_PAN
---
---
8:24:25 25.6.2026
+4
ERRTU
: Tak tak. Jak chtel Macinka tu extremni kohabitaci a vstupovani do ucebnic politologie, tak ja myslim ze se mu dari :-)
KARLOSK
---
---
8:21:36 25.6.2026
1 odpověď
-1
MELDA
: Protože dobrovolně sledujou 22 brečících simulantů?
MELDA
---
---
8:11:30 25.6.2026
1 odpověď
+1
KARLOSK
: A co maji simulanti spolecnyho s tim, ze oznacujes lidi co sleduji nebo fandi fotbalu chude na duchu??
KARLOSK
---
---
8:08:25 25.6.2026
PAN_SPRCHA
: Tak retardů jako je on tam je spousty. On se zase někdo najde.
PAN_SPRCHA
---
---
8:07:14 25.6.2026
1 odpověď
+1
KARLOSK
: mohl udělat ještě hromadu škody ANO
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam