úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!
CLAVEN
---
---
18:45:06 25.6.2026
NICOLLETTE
: agree to disagree? :)
NICOLLETTE
---
---
18:41:13 25.6.2026
1 odpověď
CLAVEN
: já fotbal nesnáším. Ale znamená to, že všichni co ho sledují, jsou kreténi? Asi ne, viď:)
KOUDY
---
---
17:45:09 25.6.2026
+8
Strasne me bavi jak si prezident maze vladu na chleba :))
KARLOSK
---
---
16:47:07 25.6.2026
NICOLLETTE
: Neznám. Musel jsem si toho Gandalfa vygooglit. Nevidím ale jediný důvod, proč bych ho měl znát, popřípadě informaci o jeho existenci dále uchovat v hlavě. :)
MELDA
---
---
16:40:53 25.6.2026
-1
Ja se fakt musim uz jen smat :-)
CLAVEN
---
---
16:27:09 25.6.2026
2 odpovědi
±0
NICOLLETTE
: pre mňa je trebárs odpoveď na prvú otázku "Nie" a tým je vybavený aj zvyšok.
Futbal je naozaj debilná zábava, to je čudný kopec, na ktorom chceš zomrieť.
NICOLLETTE
---
---
15:23:20 25.6.2026
2 odpovědi
-3
KARLOSK
: hele znáš Miroslava Petříčka? Máš ho rád? Víš, že miluje fotbal? Jako absolutně? A rád k němu filosoficky glosuje? Take bys ho nazval chudým duchem?
KROPUCHA
---
---
14:55:55 25.6.2026
MARASAN
: Ta ale zrovna neni moc veselá!
MARASAN
---
---
14:42:06 25.6.2026
1 odpověď
+5
KROPUCHA
: muj favorit
Drill Sergeant DePalo X The Kiffness - I Left My Home (Live Looping Cadence Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=n8q0Kd3AkO0
KROPUCHA
---
---
13:57:17 25.6.2026
1 odpověď
+1
The Kiffness
Dneska místo práce celej den koukám na ty jeho klipy a s každým se směju víc a víc, to jsem přesně potřebovala :)
Například
The Kiffness - Eating the Cats ft. Donald Trump (Debate Remix)
https://www.youtube.com/watch?v=3BrCvZmSnKA
NELLAS
---
---
12:56:57 25.6.2026
+2
ERRTU
: Neřekla bych, že to dělají schválně. Každý máme nějaký přízvuk a zbavit se ho nemusí být vůbec možné (a i když to trošku jde, vůbec to není lehké).
ERRTU
---
---
12:08:47 25.6.2026
1 odpověď
-1
francouzi. oni si proste nemuzou ten akcent odpustit i kdyz mluvi anglicky.
castecne dostavam zachvaty nepricetnosti a zachvaty smichu. peklo na zemi, tenhle meeting bude narocny na preziti...
MELDA
---
---
11:35:41 25.6.2026
+1
Tesi me, ze od patku do uterka, pres ty nejvetsi hice budu pekne na horach. Nejdriv Rokytnice, potom Janske lazne.
MARASAN
---
---
11:20:50 25.6.2026
+3
Russia invades, USA intervenes and Israel “crossed into”.
Russia tortures, USA enhance interrogate.
ENDER
---
---
11:20:25 25.6.2026
+4
ANTICLOVEK
: Jsem OSVC prodejna stetka :)
Nove budu teda zamestnanec...
ANTICLOVEK
---
---
11:19:36 25.6.2026
1 odpověď
ENDER
: pasák?
OLIII
---
---
11:19:07 25.6.2026
+2
Jak jsem si pěkně na načasovala dovolenou.. 13°C poď mi!
RUTHER
---
---
11:11:45 25.6.2026
ENDER
: A máš už kam jít?
ENDER
---
---
11:07:28 25.6.2026
2 odpovědi
+13
Tak jsem dal vypoved a dost me potesili kolegove, sef i muj pasak... Kdyz jsem jim rekl duvody, nikdo nemel co dodat a jen mi prejou uspechy a hrozi se budoucnosti beze me..
MELDA
---
---
9:41:45 25.6.2026
+2
KARLOSK
: No, koukam, ze jsi taky dosti kratkozraky, kdyz vsechny fotbalisty mas za simulanty a lidi co sleduji a fandi fotbalu, tak mas za chude na duchu. Myslim si, ze dal netreba cokoliv vysvetlovat.
Snad mozna ti doporucim se podivat treba na tohle 🤦♂️
Neslýchané – Spojené království: Vinnie Jones (2026) | ČSFD.cz
https://www.csfd.cz/film/1840422-neslychane-spojene-kralovstvi-vinnie-jones/prehled/
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam