• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    F1GURK4Sport a cvičení - podpořme se navzájem
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    PHOBOS99: Tady k tomu mas vic. Nic nejedl, dostal hladak. Celou dobu docela v tempu na to ze jede na mtb a vetsina trasy kopce. Snizeni vahy o necelych 4 kg mi jen na vodu prijde nejak extremne moc. Samozrejme nejlepsi by byla chytra vaha, ktera by to potvrdila. Nebo by bylo zajimave to porovnat s aktivitou, kdy jedl, zda takhle snizi vahu pravidelne a jde skutecne jen o vodu.
    [JOPS @ Strava photo, aneb co není na Stravě, jako by nebylo :)]

    Kdyz to porovnam treba s mym vcerejsim vyletem. Jsem o trosku lehci. Prumerka 25, silnicka, 113 km. Okolo 4-5l vody/sladkeho piti. Mam dnes o 0,5 kg mene a o 0,6 kg svalu mene. Mereno dnes rano, protoze chytra vaha nefunguje spolehlive hned po aktivite.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    WEWERKA: nesmysl, pil pivo a kolu, cukru měl dost. a i kdyby ne, jednorázová aktivita ti nevezme měřitelné množství svalů
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    JOPS: No, ja myslim, ze to neni jen voda. Jak to rozebirame vedle. IMO sis tim hladakem zpusobil to, ze ti to sezralo svaly. Cukr potrebujes jako palivo a kdyz dostanes hladak, tak organismus sahne po svalech.

    Kdyz uz sem pisu, tak hodim taky dnesni vyjizdku.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Nedělní cvičení - hotovo.

    JOPS
    JOPS --- ---
    ja si vcera udelal vylet na kole.
    takovej funfact.
    Vazil jsem se rano (kolem 6 hodiny ranni) po WC. Vaha ukazala 111,6kg. Na kolo jsem sel kolem 14 hodiny. Kdyz jsem prijel z kola, tak si rikam, jak to bude vypadat a ta sama vaha ukazala 107,8kg :D

    jasne, je to voda, ale nejak me to pobavilo a to jsem za ten vylet vychlastal 3,5l tekutin (pivo, kola, voda)



    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    ELISEBBAH: neumim to smazat a opravit na mobilu, tak tady jeste ten paddle

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Vcera voda a paddle, kteryho bylo hodne, ale spis nemereny ctvrthodinovky. Zkusila jsem i kajak, ale s tim jsem se uplne neskamaradila.

    Dnes chuze s prijemnym prekvapenim. Uz par let chci jit na Camino de Santiago, ale jeste nemuzu. V kazdym pripade porad narazim na to, ze me Camino vola. V St Emilion ziju sest let a teprv dnes jsem narazila na tuhle ceduli. Az jednoho dne vyrazim, vyrazim odsud :)

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dobré ráno všem.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní kombo, ráno cvičení a večer rychlá chůze. Včera byl oddychový den, byl jsem s dětma na výletě.

    EKG
    EKG --- ---
    Jo vlastne, rano jsem usnul, nez jsem stihl zamachrovat. Funguje to

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Plán splněn.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnes jsem zkusil trasu, kterou chodím svižnou chůzí, dát během. Šlo to. No uvidíme ráno.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Večerní fitko splněno. Bez fotky.
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Splněno.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Ranní běh.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Odcvičeno.

    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    Tri dny jsem trochu flakala, ted se budu snazit douanes.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Večerní trénink.

    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Dnešní ranní procházka.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam