• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    NEVENA: ahoj, ta hneda se neprodava ve velkym baleni. Maji akorat 60g krabicku a vyjde na 120 Kc. Chces ji privest?
    DANCE_GIRL: oki :)
    IKA: :) predtim byla za 300
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: kedze si uz nepamatam, kolko stala predtym, tak ano.:))
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    MANIFEE: Já jo ;-)
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Jé, tak jestli ještě můžu - hnědou, 500 g. (Jinak jsem z Prahy.)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    holky tak jsem sla koupit tu hennu a oni ji zdrazili. Budete ji chtit i za 350,- (500g)?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IDENTITY: uz nemam, ted je mam na mikado. Me se v Kataru ty vlasy zacaly hodne vysusovat, tak jsem je o polovinu zkratila. Proto jsem presla taky na hennu a fakt pomohla. :) Ted je mam super. I ta barva co mam se mi libi, spis ze bych zase jednou chtela zkusit mit svoji barvu vlasu. Ja uz se barvim asi od 14 :D
    Asi to proste budu postupne zesvetlovat a smikat, ono to nejak odroste...
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    MANIFEE: A máš hodně dlouhý vlasy a zakládáš si na nich? Moje zkušenosti jednoznačně ukazujou, že zbavit se úplně henny lze jedině kombinací vymývání a stříhání. Zejména když tato se používá léta. Já sama to mám tak, že když už mám odrosty pro ostudu, tj. prakticky svou barvu, tak konečky jsou pořád moooc pěkně hennový.
    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: uz jsem to tu kdysi psala, nechavala jsem si delat meliry a dolu to slo, jen se to muselo na vlasech nechat dele. Mozna by to chtelo zajit s tim k nejakemu sikovnemu kadernikovi, jestli v Kataru nejakeho najdes. A pokud pujdes do domacich odbarvovacich pokusu, zkus to, co se tu porad doporucuje a nikdo to nedela: napred odbarvit praminek:)
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MANIFEE: myslím že Ika nám s tím pomohla:)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    DANCE_GIRL: ok diky, mrknu tam. Peroxid a henna se nejak netlucou? Bych se trosku bala... Citron s vodkou zni zajimave :D Na slunicko spoleham, o nej nouzi v Kataru nemam :)

    ADELHAIDA: ja se tedka snazim na to uz hennu nedavat a kdyz uz to jo nejde, tak na to hodim ten barvici samponek od Pallete. Blby je, ze ja mam na koneccich jeste trochu chemku.
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    MANIFEE: Teďka jsem se o zesvětlování vlasů taky zajímala a našla jsem různý návody - citron s 3% peroxidem, citron s vodkou a k tomu působení sluníčka... z bylinek pak rebarbora, heřmánek (ty ale s hennou nejspíš nehnou). Na foru dlouhevlasy.cz je pár témat o tom, jak se zbavit henny nebo jak zesvětlit vlasy (někdo tam tušim psal, že mu ta citrono-peroxidová metoda pomohla hennu postupně zesvětlit), tak zkus pohledat tam.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MANIFEE: Henna vlas obaluje, nejde do hloubky... měla by se postupně vymýt. Já se jednou přestala barvit asi na půl roku a i konečky poomalu ale jistě dostávaly svou původní barvu. Jenže to jsem se ještě barvila tou hennou z DM, ta nebyla tak silná, že jo.
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Me by zase zajimalo, jak mam docilit sve puvodni barvy vlasu... :D Chtela bych nejak z ty tmave hnedy prejit zpatky na mysi blond. Stahnout barvu asi nepujde, kdyz jsem se barvila hennou, co...
    Mozna vlastne stejna otazka jako mela LU_EXE :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: ok
    DANCE_GIRL: ok
    IKA: ok
    :)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    ahoj..jen se chci zeptat, nevite jestli i na svetlou hennu (plava) pokud bych chtela par prouzku zesvetlit chemicky, chytne zelene ? mate s tim zkusenosti ? snad se to tu ted neresilo, nevsimla jsem si ;) diky !
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: tak ano, 500g. :)
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    MANIFEE: Já bych se taky přidala s červenou... 500g bude stačit :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: tak to bych prosila zase tu červenou, kilečko :-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IKA: pak jeste 80g za 80 Kc a 200g za 150 Kc
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: asi ano, ake su ine moznosti?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam