• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKAH:E:N:N:A
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Me by zase zajimalo, jak mam docilit sve puvodni barvy vlasu... :D Chtela bych nejak z ty tmave hnedy prejit zpatky na mysi blond. Stahnout barvu asi nepujde, kdyz jsem se barvila hennou, co...
    Mozna vlastne stejna otazka jako mela LU_EXE :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    SKLIBA: ok
    DANCE_GIRL: ok
    IKA: ok
    :)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    ahoj..jen se chci zeptat, nevite jestli i na svetlou hennu (plava) pokud bych chtela par prouzku zesvetlit chemicky, chytne zelene ? mate s tim zkusenosti ? snad se to tu ted neresilo, nevsimla jsem si ;) diky !
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: tak ano, 500g. :)
    DANCE_GIRL
    DANCE_GIRL --- ---
    MANIFEE: Já bych se taky přidala s červenou... 500g bude stačit :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MANIFEE: tak to bych prosila zase tu červenou, kilečko :-)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IKA: pak jeste 80g za 80 Kc a 200g za 150 Kc
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: asi ano, ake su ine moznosti?
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    IKA: oki, chces ty 500g vid
    IKA
    IKA --- ---
    MANIFEE: hnedu nie, ale vzala by som zase tu cervenu. (a myslim ze by som mohla prevziat aj balicek pre GALTHEU:)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Musim podekovat za tip s holandskym kakaem :) po celonocnim pusobeni henny jsem nemela vubec problem s vysousenim vlasu :) akorat je ta barva mozna trochu tmavsi, takze zacinam mit spis fakt tu medenou, nez svetle zrzavou :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    CERNY_KOCOUR: oki, pisu si
    GALTHEA: ja ti ji pak klidne muzu poslat postou, jestli chces. Par holkam uz jsem ji takhle posilala a nebyl problem...
    GALTHEA
    GALTHEA --- ---
    MANIFEE: ja bych pak vzala tu hnědou, třeba i dva kusy, ale nevím kdy půjdu nejblíž do Prahy... ale to by snad šlo nějak udělat:)
    CERNY_KOCOUR
    CERNY_KOCOUR --- ---
    MANIFEE: prosímtě pokud fakt barví na hnědo, tak bych si s dovolením dvě krabičky objednala...
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    AETHER: oki, privezu :) Zatim jeste nevim kam pojedeme priste... Kdyby to byla zase nejaka hennova destinace tak dam vedet ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    MANIFEE: ja budu urcite chtit cervenou, je skvela:) a pokud se nechystas jako dalsi staci treba do Indie, tak prosim dva baliky;o)
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    NEVENA: diky :)
    MANIFEE
    MANIFEE --- ---
    Ahoj holky, meli byste zajem abych privezla z Kataru tuhle hnedou hennu? Krabicka ma 60g a vysla by na 120 Kc. Ja ji pouzivam a jsem s ni moc spokojena. Ma odlesky vic do cervena nez do oranzova, coz mi vyhovuje a barvi fakt na hnedo (ja mam puvodni barvu vlasu takovou tu mysi blond). Do Prahy se chystam v srpnu a uz se do Kataru vracet nebudu, takze pokud nektera budete chtit privest jeste tu cervenou tak dejte vedet.
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    NEVENA: Právě že ne... bylo to po dlouhé době, melír je už doclea odrostlý
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    NEVENA: prave to by byl ten maximalne pozitivni efekt :) Tze jsi to davala tak po tom mesici?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam