• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    VOMAJDA: ne NO (nenajizdel do strelce), ale krajni nouze (najizdel do nekoho jinyho a strelec mu v tom chtel zabranit)
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    NJAL: podmínkou za co?
    Ten člověk zastřelil jiného člověka. Vidím tam dvě možnosti - buď jednal oprávněně a potom teda NO, nebo nejednal a potom teda vražda/zabití. Nějak tam nevidím prostor pro tu podmínku - uměl by mi to někdo vysvětlit?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NJAL: On se nedoznal k trestnému činu vrazdy, ale k tomu skutku - jako "ano, strilel, zastrelil". Právní kvalifikace je potom na soudu ve výsledku
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    NJAL: 50 dalsich clanku cekalo, vis, jak to je.. :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    Vražda to nebude. Střelec z Chomutova může skončit i s podmínkou, říká advokát | Domov | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...podminkou-rika-advokat-1sp-/zpravy-domov.aspx?c=A170530_160038_ln_domov_rsa

    Ale jedna vec me tam zarazila, predpokladam, ze je to jen novinarska divna formulace ovsem:

    Sedmatřicetiletý střelec po činu dle svědectví utekl na nedalekou čerpací stanici, kde počkal na policisty. Ti jej později obvinili z vraždy, neboť se ke svému činu doznal.

    Kdyby zatloukal, tak by ho neobvinili? :-)
    MUXX
    MUXX --- ---
    Priznavam ze na strelnici mi to nevadilo ale vecer doma jsem to na ruce citil. Asi pockam taky na nejakou gen2/sport edici.
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    diky
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    RENDALF: asi v té podnikovce, jak píše Lucky nebo kdekoliv jinde. kde to mají. Nevím, kde to lidi kupovali, jen jsem už několik exemplářů mezi lidma viděl, takže to někde prodávat musí :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    RENDALF: si zajdi do podnikovky u hlavniho nadrazi ne? a vem to cestou pres nejaky zelezarstvi se smirkem nebo mrkni jestli na to nejde nalepit nejakej talon grip/skateboard tape, pac me to sralo uz jen co jsem to na IWA drzel v ruce :))
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    CERMI_FOX: bude to asi muj prvni kousek, kde byste doporucovali nakup?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    RENDALF: už jde, běhaj s tím lidi
    RENDALF
    RENDALF --- ---
    MUXX: a kdy to pujde poridit u nas?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Pisou tam o nejake svedkyni na balkone, tak snad u soudu bude i jine svedectvi nez jen to od pribuznych valcovace.

    Střelba v Chomutově obnažila potíže v soužití. Bratr oběti mluví o popravě - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/utok-chomutov-sidliste-0vx-/domaci.aspx?c=A170529_171753_domaci_jj
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    GILHAD: no mysleno tak, ze kdyz registrujes na noseni a sport slevu mi nedaji a kdyz jen sport tak to mam za 100
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    LUCKYBSD: Tak v predpisu to je jen jako moznost, takze zalezi na uvaze toho ktereho soudruha zda ano a za jakych podminek... Ja to mel u pulky zbrani tak a u druhe naopak - v podstate nahodne.

    (Ale predpis nestanovi sport jako exclusivni podminku, presne dle litery by slevu mohl dostat "clen sportovniho klubu", co by to chtel na vsechno mozne, jen ne na sport - ci na cokoli, ale ne sport, nebot by porad slo o jeho zbran a on by porad byl "clen sportovniho klubu" - ale zda by to dostal, ci ne, to je na uvaze a libovuli organu)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    GILHAD: me rekli, ze to musi byt jen na sport, pak mi to daji za 100vku s kartickou (kterou mam), jinak 300 standardne
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SHADDIE: Ja to mam zrovna tak - UK na sport,sběratelství,ochranu a nošení . A o tu hlaven uz jsem zazadal (taky ze stejnych duvodu) a pry to ma byt nejdyl do 14 dnu, ale muzu se zeptat i driv. Mam v umyslu se ptat kazdy uredni den (Po, St) neb jde jen o jedno narokove razitko a nekde to zvladaji na pockani, tak co bych se nezeptal. A az to povoleni budu mit, tak mam v planu koupit jeste ten den a jeste stihnout zazadat o technicak. Takze me zase pumpnou vo nejaky ty prachy, voni kseftmane jeden.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MUXX: a to je tak zhruba v kostce shrnuti proc si proste od cz pistoli nekoupim ac bych strasne rad mel ceskej kver, tak tenhle pristup je fakt spatne
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GILHAD: hade, to jsem nevěděl, já platil dneska 600 u uzi a galila...ale oba na sport,sběratelství,ochranu a nošení :-) máme radost, Vincente :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Nejaky slovensky srot .)

    Grand Power P1 Mk12 9mm by Eagle Imports
    https://www.youtube.com/watch?v=6VRLP-diwj8
    NELLI
    NELLI --- ---
    BAAL: u EVO není problém s pravou pojistkou, ale s debilním (resp. chybějícím) bobřákem ručky. Ono EVO se totiž nesmí držet jako pistole, že áno...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam