• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Proč většina videí na netu začíná v půlce děje? A není tam i začátek toho, co tu reakci způsobilo. :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Včerejší střelba z plynovky, detaily a video
    Střelba v autobusu MHD na Smíchově AKTUALIZACE - Policie České republiky
    http://www.policie.cz/clanek/strelba-v-autobusu-mhd-na-smichove.aspx
    BLAF
    BLAF --- ---
    WOJTYLA: Tvl, snad to tady neuvidi nejaka zelena duse :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    100 bodou sudruzi! LOL



    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LUCKYBSD: kazdemu co jeho jest
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE:
    LUCKYBSD:

    hele, tohle je klub o zbraních, náboženské diskuse si řešte jinde :-)
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    NECROMAN: PPQ je pokud vim take pekny kousek, ale to je zase o trosku drazsi a pouzite ani prislusenstvi moc nevidam. P99 bych nebral, pokud nemas uchylku na devadesatky
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    REDSNAKE: i kdyby nebyla, furt g17 lepsi volba :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    PIVECEK: jako jo no, pětasedma za pět tisíc už je asi taky minulostí..
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NECROMAN: Nechces to slyset, ale maminka me vychovala k uprimnosti. Kup si Glock 17.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    ELWERINE: hele to je tak moc individuální že má někdo 1,5‰ a řádí jak zvíře a na někom 3‰ nepoznáš
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    KENJIRO: byla to plynovká a měl vypito 3,5‰
    MCD
    MCD --- ---
    NECROMAN: Je samozřejmě možný, že stojí za prd a během dalších 3500 ran se rozpadne v prach - jeden spokojený uživatel není reprezentativní vzorek :)
    Přístup TUILE má něco do sebe, protože si můžeš v průběhu času uvědomovat, co od toho chceš a co od toho nechceš. Já měl teda kliku (nebo zatím mám), že kdybych dneska hledal odpověď na tutéž otázku, dopadlo by to stejně.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL: akorat shadow nema blokaci uderniku, to bych fakt nechtel nosit :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    TUILE: ja to myslel dost podobne jako ZYAN, ze pridas par tisic a mas zbran, ktera je z meho pohledu lepsi (g17/g19) nez olitana cz75b, ale na druhou stranu pridavat prachy muzes porad :))
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: poranění obličeje, ale ne střelné. Asi plynovka. Zaplaťpánbu :-/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    @PolicieCZ před 29 minutami
    Pražská policie vyšetřuje okolnosti střelby v autobusu MHD ve stanici Smíchovské nádraží. Podle prvotních informací střelbě předcházela potyčka trojice mužů. Údajného střelce policie zajistila. Další okolnosti jsou v šetření.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ZYAN: Glock se mi opravdu od pohledu nelíbí, přes to asi moc vlak nepojede.
    MCD: uvažoval jsem i o PPQ nebo P99, ale kdosi mě tu upozorňoval, že Walthery stojí za prd a firma měla zůstat u PP a vzduchovek :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: To ani nevypadá nějak olítaně takhle z fotek
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: u mě to klaplo, mám ho doteď :) Je to kver kterej sice moc nestrilim, ale je supr na nauceni nekoho rozborky, a me do startu stacila na vse co jsem chtel(prilezitostny nosení, nejakej ten LOS, nejaka ta mirenka) a hlavne se mi libil a porad libí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam