• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    BRUKEV: A v Žoldákovi by chyběla scéna s krájenim tušim mrkve :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    MANFRED: ale prd. Ani nevím, kolikrát jsem se při krouhání zelí do bečky na těch velkých struhadlech "nakrouhal" taky a nikdy si nikdo v našem zelí nehtů ani kusů kůže nevšimnul:))))
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Hlavně když se u toho řezání pořežou, ta krev uplně naruší lahodnou chuť salátu, z šopského salátu je rázem menses salát a nehty hnusně lezou mezi zuby.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KALIF_WH: v zásadě takhle, akorát u nás se to dneska testovalo na rohlíkách :o) malá (5,8 let) je z toho nadšená, ona to chtěla jako dárek. ..... a paracord, na pletení náramků.




    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    RSZ: No já budu raději, když moje dítě bude mít i v dospělosti všechny prsty. :o)
    RSZ
    RSZ --- ---
    LEON_KOWALSKI: imho nesmysl, a proti všem poučkám, které tvrdí že dítě se musí jednou spálit ne?:) moje děti teda používaj normální kudly, a to i ve školce kde 2x týdně vaří. Je teda pravda že když krájej ostrou vlnkovatou kudlou na rajčata, tak radši koukám vedle:)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LEON_KOWALSKI: Je to hezky, jenom mi prijde vtipny kolik usili lidstvo vynalozi na to aby nakonec potvrdilo to, co se davno vi, ze se clovek muze vpohode zranit i motykou nebo kolickem na pradlo. Kazdopadne pokud poreferujes, jak probiha pouzivani budu ti zavazan, docela by me zajimalo jak vypada pouzivani v praxi.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Malá dneska dostala dárek :o)


    Můj Nůž.cz | Nože | Nože kuchyňské/řeznické | Opinel Funkční kuchařský set pro děti
    http://www.mujnuz.cz/noze/noze-kuchynske-reznicke/opinel-funkcni-kucharsky-set-pro-deti/
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KALIF_WH: díky
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Ahoj, máte někdo kontakt na kvalitního nozire v okolí Brna? Mám novou dýku z damašku, bohužel mi nevyhovuje sekerova čočka na ostří, potřeboval bych prebrousit úhel a typ ostří, kvalitně, na ceně nezáleží.
    GGG
    GGG --- ---
    LEON_KOWALSKI: jakej to je presne typ?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    CHINGACHGOOK: VELKÁ PARÁDA! Šikula :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    CHINGACHGOOK: Já myslel že je to pro Kotlebu jako blahopřání k těm vosmi procentum :-)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    WAMP_ELF: pro svaru k narozkam :)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    CHINGACHGOOK: nůž pro motorkáře? Jsem měl podobnou zakázku na mříž s 50cm maltézákem uprostřed..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    klasika
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    Tak jsme mu dodělal kabát :-)






    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    WAMP_ELF: chapu, me to jen okamzite napadlo, kdyz jsem videl jak je tvarovana ta rucka:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam