• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: CS L T 4116 je todle:

    Cold steel Leatherneck Russian HARD USE 18+
    https://www.youtube.com/watch?v=-qxxj3DH34w


    Kudla tehdy za sestnact stovek. Ukaz mi ktery jiny to snesou :) A ten rus ho ma dodnes.. cas od casu se ho ptam jestli to jeste neznicil a posledne psal ze porad jo, ze se mu to jeste nepodarilo zlikvidovat.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: tohle Tanto nema s CS nic spolecnyho ale..
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: No dyť říkám, nová produkce je hnusná, tohle bych si nekoupil ani omylem. Pro mě je to ošklivý tanto :-))
    XMEDA
    XMEDA --- ---

    Microtech Knives Currahee T/E Fixed Knife (4.48in Black Plain ELMAX) 103-1 | Hollow Grind
    https://thehollowgrind.com/...ech-knives-currahee-te-fixed-knife-4-48in-black-plain-elmax-103-1.html
    XMEDA
    XMEDA --- ---



    LEON_KOWALSKI: CS Leatherneck Tanto Krupp 4116 se povedl naramne. Jak je na tom nova D2 verze jsem nemel prilezitost okouknout, ale cena sla vzhuru dost.. a popravde ten nerez nasadil latku kurva vysoko.
    KURE
    KURE --- ---
    DYSTOPIK: sakra, beru z5. oni fakt udelali este vetsi smejd :D


    LEON_KOWALSKI: jj zlata slova stary voyagery byly krasny noze. ted to maj vsecko takovy nejaky prepiceny.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: Dtto jako Fällkniven - já mám od CS starý nože třeba Voyager, Bushman, Bowie Spike a tak. Ale nový bych si nekoupil. Jednak jsou teď hnusný - novej Voyager a Spike řada se s tou původní nedají ani srovnat, a druhak jsou kvalitou jinde. Jak píšeš - přesun výroby se odrazil na kvalitě čepelí.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KURE: je to plech neušlechtilej, ale i přesto jí používám skoro denně. nicméně chtěl jsem spíš poukázat na tu kauzičku se švindlovanejma rybičkama. neni to tak dlouho..
    jen v návaznosti na to, o čem jsi psal:)
    KURE
    KURE --- ---
    DYSTOPIK: rybicka je co jako?
    ano spousta lidi to mela jako mali kluci, tak jsou z ni nameko, ale uprime, kdyby se dalo koupit neco jinyho nikdo by po ni nevzdech.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KURE: a co ty rybičky..? :)
    KURE
    KURE --- ---
    MANFRED: z mikovu se neda udelat padelek. :)
    protoze kdyz je kopie lepci nez original, tezko tomu rikat padelek.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Připomíná mi to trochu písničku Pepy Nose: "Kdo jde pořád na východ, dojde na západ."
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jo, všeobecně to, jak firmy přesunuly výroby do japonska, bylo bezva, horší kvalita byl taiwan, a pak ten hup do číny to přizdil. Dobrý bylo, jak japan byla kvalita, taiwan bylo horší zboží, pak hup, najednou taiwan byla a je kvalita, čína horší zboží a poslední dobou hup, čína je kvalita a vietnam, pákistán, indie horší zboží, pamatuju na plány jak se začne rozvíjet severní afrika a potahnou se výroby tam, pak tam začli muslimákovat a prd :-) Asi jako addidasky:-)
    Ale blbý nože ten CS zas podle mne nejsou, akorát předražený a ta jejich reklama mne nějak míjí....
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: To bude asi stejná story jako s Cold Steelem.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    LEON_KOWALSKI: Tak u nich nějak ta stará výroba byla lepší, a rozhodně lepší bylo chování firmy, pak nastalo období, kdy dopisy a odpovědi firmě byly zdrojem pobavení na knifu :-)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    MANFRED: Já mám ještě starou 3g sgps a v pohodě. Už dlouhá léta slouží.
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Tim se kdysi chlubil Cold Steel, pak se zjistilo, že vojkum tehdy do Iráku cpali nože zadara a pak vykládali, jak jejich nože houfně používají :-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED, RASHEEN: No a prsí se, že dělají pro US Army - jak je to s výrobou pro armádu asi tušíme, že... mně to do sebe zapadá :-)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    MANFRED: mno setrej asi dost,kdyz fazetka konci min. pul centaku od konce vybrusu :)
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    FINSON: Tak vypadá to akčně a po pár použitích a odření hnusně, teda aspoň pro mne.
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: Yep, to že v nabídce nemají jedinou nepovlakovanou čepel je mi silně nesympatické.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam