• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    MANFRED
    MANFRED --- ---
    XMEDA: To mi připomíná finty typu dárkový pokaz na 500, který jsme svýho času nakoupili a rozdali ženskem na služby kadeřnictví a hajzla z toho kadeřnictví, kterej jim následně tvrdil, že poukaz platí jen 400, protože z toho musí odvádět daně :-)..jenže se naštěstí nedaly, takže se rozdaly tradiční poukázky do kaufáče a s hajzlem se vedl letitý soudní spor, protože dárkový poukazy nechtěl vzít zpátky :-)


    Tak tohle mi dělat neměli...klid..nepotřebuju to..nepotřebuju to....
    ESTERTIARY ESEE Tertiary Push Dagger ESEE Knives Nože Nůž
    http://www.noze-nuz.com/esee/ESTERTIARY.php
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: No, vyšší cenu za platbu kartou mají na spoustě míst. Ale ne 10%, myslím že 3,5%.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: ale jako jo, vzdycky je potreba porovnat vsechny moznosti nez se neco objedna.. jen jsem upozornil ze uz nejsou tak vyhodni, jak byvali. Bezne tam meli o 20% mensi ceny nez Sulc. Ale taky podivnou flignu, ze jsem si treba objednal kudlu, bylo tam 900.. prijdu vyzvednout na prodejnu a typek ze 990 jakoze 10% z ceny za platbu kartou. wtf

    Ale vystavku maj peknou
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEON_KOWALSKI: 900 + 120 = 1020, ne 1200, ty blbče.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: jenže u Šulce zase musím připočítat 120 kaček, když nekupuju nad 3000 takže nůž za 900 je za 1200. A jak jsem se tam koukal, tak některý jsou téměř identický - Avispa Šulc - 1050 Kč .... identický .... Avispa mujnuz 1090 Kč
    Něco má Šulc levnější, něco naopak dražší + poštovný. Takže mě zatím vychází líp nákupy v mujnuz .... akorát kuchyňáky má Šulc větší výběr.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TEDDYBEDDY: Na damasek seru, zrovna u otf mi prijde jak pest na voko :)
    Ten microtech jsem samozrejme okukoval, ale me prijde hnusna ta rukojet. Muj ideal je triton od jeffs harkin, ale proti nemu je i ten dost drahej infidel pomalu zadarmo :)
    A designem je mu ten infidel asi nejbliz. Tjo. Bude to halt drahy.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: já jsem v tomhle vzornej migrant ;-] a nedovolený zbraně nevozim, ani větší nože (a když je potřeba, tak ne tak, aby je někdo našel při náhodný prohlídce), ani třeba teleskop u sebe nenosim (upřímně řečeno se mi ještě ve Švýcarsku nestalo, že bych ho potřeboval). Historicky mě šacovali spíš na přechodu v Schaffhausenu a tam je zajímalo hlavně jídlo a případně nějaký spotřební zboží. Ono svoji roli asi hraje, že v Německu jsou předpisy stran nožů přísnější, tak snad ani nečekaj, že by zrovna z tohohle směru lidi vozili nějakej arzenál.

    Ostatním omluva za chatík.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS: tam jezdivam taky... a v BaZ ted zrovna psali ze tam tech nedovolenejch zbrani nasli v posledni dobe povicero (elektroshocker maskovany jako baterky atd)
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: v autě na hranicích v Basileji, to už jsem měl švýcarský značky, ale stejně. A jak jsem tak otevřel dveře a vystoupil (pět kroků od auta nebo jak to chtěli), tak mi tam chlapec svižným chvatem probral kastlík ve dveřích ;-) a prej a co je tohleto? Odehrálo se asi tak před třemi lety a jel jsem myslim sám. Jak jinak jezdim autem s dětskejma sedačkama nebo rovnou s rodinou, tak mě nikdo nestaví.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS: to te kontrolovali tak dukladne na letisti? Nebo v aute?
    Ja snad v aute jeste nikdy nemusel zastavovat, za tech 27 let
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: jasný, něco takovýho jsem si myslel. Já nic podobnýho neplánuju, ptám se ze zvědavosti. Zatim jsem jenom jednou besedoval s celníkem na téma kubotan, ale ten je povolenej. Ale poreferuj :-]
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CROSS: myslim ze o hadani se to moc nebude, budto mi to daji, nebo ne.
    Ja jako duvod napsal "sberatel". Kdyztak poreferuju jak to dopadlo :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LEON_KOWALSKI: no uz jsou u mnoha veci drazsi nez noze-nuz a byvalo to naopak, srovnavam jen navzajem.. ze se zvedaji ceny - ok, ale kdyz na jednom webu stoji kudla devet stovek a na druhym dvanact..
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CROSS: imho na to ze nejses albanec :D
    CROSS
    CROSS --- ---
    BLOWUP: na co se dá taková výjimka uhádat? Na automatickou pušku bych to chápal, pokud je někdo aktivní střelec, ale u vystřelováku? Na sběratelství?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    BLOWUP: tak to je napytel teda :( snad nam dlouho vydrzi ze tohle zatim u nas omezene neni
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    XMEDA: to si stěžuj u toho idiota z ČNB - Miroslava Singera, ten dojebal kurzy. :-(
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: Jo, a samozrejme ti ho zabavej
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SIRIUS: tak urcite pokuta, a obavam se ze mas prusvih toho druhu ze by ti mohli vzit i ty legalni zbrane. Snad ne hned napoprvy, myslim.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEVILL: taky to nechapu, nejspis nejakej iracionalni slunickovej expert.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP: Tak, zadost podana. Kurva, jestli mi to schvalej, tak si ho budu fakt muset koupit. Kurva kurva kurva, takovejch penez zase.
    A to jsem jeste mel cukani si tam napsat o povoleni na plne automatickou pusku, ale vezmeme to pomaloucku, polehounku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam