• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    GGG: tohle vždycky pokulhává na lidskym faktoru. Osobně jsem viděl kdysi v řecku na nějakym malym letišti, jak tam ten chlapík u toho RTG vytuhnul a spal:)

    vim, že když jsem nějak cestoval po zemi, tak psali něco jako že čepel do 9cm je v toleranci, ale to taky může bejt jinak na východ, než na západ atp.

    Kamarád nedávno letěl tušim do a pak z bruselu a až po cestě mu došlo, že má s sebou svůj opinel, co má už od dětství. už se s ním loučil, strčil ho v batohu do kapsy, kam naházel všelijaký kovový haraburdí, a nikdo si ho nevšim. Ale obecně když si je toho člověk vědom, do letadla bych si bral jen věc, kterou bych byl ochotnej postrádat
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GGG: Oni neřešej "cokoliv kovovýho", ale fakt čepele a zakázané předměty.
    Seberou přezku z pásku a daj ji mimo aby je neblbla, a pak je to o tom jak moc nějaký detaily neřešej.
    U zapalovače mohli tušit že je to nějaká neškodnost tohohle typu.
    GGG
    GGG --- ---
    LODBROG: mno tak asi by na to mela byt nejaka norma, ja jsem minule prosel se zapalovacem v kapse a nikdo mi nic nerek treba
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GGG: V batohu se neztratí nic.
    Ten rentgen to prohlídne všechno a totálně do detailu.
    Kdybys ten monitor viděl tak víš - žádnej bordel nic nezmůže, všechno vidět jak za sklem,
    a ze všech 3 směrů.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    GGG: Je to zvláštní, ale asi je to jak na kterým letišti.
    Sestra bývalá letuška tvrdila že prý čepel do 6 cm vpohodě (plus různé pinzety i nůžtičky vpohodě),
    jenže pak si pogooglila konkrétně letiště Praha Hejvl a tak jedou podle nějakých zastaralých (=ne těch momentálně moderních evropských) norem prý.
    GGG
    GGG --- ---
    Diky!
    FINSON
    FINSON --- ---
    GGG: Ani 3 cm čepel - vyzkoušeno před 4 lety, kolegové se mi smějí dodnes.
    GGG
    GGG --- ---
    WOJTYLA: myslel sem ze to zahrabu nekam mezi bordel do batohu a ztrati se to :)
    Letim do Panamy a a jen jedno mensi zavazadlo tak se mi to kvuli tomu nechce davat pod palubu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    GGG: ne
    GGG
    GGG --- ---
    Projde na palubu letadla malej nozik? 6cm?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: ok koupil Sleipner steel a namlátim jich pár hnusnejch..:-)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Wojtylo, těch grey knifů udělej rovnou pět nebo deset neasi, poptávka zde je :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: tak ja taky nemel v planu nic kupovat, ale vis jak.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    WOJTYLA: vis jak je to s tou kobylou :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BLOWUP: no neměl jsem to v plánu... chtěl jsem si ho konečně nechat, nemám žádnou svojí kudlu:-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    WOJTYLA: to se mi moc libi, je to eventualne na prodej?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SFUMATO: Paradni dedek...
    SFUMATO
    SFUMATO --- ---
    Moje první selka. Další model už musí být s úpravama





    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Jeden podzimni veteran z doby, kdy jeste v Mikovu umeli martfrost .)

    KLATIC
    KLATIC --- ---
    WOJTYLA: tvar i uprava cepele se mi velice zamlouva...a ten pertinax ma na tom bavi :)

    kdybys nekdy nejakej potreboval ve fachu se mi ruznejch velkej odrezku vali spousta....
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Já mám D2 na tom mém Kershaw Leak Composite Blade a ten nůž řeže pomalu jen když se na něj podívám, natožpak když ho vezmu do ruky. Parádní ocel!
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    NEVILL: jj ten výbrus do takové výše trochu bolí no :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam