• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    HANZ23: Jo to by bylo fajn :)
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    FINSON: a byla by k tomu i nejaka priblizna cenovka pls?
    zajem by byl, otazkou je, jestli na to bude stacit rozpocet :/
    FINSON
    FINSON --- ---
    Jo a ten Toy od Prapora je k dispozici taky.
    FINSON
    FINSON --- ---
    [SPAM]
    Vážení, nadešel čas pro změnu a taky tak trochu přišla bída na Kozáky. Než to rozhodím po inzercích (jakože zrovna na Knife.cz se mi inzerovat vůbec nechce), měl by někdo zájem o něco z tohohle?

    [/SPAM]
    CROSS
    CROSS --- ---
    WAMP_ELF: u Charge to tak je, Surge jsem v ruce neměl, soudím jen podle obrázků, že ten mechanismus na koncích rukojeti nemá. Něco musí rozdíl v ceně vysvětlovat, tohle bude jedna taková drobnost asi.

    Jinak jak jsem psal, že mi na Charge nic nechybí, stejně tak můžu říct, že mi na něm ani nic nepřebývá, nepoužívám akorát očko na pověšení, nosím ho buď v pouzdře, nebo výjimečně na klipu v kapse. Zrovna malej šroubovák na utahování brýlí je mi užitečnej dost.

    Konec propagandy. ;-]
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    CROSS: jako vic nez ten guthook me stve ten hodinarskej sroubovacek, utahovani brejli nebo podobny drobnosti se dejou casteji nez srazena srnka. Jinak za me asi surge. U Charge nekde pisou ze maji vsechny nastroje pojistku u Surge pisou o pojistce jen na nozi, je to tak?
    CROSS
    CROSS --- ---
    WAMP_ELF: napadá mě jedině velikost a hmotnost, jinak je to asi čistě v tom, jaký nástroje obvykle používáš. (Gut hookem vyvrhuju akorát krabice zabalený do plastu. :-])

    Wave, Surge a Charge jsou podle Leathermanu jejich nejprodávanější modely, což asi není náhoda.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    hele a proc ne surge? Nema gut hook ale ten jsem nikdy k vyvyrhnuti nepotreboval a ma vic udelatek nez charge. Neni to takovej fesak ale ma ty vymenny strizny plochy u klesti coz se tu uz probiralo zda se mi..
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    CROSS: ted na to koukam... desive me boli v krizi a to doslova zkratuje muj uz tak pocasim prehratej mozek takze se omlouvam za zmatky....
    CROSS
    CROSS --- ---
    WAMP_ELF: Charge nůžky má
    CROSS
    CROSS --- ---
    WAMP_ELF: Charge má oproti Wave stahovačku bužírky na kleštích a gut hook na jednom z nožů, plus nože má z kvalitnější oceli (teda jeden ze dvou). Osobně nosím Charge a nic mi na něm nechybí.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NEVILL: Aha...a ja myslel ze proste jeden typ ma vic udelatek nez ten druhej...
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    WAMP_ELF:Za mě Wave
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Jinak tady konecne foto pred prodejem. Je to uz par mesicu zpet ale aby se nereklo....



    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WAMP_ELF: charge nebo wave
    JIKE
    JIKE --- ---
    WAMP_ELF: za mě ano. charge...
    381007: a já si myslel, že právě říznutím ukáže, že se mu něco nelíbí :-)
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    dotaz na zdejsi moltitool geeky, jaky leatherman je nejvsehoschopnejsi?
    381007
    381007 --- ---
    FINSON: jak říká můj kamarád: "Nůž neumí mluvit. Říznutí je jediný způsob, jak Ti může dát najevo, že Tě má rád." :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Fáč už nemám, pěkně se to zatahuje, teď jsem si lehounce pootevřel palec :-)
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: ano. nečekal js ijak hodně jedovatý to bude, a jak máš fáč na ruce jště z minula, tak se to nedrželo nejlíp? hádám?

    jinak břidlici jsem používal už jako malej kluk, ale nic moc to nešlo, asi blbý kusy a hlavně nůž z číny co moc nejde nabrousit. na Mikov jsem to nezkoušel. Ale břidlice dobrá jinak!
    FINSON
    FINSON --- ---
    MANFRED: To je hezký! Skoro to vypadá, jako kdyby u Bradfordů opisovali :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam