• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    KALIF_WH: poděl se, jak se ti povedlo vysvětlit ženě, že nemá nechávat uhlíkovku v odkapávači!
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    vsak to je pristup, kteryho si cenim parametry se dneska pouzivaj jako soucast marketingu a tim padem se o nich i dost casto lze, zakaznika nemusi zajimat postupy ale vysledek. Vsude je spousta teoretiku. Ja mam nejlepsi kuchynskej nuz za 25 kc z blesiho trhu, dal sem ho dohromady z totalni lisky a je to nejaka prvorepublikova kudla z uhlikovy oceli, dlouha, tenka snadno brousitelna a reze jako blazen, akorat mi chvili trvalo vysvetlit zene ze ji fakt nemuze nechat mokrou na odkapavaci.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIF_WH: Realne mizivy procento lidi pozna/vyuzije/oceni rozdil 2 hrc navic a pripadny vlastnosti ktery ta ocel ziska presnym dodrzenim normalizacnich cyklu nabehu teoloty vydrze a naslednyho zchlazeni. Vetsina z uzivatelu co ti i reknou ze jim na tom zalezi tak je to spis vo tom ze to jako chtej nez ze by poznali rozdil:-)))

    Garantuju ti ze 9/10 lidi u slepyho testu nepozna rozdil mezi Elmaxem a nastrojovkou, natoz aby poznali rozdily v nabehu a vydrzich teplot. Ta kudla tak jak ted je je naprosto ok zakalena a popustena nasledne. :-))

    Kalici pec mam ale nefunguje idealne a najizdi na teplotu cca 4 hodiny a asoon trochu dobra stoji 25k+ takze v peci kalim az kdyz mam vic kudel najednou.

    Podobne ted jede v svete uplne nesmyslnej flame o tom ze kdyz nozir pouziva pripravek na vybrus tak ze podvadi. :-)))
    Plno tehle veci jsou jen poza zbytecna. Si birci koupej za 20k+ kudlu vod Snodyho, kterej ji realne nevidel ani z rychliku a umydlil ji tam nakej pomocnik celou.

    Nic jen muj pohled na vec. Tohle byla jen rychlo kudla za den hotova.

    S nekterejma se taky seru mnohem vic ale ja to vzdycky reknu na rovinu jak a proc jsem co idelal. Ja nikomu buliky na nos nevesim nikdy.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: hele z moji strany to vubec nebylo ironicky, naopak se mi to libi, i kdyz chapu, ze se materialovej list moc prechcat neda, tak mi prijde ze se obcas okolo nozu a oceli na nich dela moc velka veda, na to ze to neni tak dlouho co se tu pizlalo osekanejma sutrama. A hlavne nemel jsem to v ruce a nemam tvoji zkusenost s vyrobou.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIF_WH: Hele je to tvrdy jak bejk...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: hezky :-) tohle je fakt mimoradne cistej cikanskej styl :-) a mas paradni vyhno-pec
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    btw este jsem si zrepasnul ze staryho rezavýho kladiva co jsem mel v kýblu leta rounding hammer



    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: Paráda! Nemít od tebe podobnej, tak do něj asi jdu... :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: a ve folii nebo uplne na punkace ? .-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NEVILL: je vytaženej do hnusno jedovata, takže má jen 0,5mm fazetku... :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: byl prodanej eště behem procesu výroby, jen jsem zmínil že dělám kudlu už byl pryč..:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIF_WH: no bez vakuovky jen v peci..:-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: Jak se kali N690 na cikana ? :-)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: na prodej ?
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: hodně pěkný tvl !!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: moc pěkný! :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Som zbrusil...
    Podzimni svestak N960 kalena na cikana.



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LODBROG: nebo jak mensi dafy od pokornyho :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOUDY: Vypadá jak aeternus A od Konolu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam