• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jop, ta honba za fancy cool oceli ve me taky vyvolava usmev. Jako kde poznas celkem dobre rozdil jednotlivejch oceli je brouseni, ale rozhodne bych asi nepoznal jestli je to VG10, AUS8, 8CR13MOV ci 440B/C - tj. nerezovky z podobnyho gradu, ale rekl bych ze elmax od nastrojovky nebo od 1085/1095 uhlikovky rozeznas pokud si od kazdy ocele nabrousil nekolik kousku
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIF_WH: Realne mizivy procento lidi pozna/vyuzije/oceni rozdil 2 hrc navic a pripadny vlastnosti ktery ta ocel ziska presnym dodrzenim normalizacnich cyklu nabehu teoloty vydrze a naslednyho zchlazeni. Vetsina z uzivatelu co ti i reknou ze jim na tom zalezi tak je to spis vo tom ze to jako chtej nez ze by poznali rozdil:-)))

    Garantuju ti ze 9/10 lidi u slepyho testu nepozna rozdil mezi Elmaxem a nastrojovkou, natoz aby poznali rozdily v nabehu a vydrzich teplot. Ta kudla tak jak ted je je naprosto ok zakalena a popustena nasledne. :-))

    Kalici pec mam ale nefunguje idealne a najizdi na teplotu cca 4 hodiny a asoon trochu dobra stoji 25k+ takze v peci kalim az kdyz mam vic kudel najednou.

    Podobne ted jede v svete uplne nesmyslnej flame o tom ze kdyz nozir pouziva pripravek na vybrus tak ze podvadi. :-)))
    Plno tehle veci jsou jen poza zbytecna. Si birci koupej za 20k+ kudlu vod Snodyho, kterej ji realne nevidel ani z rychliku a umydlil ji tam nakej pomocnik celou.

    Nic jen muj pohled na vec. Tohle byla jen rychlo kudla za den hotova.

    S nekterejma se taky seru mnohem vic ale ja to vzdycky reknu na rovinu jak a proc jsem co idelal. Ja nikomu buliky na nos nevesim nikdy.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: hele z moji strany to vubec nebylo ironicky, naopak se mi to libi, i kdyz chapu, ze se materialovej list moc prechcat neda, tak mi prijde ze se obcas okolo nozu a oceli na nich dela moc velka veda, na to ze to neni tak dlouho co se tu pizlalo osekanejma sutrama. A hlavne nemel jsem to v ruce a nemam tvoji zkusenost s vyrobou.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIF_WH: Hele je to tvrdy jak bejk...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: hezky :-) tohle je fakt mimoradne cistej cikanskej styl :-) a mas paradni vyhno-pec
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    btw este jsem si zrepasnul ze staryho rezavýho kladiva co jsem mel v kýblu leta rounding hammer



    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: Paráda! Nemít od tebe podobnej, tak do něj asi jdu... :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: a ve folii nebo uplne na punkace ? .-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NEVILL: je vytaženej do hnusno jedovata, takže má jen 0,5mm fazetku... :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: byl prodanej eště behem procesu výroby, jen jsem zmínil že dělám kudlu už byl pryč..:-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KALIF_WH: no bez vakuovky jen v peci..:-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    WOJTYLA: Jak se kali N690 na cikana ? :-)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: na prodej ?
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    WOJTYLA: hodně pěkný tvl !!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: moc pěkný! :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Som zbrusil...
    Podzimni svestak N960 kalena na cikana.



    KOUDY
    KOUDY --- ---
    LODBROG: nebo jak mensi dafy od pokornyho :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    KOUDY: Vypadá jak aeternus A od Konolu.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KOUDY: ten je moc peknej :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    nova radost od radima dachse z jap-swords





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam