• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    BIGEM
    BIGEM --- ---
    krasa JOSEF_K: taky bych neodolal, kdyz uz jsme u britev, prosim pekne, potreboval bych nabrousit tu svoji, po dvou letech holeni uz je na ni moje sharpening fu kratke a potrebovala by profika, kdyby se ji nekdo ujal a udelal z ni zase laser (za uplatu), byl bych moc vdecny, me se to proste nedari, jinak se za chvili nebudu mit jak holit a budu chodit zarostlej a budou se me bat maly deti, ja praha ale klidne si nekam dojedu
    UBU
    UBU --- ---
    JOSEF_K: A kde je zbytek sbírky? To si to tam nechal? .-)
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    JOSEF_K: pecka!krasne zachovala. co za takovou krasku vetesnik chce ?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Takový to, když jdete kolem vetešnictví, z náhlého vnuknutí se zeptáte, jestli třeba nemaj nějaký břitvy, a pán řekne "No jéje, vy si umíte vybrat dobu, zrovna se paní zbavovala velký sbírky...".







    GANDHI
    GANDHI --- ---
    LEON_KOWALSKI: ten spanelak je krasnej:)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    retro :o)
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    BURKHAR:
    samozřejmě znám jeho práci,ale s vybavením co mám je to pro mě vyšší dívčí :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RASHEEN: Inspiruj se pro příští tvorbu třeba tady u kamoša Melina:

    Nože Melichárek | Zakázková výroba nožů
    http://nozemelicharek.cz
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KURE: slip joint je legalny
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    RASHEEN: je stale volny,kdyby mel nekdo zajem
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    STALK: jsi malo krokodyl dundee :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    STALK: v každém případě by to byla hrozná řezničina... :-)
    STALK
    STALK --- ---
    KURE: ono chodit světem s nožem s tim že: "primarni ucel sebeobrana" je podle mě základ toho průseru... pro mě vytáhnout a použít kudlu je ta nejposlednější a potencionálně nejhorší varianta jak řešit jakoukoli blbou situaci... ale asi sem málo vostrej ;))
    KURE
    KURE --- ---
    JIKE: je rozdil mezi nakrajenim teply zeleniny, a cyklem v myčce viz FINSON:
    KURE
    KURE --- ---
    LEXXA: v uk neni legalni skoro nic. porid si malou viktorku s nuzkama a otvirakem.
    ta pitomost co jmenujes je k nicemu, maximale jako vstupenka do pruseru.
    DAHY
    DAHY --- ---
    LEXXA: Pocitej ale s tim, ze v UK je to s nozema o dost jinak nez u nas. Ten nuz musis bejt pripravenej a schopnej pouzit. Pokud totiz na britskyho grazla vytahnes nuz, tak ho nevystrasis, ale je dost pravdepodobny, ze ho vytahne taky. Nebo aspon rezacku na koberce. Jsou to magori. Na noseni noze obecne se tam kouka dost skrz prsty a policajta fakt nepresvedcis, ze mas "dobry duvod" ten nuz mit u sebe. Sebeobrana pro ne dobrej duvod neni.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    RSZ: Já tohle třeba řeším pořízením kiltu z "ne-klanového" tartanu. Existuje dokonce i Czech national tartan. ;) To pak vypadáš sice pořád tak nějak jako pošuk, ale jako pošuk, co ví co dělá a neuráží tím... ;)

    NEVILL: Británie je už tak příšerná země, že existuje cosi jako "security sgian dubh" (plastová nebo dřevěná atrapa, ta plastová je fakt hnus) protože je spousta příležitostí, při kterých tě budou prudit i když máš kudlu coby součást kroje...

    Myslím, že otázka jak si s sebou v Británii aspoň trochu legálně vzít nůž jehož primárním účelem je sebeobrana je dost neřešitelný problém...
    JIKE
    JIKE --- ---
    FINSON: Tak nedat sůl a jen oplach. Nebo na ziletku teplou vodu. Zkuste klidně... holitkaa určitě mate :-)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    tak nakonec jsem si vybral bez vasi pomoci Hultars 1500g :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    JIKE: Hm, jenže v myčce ti nůž tupí ta mycí sůl, ne teplá voda.
    JIKE
    JIKE --- ---
    AMANT: zkuste to. u mě to funguje na 100% u toho co píši. Faktem je, že nemám tak silné vousy jako má Rumcajs, ale jemné taky ne. A holím se jen na stranách a to 2x týdně. Ale i tak.. Na nožích to otestujete tak, že dáte nějaký ostrý do myčky na 50°C+ , a porovnáte ostří před a po.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Prostě vařit žiletky pro jistotu pod pokličkou ve tvaru pyramidy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam