• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    JIKE
    JIKE --- ---
    AMANT: zkuste to. u mě to funguje na 100% u toho co píši. Faktem je, že nemám tak silné vousy jako má Rumcajs, ale jemné taky ne. A holím se jen na stranách a to 2x týdně. Ale i tak.. Na nožích to otestujete tak, že dáte nějaký ostrý do myčky na 50°C+ , a porovnáte ostří před a po.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Prostě vařit žiletky pro jistotu pod pokličkou ve tvaru pyramidy.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KALIF_WH: tak treba tady fakt nevim:))
    [ JIKE @ NOŽE - ]
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    AMANT: Neboj zadny sarkasmus nebyl :-) teploty, pri kterych dochazi ke strukturalnim zmenamv oceli, jsou proste o neco vetsi nez je tepla nebo varici voda.
    AMANT
    AMANT --- ---
    KALIF_WH: diky za vysvetleni pro tupce;) chapu, ze odbornikum nebo metalurgum je to asi jasny, ale ja u tohohle tematu bohuzel sarkasmus detekovat neumim:)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    AMANT: Vliv je zanedbatelny. kor pri kratkodobem pusobeni a tohle bylo snad s vrouci vodou tzn myti v teple vode by melo byt uplne safe.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    LEXXA: já se s tvým názorem ztotožním ! jenom mě to zajímalo... a bylo napsáno už dost
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    RSZ: budu. ale tam kde budem se vyzaduje kilt a myslim si ze zavalitej bulhar bude v kiltu vypadat mnohem mene nepatricne nez ti dva japonci co budou muset byt taky v kiltu :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    LEXXA: a nebudeš v kiltu ve VB působit jako rozjívenej černej američan v moravském kroji někde u hodonína? jen se ptám...
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    FINSON: by slo, dekuji.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    JAHODOVE_PYRE: hele ono je to na houby argument ale muj otec dela do metalurgii celou svoji karieru a kdyz se objevila jedna z itreraci tyhle otazky pred par lety jsem se ho na to ptal tak rikal neco ve smyslu abych ho neotravoval picovinama. takze tak.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    AZIM: asi netřeba to komentovat, protože se neznáme osobně, že ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: vetsinu casu stravim v kiltu tak prave proto jsem na to myslel.
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    KALIF_WH: super, díky moc za důkazy. Naprosto výmluvné !
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: Sgian-dubh je sice dobrý nápad, ale legální je jen coby součást skotského národního kroje...
    AMANT
    AMANT --- ---
    KALIF_WH: takze dlouhodobe vareny ziletky vykazujou plus minus stejny opotrebeni, jako pouzivany. ok. a to je argument na podporu jakyho tvrzeni? ze kdyz omyju nuz teplou vodou, tak jsem maniakalni nicitel, nebo je ten vliv zanedbatelny?
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    potrebuji inspirovat.
    ceka me cesta do UK a chci si vzit nejaky nuz sebou. primarni ucel sebeobrana.
    co si mam koupit aby to bylo legalni a zaroven to nevypadalo jako z kuchynskyho setu hello kitty.
    napadl me sgian-dubh ale nevim jestli mi to nekdo stihne vyrobit v nejakem rozumnem terminu.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Kotvu míval ve znaku Mikov imho.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam