• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: Jo aha tys myslel, jestli se to z toho neda vysunout ? Je to v krajich prilepene.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RASHEEN: nerozumim v jednom pripade jsou pruvlaky viditelne, to jsou ty prurezy na tech kridlech a ve druhem pripade je pruvlakem ta druha vrstva jakoby pokracovani tech kridel, ktere jde pres samotne pouzdro, je to z obou stran. Noz sam o sobe tam drzi jen na treni, kdyz je jen v poudre tak ho jde vyklepat hlavou dolu, ale pokud je na pasku tak se tim pouzdro utahne a vytahnout jde jen rukou. Stojku sem s tim nedelal, ale predpokladam ze by to chtelo hodne telocviku aby vypadnul
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    KALIF_WH: takze ten zaves drzi pouzdro jenom na treni?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    omlouvam se fotky zas jako dobytek , ale nejak mi to proste lip nejde :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    O vikendu trochu dodelana, cepel z kalirny d2 (61 HRC), rukojet g10 a fibr + testovaci pouzdro asi nebudu docistovat zkousel jsem typ a strih, funguje pro pravaka i levaka na vertikalni i horizontalni noseni.









    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    "MANGA" žiletka


    JIKE
    JIKE --- ---
    RASHEEN
    RASHEEN --- ---
    Fat and Slim Bros

    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---


    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SWIST
    SWIST --- ---
    AZIM: Jo, já ho instantně doporučuju kamarádům kteří chtějí nějaký nůž, sami se v tom nevyznají a nechtějí do toho moc investovat. Je relativně malý, lehký, materiál je podle mě taky dobrý, pojistka super a dá se vybrat ze spousty kombinací..
    I když teď bych k tomu přihodil i tu RAT1 - cena podobná a mě hlavně mnohem lépe padne do ruky, to vybrání na střenkách je super.
    AZIM
    AZIM --- ---
    SWIST: Tak tak, já mám dva, mladou jsem na vánoce podaroval růžovou verzí a ukazuje to kam vleze :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---




    D2 Takeshi Tactical Combat Tanto Sword - Urban Vendetta - Touch of Modern
    https://www.touchofmodern.com/sales/urban-vendetta/d2-takeshi-tactical-combat-tanto-sword
    STALK
    STALK --- ---
    EDAK: opakujou se tu mý oblíbený kudly :) za mě - dozier je super lehounkej super placatej a dobre drzi na clipu - rozhodně nejpraktičtější edc. imho. RAT1 a avispa jsou už trošku větší kudly - já mam jejich zmenšeniniy RAT2 a zancudo - RAT2 je perfektní, ale má linerlock a trošku víc agresivní tvar - zancudo má framelock a civilnější vzhled - clip tolik nedrží a je těžší. - naposledy sem si koupil manly comrade a dost sem si ho oblíbil - byť větší těžší, tlustší, bez pojistky a kolíčku. :) ten jejich peak vypadá taky fajn
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    CROSS: ty Victorinoxy jsou celkem fajn, Hunter Pro se fakt dobře drží v ruce...jen bych dodal že oba ty nože nemají klip...
    CROSS
    CROSS --- ---
    EDAK: trochu jinej styl ti nabídne i Victorinox, buď Sentinel (ale liner lock) nebo Hunter Pro (backlock, ale zase ta rukojeť je už trochu divoká).

    Jinak já když ztratil Delicu, koupil jsem si místo ní... Delicu. Ale měl jsem na to teda jinej rozpočet.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    EDAK: vyfiltrovat muzes, das si cenu a pak si prohlidnes co je k dispozici, co se ti libi a pokud nebazirujes na typu pojistky ale jen na onehand openingu moznosti najdes dost
    Bojové a sportovní nože, 2. strana | kapesni-noze.cz
    https://www.kapesni-noze.cz/...tovni-noze/2/?price_from=88&price_to=1582#price_from=88&price_to=1582
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    EDAK
    EDAK --- ---
    EDAK: rat1 i avispu mam v merku. s tim kershawem bych si diky tvaru pripadal uz skoro jako sandokan
    EDAK
    EDAK --- ---
    NEVILL: hm. ja jsem zase duvod k nakoupeni noveho noze bral jako moznost vyzkouset neco noveho. byl jsem se spydercem opravdu spokojenej.
    Jinak me vlastne vytaci ze neni jedina stranka kde by se noze dali jednoduse vyfiltrovat.....ale to jsem asi proste moc narocnej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam