• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    LEXXA: nepriplacel jsem nic, a letěl jsem bud s CSA nebo Norwegian. Ale o aerolinky nejde, tuhle službu zařizuje letiště. Říkala mi ze to zavedli týden před tim než jsem letěl, jinak by mi ten nůž vyhodili.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    LEXXA: naopak měl to se slevou - dal to pilotovi pod krk a tak ho nechali letět první třídou :-D
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ROMMIE: priplacel jsi neco a pokud ne s kym si letel?
    ROMMIE
    ROMMIE --- ---
    LEXXA: ja jednou omylem nechal v batohu muj RAT 1. Na Praze v letisti jsem s nim prosel a zjistil jsem to az pri navratu z Kodane. Nastesti tam maji takovou vyhcytavku, ze mi dali krabici z kartonu a tu jsem si mohl separate odbavit dolu do letadla, jinak by mi milacka vyhodili...
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    TWORBO: hele ja treba ted resim prvni kuchynak z N690 jedna z nejvetsich cepeli co jsem kdy delal, z kalirny prisla lahoucce zvlnena, pravda nedelal sem vybrus na pasovce ale flexou a ostri melo okolo 0,7mm takze pak sem to musel dost pracne odbrusovavat a vpodstate na tom porad ruco delam kdyz mi dovolej my unaveny pracky :-) chapu ze s pasovkou to clovek ohlida lip ale jak rikam uplne jednoduchy to z cisty vody neni
    FINSON
    FINSON --- ---
    Nikdy jsem kuchyňák nedělal, ale co jsem četl, brusičská challenge je právě ta tenká čepel - míň to odpouští chyby, musí to být precizní, aby to hladce krájelo, zároveň to má větší rovnou plochu danou geometrií kuchyňáku jako takového, nesmí se to při dodělávkách po zakalení vyhřát, což se opět díky tenké čepeli stane snáz než u nabroušené kolejnice pro sekání pařezů, a nožíři se obecně shodují na tom, že je to prostě pruda a jebačka. Jo a taky se to snáz může i v profi kalírně zkroutit.
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KALIF_WH: a jaka komplikace krom ztizenyho uberu pasem?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    TWORBO: hele vybrus je tady komplikovanej z jinejch duvodu, ne kvuli vecku ale proto ze se ho musi dobra polovina udelat az po kaleni.
    GGG
    GGG --- ---
    KALIF_WH: diky
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    KALIF_WH: to chce rezat podle vektoru na lejzru z plechu, pak bude jeden jak druhej na desetiny mm. pak musi bejt zrucnej brusic, ale to vecko od hrbetu snad zvladne skoro kazdej kdo si parkrat pustil pasovku
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    TWORBO: laser se necha v praze sehnat snad i na celkem maly zakazky, ale cloveka s kalici peci bohuzel taky osobne neznam :-)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: Tou seriovkou jsem nemyslel nic spatnyho, jen je i vyrobne trochu o level jinde co se sebediscipliny tyce pustit se do sady identickejch veci
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    tohle ti jeden clovek z nyxu tezko udela/treba se mejlim/ tam budes muset platit outsourcing.... ale jestli je tu nekdo kdo disponuje lejzrovou rezackou a kalirnou a neboji se malejch kseftu pro nyxaky, tak se o nem taky rad dozvim:)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    GGG: hele slusnej kuchynak uz chce celkem skills o vybaveni nemluve. Zkus se poptat na knifu, tam par lidi obcas nejakej kuchynak udela. Treba nekoho takovahle seriovka chytne.
    AZIM
    AZIM --- ---
    GGG: 5000 za kus a naucim se to vyrabet
    GGG
    GGG --- ---
    TWORBO: ptal jsem se kdo by mi to vyrobil...... jak se to vyrabi vim :)
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    GGG: si nakresli vektor, posli si to na lejzrovy rezani z nejakyho kalitelnyho nerez plechu /napr csn 17029), nasledne to dej nehjaymu brusici a pak do kalirny....
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    LEXXA: v roce 2014 jsem vezl ruska pokaženou součástku v kufru, na rentgenu to vypadalo jako asi jako bomba tak jsem taky vybaloval, a při tom na mě mířil rusák samopalem, nic hezkýho
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SN0WCRASH: ja si uzil tu poctu ze me nahodne vybrali pro zevrubnejsi prohlidku na LGW a od te doby se snazim nedelat vylomeniny kdyz cestuji
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    LEXXA: ja som raz spravile experiment v AMS, s tym cinskym plastovym nozikom, co sa da zlozit do formy kreditky. Bol v penazenke medzi kreditkami. Museli na to preliezt celu tasku ale nakoniec ho nasli.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SN0WCRASH: hleda velkou masu "podezreleho tvaru". kdyz si vezmes plst a vyrezes z toho neco v tvaru noze tak to chytne. extrem je ze to chytne i hranu krabicky od cigaret ale takovou citlist na letistich nastavenou nemaji
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    GILDARIUS: to asi tazko, pretoze scanner hlada ostrie. Aspon moje skusenosti zo Schipholu to ukazuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam