• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    THEODORIK
    THEODORIK --- ---
    FINSON:
    KALIF_WH:
    dekuji panove
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: Roman Blaha, Petr Melichárek, Jakub Petráš z těch co dělají damašky dlouho pravidelně. Jinak je taky možné domluvit se s Marcelem Bednářem, který damašky kove i jako materiál www.bemetal.cz tuším
    FINSON
    FINSON --- ---
    THEODORIK: Domluv se kýmkoliv, kdo se prezentuje na Knife.cz a jehož práce se ti bude líbit. Top nožíři jsou Želva (Jirka Hrála), páni Dohnalové, Trman (Tomáš Rucker), Malý šéf (Václav Čížek), ale jsou tam i další borci, jenom si teď z hlavy nevzpomenu, kdo z nich dělá s damaškem. Pokud ten damašek nakonec nebude podmínka, máš výběr opravdu široký - s těmi lidmi tam, minimálně s těmi, co jsem jmenoval, by neměl být problém domluvit se na čemkoli.
    THEODORIK
    THEODORIK --- ---
    Mel bych prosbu o radu. potreboval bych nuz pro pritelkyni, Neco kratsiho s pevnou cepeli ala EDC ale bez strenek, mozna damasek, kozeny pouzdro. Bylo umrti v rodine a navic se pokacel strom ktery tam byl 100+ let. schoval jsem kus vetve ze bych z toho nechal udelat strenky. diky
    JCD
    JCD --- ---
    uz je maji na sklade, dokonce first run
    Benchmade Vector First Production 1 of 1200 | MůjNůž.cz
    http://www.mujnuz.cz/noze/zaviraci-noze/benchmade-vector-first-production-1-of-1200
    jeden uz je muj :)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    LITTLEFOX: Nerad bych to zkousel nazivo, pokud by to nebyla skutecne masivni siska vysociny :-)))
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    Když na tebe žena při hádce vytáhne nůž, nenech se zaskočit, vytáhni chleba a salám..! Její ženský instinkt se aktivuje a udělá ti sendvič...
    ukradeno z textových vtipů
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    VACA: skor mi to prislo neprakticke. Preferujem frame lock a slipjoint na mensich nozoch. Co sa pevnosti tyka tomu maloco mozem vycitat.
    FINSON
    FINSON --- ---
    JCD: Wow! Flipper, Axis lock a deep pocket carry clip - BenchMade konečně udělali nůž podle mých preferencí => mám problém :-)
    JCD
    JCD --- ---
    BM Barrage je vubec muj nejoblibenejsi zavirak co jsem kdy mel.
    JCD
    JCD --- ---
    SN0WCRASH: jojo, mam barrage, minigripa a super, spis se bojim toho flipu.
    VACA
    VACA --- ---
    SN0WCRASH: Co ti na nem konkretne vadilo?
    Ja teda se zavirakem cihly nesekam a stromy nekacim, ale mam rad ten pocit jistoty zamcenyho axisu. Je to asi moje nejoblibenejsi pojistka vubec, a tak me zajimal pohled nekoho z druhe strany..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JCD: jo, to vypadá dobře... :-)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    JCD: uz si skusal axis lock? Ja mu neviem prist na chut.
    JCD
    JCD --- ---
    delam si zalusk na
    Benchmade 495 Vector
    http://www.benchmade.com/495.html
    STENNY
    STENNY --- ---
    LEXXA: před cca půl rokem tam pořád byl.
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    TWORBO: Z uhlíkovky mám Citadel, poslední dobou se hůř sháněj, ale jinak spokojenost.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Dik, mrknu tam.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: Z uhlikovky obcas dela i McWasil, kdyz chce zavirak s hamonem
    FINSON
    FINSON --- ---
    TWORBO: A jinak teda jsem taky spokojen se zavíráčkem od Tidioute / Great Eastern Cutlery. No a z uhlíkovky samozřejmě dělá i Case, co si teď takhle před omdlením do postele vzpomenu.
    Hejkala jsem jmenoval, protože mám od něj slipjoint s čepelí z nástrojovky teď čerstvě a je to krásnej kousek. Jinak na Knife.cz se ohledně nožíku se selskou pojistkou (tj. friction folder), jako dělá Hloh, dá kontakrovat i Trman, něco by možná spáchal Flug11 a asi i jiní...
    LITTLEFOX
    LITTLEFOX --- ---
    NEVILL: no vidíš, já jsem se nechal tak unést, že jsem si toho ani nevšiml. přirovnání fakt dobré :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LITTLEFOX: jako vypadá to parádně, ale mně tam prostě nějak chybí ten flipper...ZT bez flipperu, to mi přijde jako Spyderco bez té jejich typické kulaté díry...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam