• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BLOWUP: ty motýlky mě udivují nejvíc. Dyť s tím když člověk necvičí dlouhou dobu a nemá to najetý, tak je to víc nebezpečný jemu, než protivníkovi.
    Chápal bych automaty jako Microtech jedno zmáčknutí cestou z kapsy a 15,5cm čepel je v břiše (Microtech Halo VI apocalyptic). Ale motýlek?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KURE: Tak u nas jsou zakazany treba motylky a otf vystrelovaci noze. Takze jsem se sel zeptat na policii co musim udelat abych si je smel legalne koupit. Nejdriv mi rekli ze nic takobyho neexistuje, nakonec mi jedna policistka poradila at si napisu zadost ve ktery to oduvodnim proc si je chci poridit. Tak jsem na jednu stranku napsal oslavnou odu na vyznam morfologie nozirskyho designu pro vyvoj lidstva a oni mi to povoleni udelili.

    Ted jsem se rozhodl trenovat s vrhacim nozem, tak jsem si ho patnactiletou skolackou nechal ve skole vyrobit pod oznacenim „bootknife“ podle vlastnich planu. Kazdej preci vi ze bootknife neni vrhaci nuz, a pokud nekomu vadi ze s nim hazim, tak hazet se da s cimkoli, ze.
    KURE
    KURE --- ---
    DARUMA: ja vim ze tyhle zakazy existuji, ale vetsinou jsou k nicemu. A nekdy zcela mimo logicke chapani.
    V ty anglii si ted cakaji kyselinu do xichtu, a nekteri se stale bodaji nozema i kdyz se to nesmí!!
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KURE: Byl jsi někdy v UK? Tam nesmí mít ani párátka v restauracích. O nožích nemluvě.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    YGGDRASSIL: nijak, proto jsem taky dceri skicu na ten nuz radsi nakreslil sam ;)
    KURE
    KURE --- ---
    YGGDRASSIL: zakazy a omezeni zbrani a nozu, me vzdy nuti pochybovat o lidske rase....
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    YGGDRASSIL: proč hledáš logiku někde kde není?
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    BLOWUP: jak se rozlisuje zakazany vrhaci nuz od, rekneme, velmi dobre vyvazeneho povoleneho bootknife?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    NEVILL: oni jsou perfektne vybaveny, maj i kovarnu, ruzny brusky a podobny veci, a hlavne ucitele kterej je nozir ;)

    Syn tam kdysi vyrobil celkem slusnej zavirak.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    BLOWUP: To jsou dobrý pracovky teda! Nás nic takovýho vyrobit nenechali ani omylem, akorát jsme si tam teda potají z plechu dělali hvězdice... :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    A jinak... darek od dcery. U nas jsou vrhaci noze zakazany, tak kdyz se me prisla zeptat jakou mi ma na pracovnim vyucovani vyrobit kudlu, rekl jsem ze bootknife ;)



    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    the secret world of the japanese swordsmith
    http://www.youtube.com/watch?v=gxwWf-MfZVk


    Asi nejlepsi video o japonskym kovani mecu co znam
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LUCKYBSD: Já jsem měl původně zálusk na DF2 v G10, ale ta dvojnásobná cena mně odradila.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DARUMA: mam presne ten samej
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    Dragonfly 2 v zeleno-zombíkovské barvě. :-)

    381007
    381007 --- ---
    LUCKYBSD: jj, mám to v plánu, jen nebyla zatím chuť :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    381007: jde sundat behem par minut kdyz to rozlozis btw
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    GGG: Dtto
    GGG
    GGG --- ---
    SWIST: mam to v AUS8, normal stribrny povrch a spoko
    381007
    381007 --- ---
    SWIST: mám Avispu asi pět let v AUS-8, nosím jako EDC. V pohodě kudla, jen bych příště kupoval bez černění, to se mi oloupalo...

    SWIST
    SWIST --- ---
    DARUMA: Uvidím, jestli mi ho někdo někde nenabídne, to bych bral podle toho co bude.. Za mě je asi jak D2 tak i AUS-8 v pohodě..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam