• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: nakonec jsem vzal bear ano. Jen skoda ze nemaji nikde skladem ty cerne.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: No, myslím že v téhle cenové relaci asi nejvíc připadá v úvahu něco od Bear & Son, s těmi jsem dosud neměl tu čest, takže nedovedu posoudit. Slušný motýlky dělá Bradley, mám od nich starší verzi jejich motýlku Kimura a i po těch letech pořád běhá pěkně, cenově by to teda bylo tak 3,5K a výše.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: plastovej od Cold Steel asi ne, co? :-)

    Cold Steel FGX Balisong Tanto Plain - MujNuz.cz
    https://www.mujnuz.cz/noze/balisongy-motylky/cold-steel-fgx-balisong-tanto-plain.html
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zdar, shanim cerny motylek. Neco podobneho:

    http://www.noze-nuz.com/bear_son/BC115D.php

    idealne okolo 1500 a aby to doslo do 30.9. (za ten damasek bych tech 2500 dal, jinak sem videl ze maji i normalni okolo tech 1500 prave)

    ano vim ze vymyslam a kdyby to nevyslo, tak holt vezmu s nerez cepeli, ale kdyby nekdo mel nejaky tip tak budu rad.
    AZIM
    AZIM --- ---
    THEODORIK: zkusenosti ne, ale po x letech s F1 si rikam ze bych chtel presne to esee ani nevim proc, duvod bude asi v lidstvi, proste chceme to co nemame, myslim ze ani s jednim nozem chybu neudelas, ja cekam az tu F1 ztratim protoze to je neznicitelna kudla a pak pujdu do esee
    THEODORIK
    THEODORIK --- ---
    Zdravim, premyslim o ESEE 5 (1095) vs Fallkniven S1 (VG10). nekdo zkusenost? dik
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    REDSNAKE: protoze pak budu lip vedet, jak to vochcat. napriklad znalost stranky "knife legislation" na wikipedii mi jednou cestou pres francii imho usetrila tak pet set ecek a spoustu problemu.
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    LEON_KOWALSKI: Victorinox s čepelí pod 3 palce je v pohodě. :) Stačí když u sebe nosíš jablko a máš hned relevatní důvod ho mít hehe. Teď jsem v USA a tady je to druhej extrém. Tady si každej jouda může na počkání a bez zkoušek koupit v supermarketu brokovnici.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    REDSNAKE: no být jedním z nich já, tak se asi neúmyslně pořežu už u toho “Uhu uhu uhu” :-))
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LEON_KOWALSKI: A není to takový to, jak na sebe řvou vopice a kdo víc řve, tak je vítěz a k reálnému souboji ani nedojde? Něco podobnýho by to mohlo bejt i s motýlkama, že proti sobě stojej dva týpci a předváděj se dokud jeden neuzná, že druhej s motejlem umí líp a nestojí mu za to do toho jít :)
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    BLOWUP: ty motýlky mě udivují nejvíc. Dyť s tím když člověk necvičí dlouhou dobu a nemá to najetý, tak je to víc nebezpečný jemu, než protivníkovi.
    Chápal bych automaty jako Microtech jedno zmáčknutí cestou z kapsy a 15,5cm čepel je v břiše (Microtech Halo VI apocalyptic). Ale motýlek?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEON_KOWALSKI: tak ono vůbec mám dojem že valná většina nožů co mám by skoro všude jinde byla nelegální...moc dlouhá čepel, otvírání jednou rukou, podpora otvírání, tlačná dýka, motýlek... :-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    LEON_KOWALSKI: Tak nějak.. V pracovních kalhotách Kershaw Shallot, v kraťasech ve kterých jsem přišel do práce Ratka, v batohu Leatherman Charge, rybičku, zalamovací nůž a v lékárně skalpel.. :D
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    DARUMA: mě by v Anglii zavřeli na 100 let - aktuálně mám u sebe v kapse džín Esee Avispa, v malé kapsičce malinkýho Victora MiniChamp, v batohu pracovní Leatherman Surge a v dokladové tašce Victorinox Handyman :-))
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KURE: Tak u nas jsou zakazany treba motylky a otf vystrelovaci noze. Takze jsem se sel zeptat na policii co musim udelat abych si je smel legalne koupit. Nejdriv mi rekli ze nic takobyho neexistuje, nakonec mi jedna policistka poradila at si napisu zadost ve ktery to oduvodnim proc si je chci poridit. Tak jsem na jednu stranku napsal oslavnou odu na vyznam morfologie nozirskyho designu pro vyvoj lidstva a oni mi to povoleni udelili.

    Ted jsem se rozhodl trenovat s vrhacim nozem, tak jsem si ho patnactiletou skolackou nechal ve skole vyrobit pod oznacenim „bootknife“ podle vlastnich planu. Kazdej preci vi ze bootknife neni vrhaci nuz, a pokud nekomu vadi ze s nim hazim, tak hazet se da s cimkoli, ze.
    KURE
    KURE --- ---
    DARUMA: ja vim ze tyhle zakazy existuji, ale vetsinou jsou k nicemu. A nekdy zcela mimo logicke chapani.
    V ty anglii si ted cakaji kyselinu do xichtu, a nekteri se stale bodaji nozema i kdyz se to nesmí!!
    DARUMA
    DARUMA --- ---
    KURE: Byl jsi někdy v UK? Tam nesmí mít ani párátka v restauracích. O nožích nemluvě.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    YGGDRASSIL: nijak, proto jsem taky dceri skicu na ten nuz radsi nakreslil sam ;)
    KURE
    KURE --- ---
    YGGDRASSIL: zakazy a omezeni zbrani a nozu, me vzdy nuti pochybovat o lidske rase....
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    YGGDRASSIL: proč hledáš logiku někde kde není?
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    BLOWUP: jak se rozlisuje zakazany vrhaci nuz od, rekneme, velmi dobre vyvazeneho povoleneho bootknife?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam