• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Smutna bajka nad Benchmade Infidel.

    Vedel jsem, ze je to me dirty pleasure a ze drive nebo pozdeji prijde cas, kdy mi bude lito, ze je takovy jaky je.

    Ten cas uz je tu.

    Starsi kluk 5yo uz je ve veku, kdyz mu obcas potrebuji nuz pujcit. A pak je zbytecne riziko, ze je to dyka - ze si na to zatlaci shora.

    Takze ho ted budu muset na par let vyradit z rotace v kapse.

    Ne, nestasti se nic nestalo - jen jsem trosku trnul, kdyz jsem mu ho dneska pujcoval.

    Casem asi zkusim najit vetsi OTFko, ktere nebude dyka. Zajimavym tipum se nebranim.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    REDSNAKE: Rozumim, nevim. Jak píši, neriskoval bych to. Zda se, ze jsou fakes i od opravdu levnych nozu.

    A kde jinde by je meli nabizet, nez za par dolaru na wish.com, nez si jich Kershaw vsimne a zablokuje je...

    Vyse napsané nevylucuje, ze to budou originaly. Jen bych nemel naladu premyslet nad nozem, jestli je nebo neni original.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LAUNCHER: může bejt samozřejmě. Ale jak říkám, zkus si tam najít třeba nějaké spyderco a nic nenajdeš. Samozřejmě to může souviset s tím, jak se která firma stará o svůj brand a jak aktivně se v případě kopií soudí...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    REDSNAKE: Nevim na jistotu, ale je velke riziko ze tohle bude fake. Neriskoval bych to.

    Rikam jako clovek, ktery hodne objednava z ciny, ale ne brand name zbozi.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NEVILL: S nizkou vyrobni cenou a napalenim x nasobku jsem si docela jistej. Ze to je original potvrdit nedokazu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    REDSNAKE: nechtělo se mi tím ztrácet příliš mnoho času, ale co jsem tak letmo hledal tak to vypadá že Kershaw některé nože nechává vyrábět v Číně, akorát tam teda u nich nemůže mít nápis "Made in USA". Možná že je výrobní cena opravdu tak hrozně nízká a prodejci si na to pak napálí trojnásobek, kdoví...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NEVILL: jasný. Na druhou stranu, je dostupný taky na aliexpressu https://www.aliexpress.com/...chText=Kershaw+Leek+%281660%29&catId=0&initiative_id=SB_20201011075320

    A kupodivu, i tam jsou vyfocená loga atd. Netvrdím, že se na aliexpressu nedají koupit kopie, všichni víme jak to je, ale setkávám se převážně s tím, že jsou loga na fejkovejch výrobcích na webu aliexpressu minimálně maskované nebo přímo retušované.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    REDSNAKE: no je to podezřelý, normálně stojí Leek tak nejmíň o litr víc v tomhle obyč provedení...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Obecně na wish nenakupuju, ačkoliv proti čínskejm nákupům teda nic.

    Ovšem co si myslíte o tomhle? Prachsprostá kopírka a nebojí se na to dát i logo a všechno?
    7" Kershaw Leek Pocket Knife (1660) Tactical Spring Assisted Open Folding Camping Survival EDC Knifes | Wish
    https://www.wish.com/...ZiLldXzt3CM53d70cUoFcOpqn_qGGKaNI6CVQFLsspWN5XsF8r3HAaAnkFEALw_wcB&share=web
    VACA
    VACA --- ---
    FUNIAK: Mam taky uz par let uplne stejnou variantu jako stepni_vlk. Taky ho nosim jako gentleman nuz, ovsem ne uplne kazdej den.
    Asistovany otvirani chodi i po ketech pekne.
    Je to ale nuz kterej nikomu moc nepujcuju, a kdyz tak chci exaktne fakt vedet na co ho kdo bude pouzivat. Ta spicka je totiz delikatni a nerad bych o ni prisel. Neni to proste nuz kterej pouzijes bezmyslenkovite na cokoli te napadne, coz ne uplne kazdej ma pro tohle cit..

    VANIS
    VANIS --- ---
    IXTREMIST: jj souhlas, oboustranny king jako budget varianta, cerax bude o neco lepsi drazsi varianta.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    VANIS: Taidea je hrozna srajda... vubec nebrat. Kdyz kamen, tak velmi slusny kameny jsou Suehiro Cerax
    VANIS
    VANIS --- ---
    MIKEKT: taideu mam a zadna slava, spis bych doporucil kameny King, maji je tam taky. Dobry pomer cena/vykon
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FUNIAK: Roky ho používám coby gentlemanský nůž, ovšem ve verzi 1660CB, tedy s kompozitním ostřím s D2 a framelockem. Nosím ho u sebe furt a používám na všechno. Proč se ptáš?
    KURE
    KURE --- ---
    MIKEKT:
    MUTOID: pasta neni zadny problem maji to v hornbachu. Jo staci starej pasek, dokonce jsem nekde cetl, bohuzel uz nevim kde, o obtahovani na papiru, nebo kartonu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Leatherman Multi-Tool Buyer's Guide 2020 | Knife Banter S2 (Ep 47)
    http://www.youtube.com/watch?v=Vcq5DjXqCic
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: na pastu se zatim vyprdni, to jen pak kdyby jsi chtel si udelat treba uz prkenko, tak kdyz uz tak rovnou maznout pak pastou at to ma grady :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIKEKT: starej pasek postaci ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MUTOID: jo na to jsem koukal a kuze jsem nikde nenasel. nebo to staci jakakoliv silnejsi kuze?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIKEKT: ja mam uz dlouho tenhle https://brusnekameny.cz/...961244.html?gclid=EAIaIQobChMIx7bjutCn7AIVj6l3Ch342QNzEAQYASABEgJmevD_BwE za me staci... 240 na zarovnani, 1000 na vybrouseni, pak kuze pro detail
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam