• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    LAUNCHER: může bejt samozřejmě. Ale jak říkám, zkus si tam najít třeba nějaké spyderco a nic nenajdeš. Samozřejmě to může souviset s tím, jak se která firma stará o svůj brand a jak aktivně se v případě kopií soudí...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    REDSNAKE: Nevim na jistotu, ale je velke riziko ze tohle bude fake. Neriskoval bych to.

    Rikam jako clovek, ktery hodne objednava z ciny, ale ne brand name zbozi.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NEVILL: S nizkou vyrobni cenou a napalenim x nasobku jsem si docela jistej. Ze to je original potvrdit nedokazu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    REDSNAKE: nechtělo se mi tím ztrácet příliš mnoho času, ale co jsem tak letmo hledal tak to vypadá že Kershaw některé nože nechává vyrábět v Číně, akorát tam teda u nich nemůže mít nápis "Made in USA". Možná že je výrobní cena opravdu tak hrozně nízká a prodejci si na to pak napálí trojnásobek, kdoví...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NEVILL: jasný. Na druhou stranu, je dostupný taky na aliexpressu https://www.aliexpress.com/...chText=Kershaw+Leek+%281660%29&catId=0&initiative_id=SB_20201011075320

    A kupodivu, i tam jsou vyfocená loga atd. Netvrdím, že se na aliexpressu nedají koupit kopie, všichni víme jak to je, ale setkávám se převážně s tím, že jsou loga na fejkovejch výrobcích na webu aliexpressu minimálně maskované nebo přímo retušované.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    REDSNAKE: no je to podezřelý, normálně stojí Leek tak nejmíň o litr víc v tomhle obyč provedení...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Obecně na wish nenakupuju, ačkoliv proti čínskejm nákupům teda nic.

    Ovšem co si myslíte o tomhle? Prachsprostá kopírka a nebojí se na to dát i logo a všechno?
    7" Kershaw Leek Pocket Knife (1660) Tactical Spring Assisted Open Folding Camping Survival EDC Knifes | Wish
    https://www.wish.com/...ZiLldXzt3CM53d70cUoFcOpqn_qGGKaNI6CVQFLsspWN5XsF8r3HAaAnkFEALw_wcB&share=web
    VACA
    VACA --- ---
    FUNIAK: Mam taky uz par let uplne stejnou variantu jako stepni_vlk. Taky ho nosim jako gentleman nuz, ovsem ne uplne kazdej den.
    Asistovany otvirani chodi i po ketech pekne.
    Je to ale nuz kterej nikomu moc nepujcuju, a kdyz tak chci exaktne fakt vedet na co ho kdo bude pouzivat. Ta spicka je totiz delikatni a nerad bych o ni prisel. Neni to proste nuz kterej pouzijes bezmyslenkovite na cokoli te napadne, coz ne uplne kazdej ma pro tohle cit..

    VANIS
    VANIS --- ---
    IXTREMIST: jj souhlas, oboustranny king jako budget varianta, cerax bude o neco lepsi drazsi varianta.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    VANIS: Taidea je hrozna srajda... vubec nebrat. Kdyz kamen, tak velmi slusny kameny jsou Suehiro Cerax
    VANIS
    VANIS --- ---
    MIKEKT: taideu mam a zadna slava, spis bych doporucil kameny King, maji je tam taky. Dobry pomer cena/vykon
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FUNIAK: Roky ho používám coby gentlemanský nůž, ovšem ve verzi 1660CB, tedy s kompozitním ostřím s D2 a framelockem. Nosím ho u sebe furt a používám na všechno. Proč se ptáš?
    KURE
    KURE --- ---
    MIKEKT:
    MUTOID: pasta neni zadny problem maji to v hornbachu. Jo staci starej pasek, dokonce jsem nekde cetl, bohuzel uz nevim kde, o obtahovani na papiru, nebo kartonu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Leatherman Multi-Tool Buyer's Guide 2020 | Knife Banter S2 (Ep 47)
    http://www.youtube.com/watch?v=Vcq5DjXqCic
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MUTOID: na pastu se zatim vyprdni, to jen pak kdyby jsi chtel si udelat treba uz prkenko, tak kdyz uz tak rovnou maznout pak pastou at to ma grady :)
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIKEKT: starej pasek postaci ;)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    MUTOID: jo na to jsem koukal a kuze jsem nikde nenasel. nebo to staci jakakoliv silnejsi kuze?
    MUTOID
    MUTOID --- ---
    MIKEKT: ja mam uz dlouho tenhle https://brusnekameny.cz/...961244.html?gclid=EAIaIQobChMIx7bjutCn7AIVj6l3Ch342QNzEAQYASABEgJmevD_BwE za me staci... 240 na zarovnani, 1000 na vybrouseni, pak kuze pro detail
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    FINSON:
    YGGDRASSIL:
    MUTOID:
    diky za info. ten fiskars ostric si necham na kuchynske noze i na ten ruike. Kdyby mi to nestacilo a chtel si s tim hrat. Jaky kamen a jakou kuzi byste mi doporucili? Koukal jsem, ze ty kameny delaji kombinovane hrubosti.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    FINSON: ruike a kizer mam osobni zkusenost oboji, co mi proslo rukami bylo super. Kizer jsem kupoval loni na PPVN brachovi k vanocum a malem jsem mu ho nedal. Ruike tam meli take na osahani a prijemne me prekvapily. I kdyz musim uznat ze vetsina z nic mela tuzsi otevirani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam