• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKENOŽE -
    KURE
    KURE --- ---
    NEVILL: spíš osm, protože rozumnej švícarák je tak asi za 600,- :D
    Ale zase jsou nektery ty střenky moc hezky:
    Daily Customs 91.3 titanium SAK scales | milled Honeycomb 3D pattern
    https://www.dailycustoms.shop/en/p/dc-91-3-honeycomb-3d-bs-titanium
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KURE: OK, to by ty střenky stály asi jako nejmíň dva ty nože, možná ještě víc...
    CROSS
    CROSS --- ---
    KURE: Tak hlavně ti titanový příložky (nebo jak se to) si doma neodleješ, takže i jako pokročilý polotovar dobrý.
    KURE
    KURE --- ---
    NEVILL: zase to bylo za 450kc, versus €200 :D
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KURE: Koukám že to je teda hodně ve stylu urob si sám... :⁠-⁠)
    KURE
    KURE --- ---
    IXTREMIST: tak se to povedlo. po chvilce šmirglování to je o moc lepší. Dík za radu.

    p.s. do drážek na pinzety a paratka se ty věci nevejdou, jsou tam nějaký otřepy. Takže mě ještě nějaký "obrábění" čeká.
    píšu to hlavně jako varování, že levný střenky z aliexpresu jsou levný z nějakýho důvodu...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    KURE: ja bych to citlive ohnul...
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KURE: ještě si na tom rovným povrchu otestuj, jestli je křivá střenka nebo frame té kudly :+)
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    KURE: tak tohle vypada super, v tom pripade to vazne vezmi na tvrdem rovnem povrchu s jemnym smirkem 320-400grit.
    KURE
    KURE --- ---
    KALIF_WH: v tom problem nebude, narozdíl od original střenek (a dobrejch custom) jsou tyhle plny. tedy kromě děr v místech kde jsou nýty a drážek pro pinzetu and spol.

    BEREGOND
    BEREGOND --- ---
    Mam opravdu oblibeny kuchynsky nuz od pana Takedy a zatim nemam odvahu se pustit do jeho brouseni. Premyslim ze ho vezmu do Knife clinic v Holesovicich, mate s nim nekdo zkusenosti? Pripadne doporucili byste mi nekoho jineho?
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    IXTREMIST: tam by mohl byt problem v montazi, na vnox se ty strenky nacvakavaji a drzi na takovych cepechktere zaklapnou do protikusu. Uz jsem to dlouho nerozebiral , ale tusim, ze tam bylo nejake zuzeni u tech plastovych, ktere kdyz clovek tlakem prekonal tak ta stranka zaklapla na cisto. Jak je to u tech titanovych nevim. Na ciste srovnani v domacich podminkach je urcite nejlepsi, to co doporucujes. Delal bych to stejne.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KURE: pokud je dost místa, tak šup 400grit na varnou desku (rovnost) a zbrousit
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    KURE: srovnat nejdou? titan je docela tvarnej.
    KURE
    KURE --- ---
    Potřeboval bych radu,
    koupil jsem si na aliexpresu levny titanovy střenky na švícarák.
    A ony jsou křivý, trochu. Když je přimáčnku k sobě na jednom konci, na druhym konci je mezera, tak 0.3-0.5mm

    Napadlo mě podlepit to něčím měkkým, co to vyrovná. Nebo to "vytmelit" epoxidem. Měl by někdo nápad jak to udělat co nejsnáze?

    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    RSZ: na co soustruzit kolicek ? Staci v te direutahnout sroub s matkou a bude to diy dostatecne :-)
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..pokud máte někdo rozdělanou objednávku u šulce, tak si přihoďte za 6kil tohle s měděnou střenkou a d2, soustružení kolíčku ve vrtačce můžete vzít jako diy výzvu:)
    G4058 Gerber Affinity Framelock Copper Nože Nůž
    http://www.noze-nuz.com/gerber/G4058.php
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: nějaký to šmirglování pomohlo..
    BATOO
    BATOO --- ---
    RODWY: Tuhle kudlu mam 5 let ale teda fakt by me nenapadlo to vzit na tvrdy maso :) sushi rolky atd zelenina a tak naprosto perfekt, ale to je chyba uzivatele. V ramci toho sendvice je ta uhlikovka uprostred hodne tvrda aby to drzelo ostri, ale je to fakt takova ziletka na jemnou praci.
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: tak velky zklamani. ten cudlik se zacal sekat. moc nevim co s tim, nuz mi posilal bracha z USA, koupenej na ebayi. tvl, za ty prachy... :-(((
    AZIM
    AZIM --- ---
    JOHN_LENON: možná špatná myšlenka ale co takhle nechat vybrat svýmu dobrýmu kamrádovi a dát mu jeden jako dárek ?

    //pro všechny: my se fakt neznáme :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam