• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    Pekna debata!! (((:
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEDDYBEDDY: netuším, na co narážíš:) a kdybych tušila, tak asi radši dělám, že netuším:)) Ale jsme tu OT.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    AETHER: Pochopitelně, pamatuji se. To je DAR- ty tvé nápady ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEDDYBEDDY: nerozváděla bych to. Ale napadají mě u toho šílené věci:)
    AETHER
    AETHER --- ---
    KURE: no spíš jestli těm ženským chutná taková břečka, mají patrně nenáročné chuťové receptory a nemusely by se ušklíbat ani nad spermatem, ne?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    LUKAS87: to je otázka :)
    KURE: jde o to, že už ochutnala i něco daleko hošího :)
    KURE
    KURE --- ---
    AETHER: tobe nekdo rekl ze tvy sperma chutna jako hnusny kafe? :D :D
    AETHER
    AETHER --- ---
    TEDDYBEDDY: no jestli si pochutnaj na tomhle, tak asi budou bez keců polykat, ne?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUKAS87: taky si říkám, když je líná si uvařit kafe....
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    TEDDYBEDDY: vsadil bych se, že takový budou i v posteli úplně marný.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    -Kordulka- ..... " holky , kupte si MOKATÉ-DUO takové ty dva pytlíčky , káva a pěna a lepší je to celé jak kávovar"

    Je třeba se na to dívat tak, že když si pochutnaj na tomhle, tak třeba dobře kouřej :)
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    NTR23: Obligátní ...

    NTR23
    NTR23 --- ---
    CABANNOS:
    A jedna z diskuse dostala k vánocům Tchibo kapslovač a píše "A věřte-nevěřte, od Vánoc je to zatím moje hobby - studovat o kávě, zkoušet, pěnit, vařit kávové sirupy - prostě jsem dostala hračku, která mě jistě časem částečně omrzí, ale zatím baví. "
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    NTR23: Mlask!
    NTR23
    NTR23 --- ---
    Něco na víkend.

    VYROBTE SI kapsle do kávovaru DOLCE GUSTO
    http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=11423

    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    ZUZKAOU: Tvůj původní dotaz zněl, jestli jde přes kafe v Bailetce pára - přišlo mi nejjednodušší přirovnat to k Vac Potu, kteří někteří viděli i na živo a ví, jaká síla tlačí vodu nahoru, pára proto kávovým filtrem bailetky neprochází. Způsob filtrace/extrakce je pak věc v zásadě vedlejší vzhledem k původnímu dotazu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DESTINYX: ale ne přes kafe. V bialetce proteče voda přes kafe a zůstane nahoře.
    Ve vac potu se kafe louhuje ve vodě a po určeném čase odteče pryč.
    DESTINYX
    DESTINYX --- ---
    JAKOUBEK: Nebavime se o chuti kavy, ale o tom, jaka sila tlaci vodu nahoru. I v tom Vac potu musi voda nejdrive nahoru a ano.. heureka.. tece i dolu!
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    BLACK_ONYX: S čím máš problém? Chtěl bys snad diskuzi o espressu, kde by bylo celej rok ticho a před vánocema by přišlo pět redundantních dotazů na pressovač jako dárek do pěti táců? Noták... :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BLACK_ONYX: to jo a milionkrat před tim bialetti:) hlavně, ze se tu něco děje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam