• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    NTR23: už se tam trochu zlepšili? já tam šel na doubleshot loni na podzim a teda tak blbě udělané espresso už jsem dlouho nepil. vyložené plýtvání surovinami. a to i moje - obvykle velmi smířlivá - žena ho nechala nedopité. v ostravance sice jen lehce nadprůměrné kafe la bohéme, ale zato udělané velmi korektně. příští měsíc se zase chystám na moravu, tak udělám v bonbonu další kontrolu :)
    NTR23
    NTR23 --- ---
    PRASOLET: A BonBon v Karolině
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    jo, jedine Ostravanka. Jinde je to vetsi nebo mensi bida
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    PRASOLET: Do jedné z Ostravanek, ne?
    PRASOLET
    PRASOLET --- ---
    Kam v Ostrave na dobrou kavu? Dekuji za rady :)
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Kdyby měl někdo chuť si vyzkoušet vacpot... k dispoziciu nás v pauzičce.

    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    AOTEAROA: Dnes vysly 2 microloty z Kolumbie. Jeden z nich te urcite uspokoji.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    sháním tip na nějakou čerstvě praženou "čokoládičku", připadá mi že z aktuální nabídky doubleshotu si neumím vybrat, chci něco sladkého, ta Ethiopia Yirgacheffe Wote mi popravdě moc nejela, předchozí BRAZIL SITIO CANAA JOAO HAMILTON A IVAN mi chutnala mnohem víc :) ideál ke koupi někde v okolí Jiřáku v dochozí vzdálenosti (do Karlína si taky chodím pěšky :)
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    treba to pitelny bude, ale radsi si furt vezmu neco z mensi prazirny za stejny penize, nez neco co mohlo lezet rok ve skladu v mallu.
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    TEDDYBEDDY: Jo tak, já koukal taky jen na ten link, co jsi postoval, tam je cena 320Kč za 0,5kg, což je dokonce víc, než 0,5kg tý směsi z Primacafé. Takhle už je pro mě tvůj výběr trochu pochopitelnější.)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    TEDDYBEDDY: aha, taková varianta mě nenapadla. moc jsem toho dneska nenaspal, tak jsem trochu natvrdlej. díky
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nevim jestli mam nějaký dražší internety, nebo tam nevidim nějakou kolonku s výhodnější cenou za kilovku, ale píšeš do 500 a obě ty kávy jsou za 300+ za půl kila?! a k tomu to poštovný

    neřikám, že je to špatná cena..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SPYYDY: Jj. je to úplně v relaci ( obvyklá cena 530Kč/kg). Čekováno proti vybranými směskám arabik z ds, mammacofee a longberry např. v cenách 700-900/ kg. Samozřejmě je oázka esi si nepřiplatit cca 2-300 Kč/ kg za úplnou špičku.
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    TEDDYBEDDY: No, pokud říkáš, že je to ok, tak dík za tip, každopádně myslíš, že by to fakt mohlo být lepší než čerstvě upražené espresso směsi z Primacafé (http://shop.primacafe.cz/smesi/6-prima-presso.html), popř. jiných pražíren, které se pohybují v podobný cenový relaci? Jediný co mě napadá, že např. u primacafé musíš připočíst poštovný no, plus ty směsi nejsou žádná sláva, ale imho o x tříd nad značkovýma kávama.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nový král naší kuchyně pro všední kafování ve třídě do 500Kč/ kg. http://www.kavakava.cz/772-kava-vettori-aromatica-zrnkova/. Imo o dvě třídy nad řetězcovými sega, illi, etc.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    KAPITANKUN: Jednoduché a levné řešení. Navíc na tom není co zkazit. Klidně i filtr.
    KAPITANKUN
    KAPITANKUN --- ---
    NTR23: díky, takže čerstvá zrnková káva, mlejnek a mokapress nebo frenchpress?
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    SPYYDY:(Zvažuju 2 roky starou (režim 3 kávy denně) za 3300,-)
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    Prosím vás, dokázal byste někdo posoudit, jestli jsou tyhle mlecí kameny z Gaggie MDF ok, popř. kolik mletí za sebou mohou mít? Jinak po dvou letech by se asi nic krom kamenů na tomhle stroji kazit nemělo,ne?
    Popř. další foto zde: http://i41.tinypic.com/5ppurn.jpg
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam