• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MAR_TINA: Datum pražení bylo, cca 2 týdny od doby nákupu, zjišťoval jsem to dopředu, ale jistotu mít samozřejmě nemůžu. Káva mi hodně chutnala, hodně mi to připomínalo Novou Guineu, která mi chutná díky výrazné čokoládovo-oříškové chuti.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    M4Y4: ale už ji mají pár měsíců vyčichlou na krámě.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    KIA: Nevim, kde ma kramek byt. Ale treba prave v coffee source na francouzske ti navazi kolik chces. Nicmene nekteri mistni znalci jejich kavu povazuji za odpad z doubleshotu:D
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    KIA: Co Oxalis? Tam ti naváží, co budeš chtít. Já tam teď kupoval Cuba Serrano Premium a ta mi hodně chutnala.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Na mělnických sobotních trzích bývá barista, který má kávu z Doubleshotu. Nabízel mi, že si můžu u něj objednat zrnkovou kávu v balíčku a vyzvednout si ji u něj na stánku.
    A já samozřejmě nemůžu najít vizitku.

    Není zde na nyxu?
    Nemá někdo z Doubleshotu kontakt?
    KIA
    KIA --- ---
    Zeptam se povolanejsich:) Rada bych objevila kram/ek s dobrou zrnkovou kavou, kde se da koupit baleni po 100g. Nevite prosim o necem? 250g je pro me uz moc, nemam sanci to cerstve zkonzumovat:)
    Diky moc:)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Už jsem se na to ptal, ale lze pořídit místo Airscape dózy něco levnějšího? Narazil jsem třeba na http://www.tightvac.com/product-p/cfvl.htm i když asi nevytlačí vzduch jako Airscape, nevypadá tak zle a stojí zlomek ceny. Díky.
    KOLU
    KOLU --- ---
    škoda, že informační hodnota tohohle dílu byla téměř nulová ve srovnání s dílem, ve kterym bylo illy...
    SATAI
    SATAI --- ---
    POHODAVOLE: Huh, doted jsem myslel, ze pod znackou CS se prodava kafe, ktere v Doubleshotu nekdo zapomnel v prazicce.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    IKAWA | Home Coffee Roaster by IKAWA Coffee — Kickstarter
    https://www.kickstarter.com/projects/andrewstordy/ikawa-home-coffee-roaster
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    MOMENT:
    KOLU: Tak si pečlivě kontroluji, aby byla teplota slurry nad 90°C a musím říct, že změna je znát. Kafe je sladké, hořké i kyselé zároveň:-) Vypil jsem ho před 2 hodinama a stále mám jeho chuť na patře.

    Díky za potvrzení mojí hypotézy!
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    byla jen půjčená a už je zase hojně využívána původním majitelem .. tušila jsem, že se nebudeme mít rády :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    hlásim se jako druhej do pořadníku. kalit není nikdy dost...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TEEAK: Tak mi ji můžeš dát, když jste si nesedly :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    já vím, ale já pak mám pocit, že jestli ve filtru byly nějaké "prašné" částice, tak jsem je nevylila a zůstanou mi v extrakci, nebo že tahle vlnka je o něco větší, než ta vedle a mám tendence je pořád rovnat .. prostě normální blázen (přitom třeba u batch brew si s tím hlavu nelámu a je to v pohodě) .. prostě jsem si s Kalitou nesedla, ale jak říkám, to je osobní blok :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    dokonce existuje skleněná, ale je dole prohnutá, tak v tom ty filtry nedržej tvar. co se přednamáčení týká stačí ti lejt doprostřed, pak se nic nekroutí a nebortí...
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    souhlas s KOLU: Kalita je opravdu blbuvzdornější, ale mě osobně předmáčení děsně vytáčí (neb nemám dost trpělivosti s těma vlnkama a nakonec celou extrakci jenom nadávám, jak jsou nerovnoměrný a mám strach, že to bude papírový - že jsem to prolila málo .. ale to je spíš osobní challenge, než technický problém) .. ještě ke všemu existuje varianta plastová .. a každá má něco do sebe (a myslím si, že i různým kávám "nejvíc sluší" různé přípravy - ale to už je moje "úchylka" - nebo spíš výmluva, proč mít doma šuplík plnej různejch příprav a jedno kafe nedělat víc než dvakrát stejnou metodou) :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    FARFELOO: Kalita je výrazně blbuvzdornější, vyjma přednamáčení papíru (must-do věc).

    FARFELOO: osobně bych o trochu prodloužil čas. míň vody znamená, že se to kafe míň vyextrahuje, což potřebuješ něčím jiným kompenzovat.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Otázka před letní sezónou: pokud děláte ice drip v japonským stylu voda:led 50:50, tak melete víc na jemno, aby se vyrovnala extrakce? Jinak řečeno: cílovej čas zůstává stejnej?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam