• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    KOLU
    KOLU --- ---
    GINTA: Rocket R58 je dvojboiler. SAB chápu, jsou to strašný krámy... Poohlídněte se ještě po GS/3.
    Vona je to Linea Mini taková prťavoučká, blbě se to opravuje, jak je všecko nasraný na sebe, rozdělat trojcestnej ventil bez rázovýho klíče skoro nejde (páč italové všecky závity, který můžou, lepěj Locittem, čuráci), trubka na odvod tlaku z grupy po extrakci se snadno zacpe když se pečlivě nečistí (ale zas to nestříká při backflushi, tak nevim co tim chtěli říct, když to vymejšleli), a stejně je to takový vratký. IMHO je to trochu předražený, ale hezký. Litry mlíka za sebou to dá v pohodě, ale že by to bylo komfortní na práci se říct nedá...
    GINTA
    GINTA --- ---
    DWAY: 15m2, 5 míst k sezení, 100káv denně max. Cílíme na kafe a buchty s sebou, je to v centru Opavy. Jedem výběrovku, kafe umíme. Zajímaly mě reálné zkušenosti. A je to super mašina? Ušlehá to 4 latté za sebou? Já jen jestli to není jen pro zazobance do kuchyně :)
    KOLU:
    Coffeesource mají uvedeno, že se to dá napojit na řád. V současné době máme SAB Jolly 2group ale je to velmi jednoduchý stroj, kvalitativně dost osekaný.. furt tam něco drnčí...ale bylo to levný. Dík za tipy, kouknu na to. Po třech letech chceme upgrade ale na Lineu klasickou 200Kkč nemáme :) U LMZ mini mi imponuje dual boiler a PID
    KOLU
    KOLU --- ---
    GINTA: nedoporučoval bych to. ta mašina sice šlehání mlíka dává v pohodě, ale ten opruz s dolejváním vody (pkud teda neexistuje nějaká verze, co by byla napojená na řad)...
    zainvestujte raději do lepšího mlejnku a kupte něco jako Rocket Mafiozzo nebo Mozzafiato, jeden by měl jít mrsknout na řad a s rotačním čerpadlem je to fajn stroj.
    DWAY
    DWAY --- ---
    GINTA: co je mikro kavarna?

    Ale jinac, je na hovno mit super masinu kdyz do toho sypes srackoidni kafe ktere nevis jak se dela. Takze pokud i s timto dokazes vykouzlit lepsi kafe nez vetsina konkurence, tak nevidim, proc by ne. Jen se asi nadres. Ale psal si mikro takze hadam ze navaly lidi necekas.
    GINTA
    GINTA --- ---
    Ahoj, je možné fungovat v mikro kavárně s La Marzocco Linea mini? :) Vodu na americana bychom ohřívali ve varné konvici, takže se jedná o šlehání mléka :) Dík za odpovědi :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    FARFELOO: dyt sem hovoril, ze by se to hodilo do zahlavi.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    KAPPA: hele me na androidu 5 neslo a ted na 7 jde. Mozna probehla nejaka aktualizace..
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    KAPPA: Před týdnem(!!) tady ta otázka byla. Na to není ani potřeba filtr...

    KAPPA
    KAPPA --- ---
    BOODIA: na apce nejde filtrovat.. diky
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    KAPPA: wilfa svart/baratza encore... jak kdyby to sem nikdy nikdo nepsal...
    KAPPA
    KAPPA --- ---
    ahoj, prosim tip na malej fajn el mlynek? mam porlex rucni, ale kdyz je navsteva, nebo specham, je to neprakticky... diky
    C4RC455
    C4RC455 --- ---
    YARIN: ahoj :) je to hodně na osobních preferencích, tak popíšu svůj:
    1)Voda horká z kohoutku - mám kafe rád kyselé takže chci co nejrychleji vodu "přefiltrovat" přes kávu
    2)Načechrat - jak píšu, co nejrychleji
    3)je problém si dát jenom půlku - zkus to a uvidíš sám :D
    4)Nechávám přiklopenou aby se kafe sráželo i pod poklopem
    5)Já to děláš šupitopresto

    snad ti to k něčemu bude ;)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Válí se mi doma Grindripper a nemám pro něj využití. Moc jsem ho nepoužíval, takže je v pěkném stavu, plus mám několik nerozbalených balení origo papírových filtrů. Grindripper mele i na filtr dost na hrubo, ale na cestování asi cajk. Klidně nafotím... Nechce ho někdo s rozumnou nabídkou?

    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    YARIN: nápovědy je tu dost: POLYRHYTHM: ale já jsem zastáncem že nejlepší je experimentovat a to že dáš méně kávy 1/2 už je opravdu dost málo, ale méně nemusí být vždy špatně když ti tá káva pak chutná...

    krom toho jsme zjistil e experimentovat s množstvím kávy se vyplácí speciálně u drahejch káv protže prostě někdy míň kávy udělá divy... prostě poměr vody a kávy je u káždého druhu kávy jinej... ale jak říkám je na tobě co ti chutná...
    Stejný je to i s mletím, já osobně mám do moka raději u kyselích káv trochu hrubší mletí než u přepražených italských směsí
    POLYRHYTHM
    POLYRHYTHM --- ---
    TABBY: ano, spis pomalejsi prutok


    YARIN: jak nemas plne sitko, tak ti tam vznika prostor, k tomu aby filtrace probehla nerovnomerne. Voda si pri filtraci najde nejsnadnejsi cestu a vznika pak vice obarvena voda nez kafe.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Nejake kurvitko, pokud chcete jeste o fous lepsi kafe
    Kruve - Dokonalejší filtrovaná káva? | Coffee Culture s.r.o.
    http://www.coffee-culture.cz/kruve-dokonalejsi-filtrovana-kava.html
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    YARIN: protože je to udělaný tak, abys určitý množství vody prohnal určitym množstvim kávy, který tomu klade přirozenej odpor a vzniká tak tlak a mělo by to bejt konstruovaný tak, abys co nejlíp extrahoval. Když tam toho dáš půlku, budež z toho mít prostě čurivodu. Pro tyhle případy máš lepší si pořídit ještě jednu menší konvičku
    YARIN
    YARIN --- ---
    POLYRHYTHM: co presne znamena podextrahovani - kdyz mam konvicku pro dve kafe a delam si jen pro sebe a plnim to do pulky, je to spatne protoze...?
    GIF_242
    GIF_242 --- ---
    YARIN: imho záleží na tobě ;) osobně jsem zkoušel kde co a největší rozdíl jsem ve finále pozoroval v hrubosti namletí. Případně ve vodě (kohoutková/balená). Zbylé věci byly spíš o placebu a osobním pocitu jak se mi s tím chtělo "šaškovat".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam