• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    RAFFAN
    RAFFAN --- ---
    BALAENA:
    Imho to první je primárně na vaření a tepelnou úpravu a to druhý pro vegany do kávy, mussli a jen tak na pití...
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    BALAENA: to druhý je s rejží .-)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    jsou dva "typy" kokosového mléka, nebo jeden?
    je tohle

    stejný typ výrobku jako tohle?
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    BEBERA: zajimavy - to ze neztuhne je divny.. a jo, nejaky takovy jsem vlastne u vietnamcu videla, ale vsechno to melo podezrele slozeni. ohledam znovu ;]
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    HENNYVILLE: to mléko bylo asi nějakým způsobem homogenizované, protože ani po týdnu stání se neoddělil tuk/voda, ale zůstalo krémovité. Nakonec jsem ho použila. (A taky je možné, že Thajci lžou ve složení a takové nepodstatnosti jako obsažené konzervanty se ani neobtěžují vypisovat.)

    SQUZZA: je to Aroy-D, kupované u Vietnamců a vychází cenově 80-90 Kč/l.
    SQUZZA
    SQUZZA --- ---
    BEBERA: ja skladuji tydny bez pozorovani zmen v chutovych vlastnostech (z plechovky, tetrapak jsem jeste snad ani nikde nevidela)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    LUCIASHECK: Je fakt, ze me to mnozstvi mlika trochu zarazilo. Ale jestli se to tak dela...ja obvykle delam jen masovy kulicky s korenim, takze se sekanou nemam jeste zkusenosti. Krome skolni.(Si uvedomuju, ze skoro vubec nevarim takovy ty klasicky cesky veci)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUCIASHECK: no já když ji dělám (naposled na přání kdysi na jaře) tak to dělám tak vod voka, no.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ZUZKAOU: mne ta vankova moc nesedla... rohliku a mlika je tam na muj vkus az prilis
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    ZUZKAOU: Diky moc. Takovouhle uplnou klasiku jsem snad jeste vlastne nedelala, takze rada vyzkousim.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BEBEBE: dobré mleté, ale ne libové. Směs vepřového a hovězího je ideál. Jestli chceš takovou tu kompaktní, tak studené mleté šlehat (ideálně K metlou) s ledovou vodou a solí a teprve pak přidávat další věci. Cibuli opécet. Zvenčí potřít hořčicí a obložit slušnou slaninou. Zahušťovat rozmočeným rohlíkem, ne strouhankou.

    Vaněk má rozpis na 4-6 porcí (no bude to více jak třičtvrtekilová šiška): 400 g libového hovězího; 400 g tučného vepřoévho, půl lžičky kmínu, 1 lžíce majoránky, 2 cibule, 6 stroužků česneku, 3 rohlíky, 300 ml mléka a 4 vejce.

    Pečen hodinu na 160.
    IDENTITY
    IDENTITY --- ---
    Díky za tipy na mrkvový krém :) Nakonec jsem zkombinovala všechno možné nalezené a litr polívky zmizel za jeden večer... V jednoduchosti je holt síla.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    BEBERA: smrdi to pod tukem, takze takovou kokosovou smetanou. vylej to do sklenice a uvidis. smrdi to hrozne takze bys to poznala.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    HENNYVILLE: myslíš, že to máš viditelně zkažené? Já tu teď řeším, jestli použít nebo ne. Na jedné straně týden, na druhé straně vypadá normálně...
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    Mam chut na nejakou super sekanou, jak ji delate?
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    LUKASSIL: Spletl sis okno?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    BEBERA: me to teda nikdy nevydrzi tak dlouho, ani doma, ani v praci. takze mas stesti :-)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    HENNYVILLE: hmm... už je tam týden, zapomněla jsem na něj :( Voní i chutná normálně...
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    BEBERA: 3-4dny max. ale fakt max :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam