• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    WITCHIE: Nejlíp je to vidět na tom mlejnku, jak se "uklání". Asi nemáš moderní mobil, že bys to dokázala natočit někdy, že?
    WITCHIE
    WITCHIE --- ---
    MACHALIK: koukala jsem na ty videa a ta tvoje vada je pod moje rozlisovaci schopnosti asi. Nevim zda je to to samy co u tebe ale vsimla jsem si u svyho kusu nejakych nepravidelnosti rytmu ci co, a zezacatku me to zarazilo, vahala jsem zda je to v poradku, ale na fci to vliv nemelo a zvykla jsem si a neresim to. Takze ti asi nepomuzu.
    URPUTNIK
    URPUTNIK --- ---
    mrte petrzele padne do obdoby tech vlocek, v apetitu tomu rikaj tabouleh :)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    VRATENKA: Spis maso jako takovy bylo dobry a nijak zvlast drahy (nechtela jsem teda svickovou), a hlavne vyzraly. A mam v planu tam nekdy jit pro rybu, nebo musle, celej jejich sortiment mi prijde dost slusnej.
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    DOOMBRINGER: A jestli ti po tom všem, co tu proběhlo, ještě nějaký koriandr zbyde, můžeš si udělat koriandrové mojito...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DIVER: Nemam.
    DIVER
    DIVER --- ---
    DOOMBRINGER: máš nějakej zvláštní důvod koriandr nazývat španělsky? :)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    BEBEBE: Rynek me vubec nenapad, jak je zastrcenej, tak jsem tam byla asi jednou, i kdyz na Pankrac jezdim nakupovat dost casto. Mas tam dobry zkusenosti s reznikem?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    THEODORT: to zní neskutečně jedle!
    DOOMBRINGER: petržel narvi do čehokoliv z mletého masa - sekáná, kuličky, karbanátky/hamburgery.

    Na koriandr udělej mexický večer - plněné pšeničné tortily a nebo, seženš-li kukuřičné tacos a náplń posypeš sekaným koriandrem spolu s jarní ciblkou a zbytkem petrřele, popřípadně chilli, které posypeš stejnou směsí a k tomu nachos a salsu a guacamole, kam koriandru taky zahučí spousta.

    Další varianta je nějaká asijská polívka a třeba letní závitky, kdy dovnitř narveš bylinky. Příapdně rajčatový a nebo zelný salát, kam ten koriandr přidáš.
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    VRATENKA: Pankracky rynek?
    Mimo urcenou lokalitu pak The real meat society, ale to mas asi fakt z ruky.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    THEODORT: Díky za tipy, ale mám to z Barcelony trochu z ruky.. ;-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DOOMBRINGER: pesto se dá udělat v hmoždíři, pokud to pomůže
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    btw, mam doma mixer a slehac za asi odnos.. (P10 Zabehlice) a jinak kdyz jsem si sel rano pro svacu do lidlu, videl jsem tam mixer od nich (slehac+tycak+sekac kombo) za petikilo, a vicemene odpovida mymu Philips co stal 1500..
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Jedna věc co mě diskvalifikuje... Nemám mixér.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    DOOMBRINGER: petrzelove pyre z ovesnych vlocek byl za posledni rok top co se prilohy k rybe tyce.. (vlocky uvarit, proplachnout od skrobu a vymackat, pak rozpustit trochu masla, do toho vlocky, rozredit lehce rybim vyvarem, pridat par lzic rozmixovany petrzele a je hotovo..)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DOOMBRINGER: z koriandru dělám "pesto", když zbyde - olej, sůl, pepř, koriandr, citronová kůra. Týden to v lednici vydrží
    GALE
    GALE --- ---
    MACHALIK: Řekněme si to otevřeně, pokud je vakl odstranitelný, mají přesah na hřídeli. A pokud je přesah v toleranci, pak není co řešit.
    Evidentně jsi purista, tak zkus ten autorizovaný servis, ať ti to ohoblujou.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    DOOMBRINGER: z petrzele pesto, salsu verde,...
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Zdravím, mám tu obrovské svazky hladkolisté petržele a cilantra. Nechci kuskus. Nějakého nápadu jak to co nejdřív zdělat? Dík.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    Kam v Praze pro dobry maso na steaky, aby nebyli po paty hodine odpoledne vybrany? Idealne trasa Nadrazi Holesovice - Pankrac, nebo blizke okoli.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam