• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    GUDRUN: Mel jsem tip, ale zrovna pisou, ze ho nemaji :/
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    prosím, kde v Praze, ideálně P2, koupim kajmak? sympatickej obchudek v Žitný zklamal, měli zavreno
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    ZUZKAOU: Moc díky za rady, projdu to :) Já si nemohla vzpomenout na tu hořčici!
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    GUDRUN: V Myslikovce jsem vzdycky dostala, namelou ti, co si vyberes. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LUCKAZ: sabzí obecný název pro dušenou zeleninu s kořením. Takže dotaz je dost nespecifický...

    Ale obecně na ghi nasypej kumín, černou hořčici a chilli papričku, až začne vonět a praskat, tak přidej podrcený česnek a zázvor (tak lžičku od každého) a chvilku zprudka opékej. Pak do toho přidávej zeleninu - ta co se vaří nejdýl nejdřív, případné jemné věci, jako třeba špenát nakonec. Plus do toho spolu s tou první várkou zeleniny přidej něco garam masaly.

    Projdi krišňáckou kuchařku a nebo třeba recepty zde http://akochutimasala.blogspot.in/2010/03/indicke-vegetarianske-jedla-aj-poulicne.html

    http://www.burfi.net/burfi/krsnova_vegetarianska_kucharka.pdf
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    netusite, kde v Praze, idealne P2, mi prodají mleté jehněčí nebo mi namelou? chci i kus na pečení i mleté, chtěla jsem zkusit Araby v Myslikove, ale nikdy jsem tam nebyla, tak nevim
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Nemáte prosím nějaký osvědčený recept na indické sabdží? Kdysi jsem si ho zamilovala v Góvindě, ale kromě koriandru a kurkumy mě nenapadá, co tam dávají za koření...
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    nemáte někdo recept na klokana? mám ho asi třičtvrtě kila, tak si říkám, že asi nejlíp upéct....na víně, s kořením?
    GEGI
    GEGI --- ---
    Díky všem, tapenade zní přesně jako to, co by mohlo fungovat. Stejně to bez tý párty nepůjde, ale aspoň nebudeme jíst kilometry pizzy s olivama :)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    TOOMIX:
    ZUZKAOU: díky vam to by mohlo pomoct/stačit
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZEMINO: něco by se našlo tady ;)

    Můj blond blog: Receptář
    http://mujblondblog.blogspot.cz/p/recepty.html
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    Nemáte tip na nějake stránky s vegetarianskymi recepty na slano. .
    nějaký dobrý, ne že maso nahradíme sojou apod.. předem díky
    MIST
    MIST --- ---
    GEGI: do salatu, na pizzu (jen karamelizovana cibule, olivy a feta nebo kozi syr).
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Taky okurku, cibulku, burák, lžíci nálevu... martini snese všechno.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    EDERA: neni martini jako martini...)
    BRUKEV: ono s dvema kilama oliv to bude beztak velka party :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BRUKEV: A pil jsi někdy Martini koktejl s černou olivou? Já jo. Kdysi v jednom baru někde na Smíchově. Ráda bych na to zapomněla, ale nejde to.:-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    EDERA: madam, vy nějak diskriminujete černou olivu? To se v dnešní době příliš nedoporučuje :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KAKIHARA: martini? Leda pro celou čtvrť:)
    EDERA
    EDERA --- ---
    KAKIHARA: Jsem měla utkvělou představu, že do Martini koktejlu patří zelená oliva a ne černá.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    GEGI: Saláty,omáčky,pečivo,martini...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam