• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    RUTHLESS: mozna auditko Fitness, tam kluci podle me hodne tu vyzivu resej a maj ji zmaklou....dulezity je asi taky rict, ze to jsou holky a pripadne kolik jim je
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    RUTHLESS: jo, dulezity k tomu je to, ze ty vecere budou holky jist v cca pul jedenacty vecer!!! Nejde to jinak, jsme domaci a mame rozpis na vecerni zapasy - takze jist ve ctyri nebo pul jedenacty.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    zkusim to nejdriv tady, treba me nekdo nekam odkazete (do spravnyho auditka :-))

    Jedu na ME a dostal jsem z hotelu, kde budeme (zadny terno, spis proste obycejnej hotel se trema hvezdama v Pardubicich) jidelnicek behem toho ME. a samzorejme pro sportovkyne naprosto priserny :-) tohodle stylu - Vepřový steak s grilovanou křupavou slaninou, hranolky, Houbové smetanové rizoto s filírovaným kuřecím prsíčkem, Vepřová krkovička na pepřové omáčce, chléb.

    Jako, to jim nemuzu dovolit snist :-) chceme to vyhrat a budou se muset hybat :-)

    Nicmene, dali nam moznost, ze jestli se nam neco nezda, tak to muzeme nejak upravit. Takze bych se chtel zeptat na typy jidel, ktery proste ke sportu jsou dobry. Ja to samozrejme vim zakladni zasady a pozadavky, ktery mam, ale z hlavy jich nevystrelim 16... Tak kdyby mel nekdo nejakej typ, budu rad! Pripadne, do jakyho auditka se obratit :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VSICHNIMAME: oprazeny
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    VECTOR: Co je to opranceny?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VECTOR: jo.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Muzu zmrazit chrestovou polivku? Neutrpi tim? (jsou do ni pridany opranceny houby teda)
    HE11_KNIGHT
    HE11_KNIGHT --- ---
    HENNYVILLE: jsou nějaký připečený .. (na to že se vaří v hrnci) :))
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GUDRUN: Dobrý!
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: takove neexistuje, dycky se nejaka hoblinka udela, byt za cenu krvacejicich prstu:-)))
    Takze lidi, kdyz nevite, co s kurkou z parmezanu, muzete ji mne venovat:-)))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: cokoliv co už nejde nastrouhat ;-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    To nejsou holubci, ze jo?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN: neměla jsem moc trpělivosti s focenim... ale mnam!



    DIVER
    DIVER --- ---
    to mi připomnělo kámoše profikuchaře. miloval ty malý sýry Babybel. jedinej problém byl, že dokud jsem mu to nevysvětlil, žral to i s tím voskem :))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    co je kura z parmezanu? :-O
    Respektive, kolik mm/cm od vrsku to je jeste kura? To se neji? To tvrdy na konci/povrchu je pro mne nejvic mnam:-) (kdyz je jeste vrsek pokryt nejakou tou voskovou kurou, nebo co se dava na syry, tak ten mikrometr nejim, ale to hrozne tvrdy tesne pod slupkou je nejvetsi blaho. Rika ta, co jeste pred 2 lety parmezan nesnesla, protoze ji zapachal jako bliticko:-( :-) )
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TYRKYS2: Já jsem v tomhle stylu dělala zelné lasagne (ehm). Místo lasagní se použijou vařený zelný listy, proloží se to buď klasickou boloňskou omáčkou, nebo touhle směsí.
    TATONKA
    TATONKA --- ---
    A ja na ne budu mit ted celej den chut. Ne, budu na ne mit chut do ty doby, nez si je udelam. Achjo :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TYRKYS2: ještě mám už to zelí rozriznuty na pul, takže to nebudou holuby, ale holoubatka :-))
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GUDRUN: Good luck! Já mám ty klasické každou chvíli od kolegyně, tak jsem skončila u té líné varianty :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    TYRKYS2: chci si.to poprve zkusit se vsim ojebem, budu kdyzak vázat niti, ale díky za tip! když tak line priste
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    GUDRUN: A právě jsem dodělala ukrajinský boršč, tam taky padlo půl hlávky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam