• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    na houbách... hmmm, musím koupit králíka
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    nebo králíka na zelenině a černým pivu
    AIJA
    AIJA --- ---
    RUTHLESS:
    Aaaa, to mi asi ušlo...?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    AIJA: horcice, horcice, horcice... a ryze :) mistni velmi oblibeny recept.
    AIJA
    AIJA --- ---
    Tak jsem od předvánoc postupně rabovala mrazák, abych ho mohla odmrazit a umýt. Našla jsem tam tři! králíky. Toho posledního nějak nevím jak. Měli jsme na smetaně s knedlíkem, na slanině a cibuli s bramborama a pak s kaší...A dál? Máte někdo něco králičího zajímavého?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    díky za tipy, přidala jsem ji do perkeltu k masu
    a ano, brzy koupím další :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    Anebo jen opražit na másle a pak dát do salátu...jakéhokoliv.
    Hele, a máš tý hlívy opravdu dost? Takových nápadů...to budeš muset ještě přikoupit:-)
    BLANCHE1
    BLANCHE1 --- ---
    JAJITA: Vyborna je taky udelana na zpusob drstkove polevky, udelat proste jako drstkovou, jen misto drstek pouzit nakrajenou hlivu.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    JAJITA: delam i rychlovku na masle s kminem jen tak opect :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    JAJITA: Já mám moc ráda hlívu na slanině a víně. Když se slanina na pánvi trochu vypeče, přidáš muškátový oříšek, bílý pepř, pak trochu orestuješ hlívu a nakonec přileješ bílé aromatičtější víno. Dobrý je to s bagetou, nebo třeba s těstovinama.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    87HIGHFLYER: ehm, proč mě to nenapadlo samotnou?
    díky moc ;)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JAJITA: guláš, stir fry do číny, fake paštika, "trhaná" jako náplň do nějaký placky / housky / rohlíku.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    mohla bych od vás dostat tip, co s hlívou?
    zcela konzervativně z ní vařím jen polívku, na kterou ale nemám chuť a krabička s ní v lednici za pár dní umře :)
    díky

    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ADELHAIDA: rika se tomu čons .)
    EDERA
    EDERA --- ---
    GUDRUN: Tak holt počkej na sezonu - z čerstvých fazolek a rajčat to půjde taky.:-D
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    EDERA: dneska spácháno, bezva, dobrý to je. jen to je na mě moc obalový jídlo, plechovka od rajčat a pytlík od fazolek, ale sem tam jako rychlovku to dáme.
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    DEVIL: No já právě myslím po otevření balení :-))
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Pokud je ve vakuu tak ji bude v lednici fajn. Pred kozumaci dat ven do pokojovy teploty a po otevreni baleni co nejdriv snist jinak ti to poreze dasne..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Můžete mi poradit, jak správně skladovat nakrájenou šunku jamon serrano, aby vydržela co nejdéle? Jakou má tak asi trvanlivost? Koupená již nakrájená, vakuově balená. Díky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam