• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    DIVER
    DIVER --- ---
    ADITU: to už jsem na nyxu někdy viděl, dík za připomenutí.

    (jinak to taky beru jako ukázku, jaký nemít nastavení titulků při sdílení :)
    ADITU
    ADITU --- ---
    GUDRUN: tohle dělám občas v neveganské úpravě a za mě dobré.

    Jedno z mých nejoblíbenějších jídel. Velmi chutné, velmi jednoduché a pokud nemáte poblíž nějaký bio | Veganotic
    http://www.veganotic.cz/clanky/205-cizrna-na-paprice-s-porkem
    DIVER
    DIVER --- ---
    jinak bych asi taky volil třeba ten TRISSIE: quiche. ani tak moc pracný to imho není, je to dobrý, náplně (pórku) se spotřebuje spousta a dá se to jíst teplý i studený.
    DIVER
    DIVER --- ---
    GUDRUN: no, já budu asi nejjednodušší :) bydlel se mnou chvíli starší bratranec a ten si tak třikrát týdně dělal pórek.

    nakrájel ho na tenký kolečka, podusil na másle, přidal vajíčko a domíchal to. sůl pepř, k tomu chleba a bylo to hotový. a nebylo to úplně špatný.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TRISSIE: to je asi víc pro děti - s tou slaninou a kremžskou hořčicí je to pikantnější a zajímavější. Není to o tolik víc práce a nám to chutná, ale samozřejmě i tohle je možnost :) máme rádi s amerikama z trouby nebo, když je míň času, s rýží.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GUDRUN: s pórkem vařím ještě tohle:
    Recept na filé v mléčném pórku - Kuchařka pro dceru
    https://www.kucharkaprodceru.cz/recept-na-file/
    na večeři případně ještě quiche, ale ten to chce vyrábět dopředu (ale zas je fajn na večery, kdy člověk má víc času dopoledne než navečer).

    Ad gnocchi, mohou být dýňové? u těch neprůstřelný recept na zamrazitelné odzkoušený mám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: podobnou variaci, ale s míň ingrediencemi, mám od kamarádky - osmahnout kuřecí maso, přidat pórek, když je obojí měkké, zalít půl kelímkem smetany a nechat krátce povařit. Jen sůl a pepř, servírovat s rýží.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ZUZKAOU: To vypadá užitečně, ale jsme na novém zélandu a papírová kniha vč. poštovného nic moc.. :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    teď budeme rok bydlet ve vanu bez velkých možností lednění. máme jednoplotýnkový vařič. a budu vděčný za jakýkoliv tip na jídlo co vařit. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GUDRUN: Nakrájet porek na nějaké 8 cm špalíky a rozpůlit podél. Půlporky opéct z obou stran na másle, aby tam byly lehce karamelizované kousky. Posolit, případně ještě přidat máslo a/nebo parmazán a použít jako přílohu. Případně k tomu dát pošírovaný vajíčko a vařený brambory.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    GUDRUN: Slanej štrůdl?
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GUDRUN:
    kureci cina s porkem 1:2 (cim vic porku tim lip hlavne stavnaty svetle zeleny listy):

    1) dat varit jasminovou rejzi (nekolikrat proplachlou)
    2) dat restovat kureci nakrajeny na nudle s chili (delam to v tezky ocelovy panvi, panev musi byt docela rozpalena 4/6 stupen)
    3) nakrajet porek a kus mrkve
    4) k orestovanemu masu prihodit pulku porku a chvili restovat (1-3 min)
    5) prihodit zbytek porku, buraky, mrkev a pak zalejt bohate sojovkou, pripadne i trochou vody
    6) rychle priklopit dobre tesnici poklickou, vypnout plotynku a nechat dojit v pare tak 3-5 min.

    doba pripravy cca. 20 min
    MIST
    MIST --- ---
    GUDRUN: porkovy risotto nebo galette s houbama a porkem?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    měli byste tip na nějaký jednoduchý jídlo, založený na pórku, vhodný pro všednodenní večeři? zapečený brambory, stirfry, polívka jsou v repertoáru.
    když je tu řeč o mrazeni výrobků z brambor, nemáte prosím nějaký jednoduchy, neprůstřelný a na mrazení vhodný recept na gnocchi?
    SWIST
    SWIST --- ---
    AIJA: Ne, to úplně ne.. Nakonec toho nebylo tak moc jak jsem se bál - ale stále tak 3-4 večeře z toho budou.. :D Hmm, osmažené s vajíčkem zní taky dobře, alespoň mám možnost je vyzkoušet na víc způsobů..
    AIJA
    AIJA --- ---
    Teda mimochodem...bosáky jsou jedlé i osmažené a s vajíčkem:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    SWIST:
    Ty to chceš prostě sníst a potřebuješ požehnání?:-)
    SWIST
    SWIST --- ---
    GEISHA: BALAENA: To jsme nechtěl slyšet, ale myslel jsem si to.. Díky. :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SWIST: spíš uvařit a zamrazit hotový, nejlíp po porcích (po jedné, po dvou...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam