• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    DOCKINEZ: jsem toho názoru, že zabijačkový guláš se zahušťuje max. mozečkem a rozhodně bez papriky..
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zabijačkový guláš. Hubnu, takže nezajíškovaný a bez přílohy.

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ja tam teda špenát dávám pokazdy snad. Je to vyborny.
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    KAKIHARA: Tím by se dala zužitkovat i úroda mangoldu do verze přijatelné pro chlapy!

    Ženiál
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    BLANITCHKA: se spenatem bez hub a s anglickou slaninou je to velmi dobre, zn. deti nejedi houby.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    BLANITCHKA: Co treba špenát?
    BLANITCHKA
    BLANITCHKA --- ---
    shodou náhod mám na se mi na chalupě sešel vysoký roštěnec a listový těsto. Okamžitá asociace je beef wellington, na který pokukuju už dlouho, ale můj muž nemůže houby a já jsem to zatím nijak nezkoumala s googlem, čím nahradit pro nebouboivý lidi. Taky místo parmy mám jenom uzený špek/bok.

    Tak vyhlašuju brainstorming, čím ty houby nahradit (pro efekt, barvu), cobude ladit s hovězím i špekem. Mám tu středně zásobenou kuchyni i mrazák, tak by snad šlo něco vymyslet.

    let the game begin!
    B3TL
    B3TL --- ---
    AIJA: ještě se tam přidává Chorizo, trochu pro chuť a barvu...
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    BONEMINA: Aha :) No ja nic z toho nejim (krom vajicek), takze me to tak nejak moc netrapi a zobu ho denne.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    WEWERKA: musi se jist v nejakem odstupu od kavy, caje, mlecnych vyrobku, obilnin... a me nebavi na to denne myslet. Je zabavnejsi myslet na steaky nez na tabletky :)
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    BONEMINA: Já četla "pro nového manžela" a říkám si, že tady proběhl nějaký zajímavý vývoj... :-D A ono nic!
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    BONEMINA: Nejake negativni ucinky tech prasku nebo proc se jim vyhybas?
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    AIJA: můžeš jim přilepšit třešňovým kompotem, tchán se dnou na třešně nedá dopustit
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    KURE: mohlo by byt hur. Steak je stale lepsi pilulka nez sorbifer durules. Navic nam obema nase zdravotni diety celkem vyhovuji. Jen je to obcas hodne planovani navic.
    KURE
    KURE --- ---
    BONEMINA: a nemáš o sebe strach? to je dost výbušná situace :D :D
    dovedu si představit sam sebe, jak by mě mohlo prosté "podáš mi sůl" změnit na vraždící monstrum
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MOODYCAT: jako... muz ma dnu a ja slusnou anemii. On ze zdravotnich duvodu dlabe aloo gobi a ja medium rare steak :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    BONEMINA: "Ja za to nemuzu, ja to mam predepsany od doktora" :D
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    MOODYCAT: smazeny celer a smazeny patizon taky ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZUZKAOU: Asi si poridim dnu, dietu, kdy je zcela ospravedlnitelnej smazenej kvetak, potrebuju :D.
    AIJA
    AIJA --- ---
    87HIGHFLYER:
    Sám se člověk pohlídá, chlapy doma taky, ale těžko se staříky mimo naše město. Přes týden jim jezdí s jídlem pečovatelská služba. O víkendech se střídáme ve vaření se švagrovou...no a ta jim přilepšuje klobásama a buchtama. Děda na tajno slupne na stojáka u lednice klobás, babi zase ve špajzu kynutý koláče. Ale Jarunka je na ně hodná, že jim to vozí. Já jsem lakomá, že jim nic nedopřeju:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam