• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    LADY_MYSKA: Mám takovej pocit, ze vauovačka je něco jako ryzovar. Je to vlastně jedno. Jen je asi potřeba si dát pozor na ty pytliky. Kompatibilita není 100%
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    GENEVIEVE: to bylo puvodne v planu, jen tedy datart novou lednici dovezl, ale stara tu s nami porad je uz tretim rokem …
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    LADY_MYSKA: jestli plánujete novou tak tohle třeba Datart řeší i s ekologickou likvidací. Miluju tu službu.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    TRISSIE: no lednice s ledovcem uz asi treti rok u nas nema byt
    Je v planu vyhazet veci z mrazaku a odpojit ji, najit odvoz a konecne se s ni rozloucit
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LADY_MYSKA: já ledovec nerada, takže se průběžně dokopu to odmrazit. A přerovnat a uklidit :-)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    a jeste resim organizaci lednice, to je velke tema a ja se v tomhle ztracim
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    Jakou vakuovacku doporucujete? Je fakt, ze pokukuji po znacce Zwilling, ale zatim mi prislo zbytecne
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    LADY_MYSKA: I v no frost mrazáku ti časem nezavakuované potraviny namrznou.
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KURE: jmenuje se Sweepy, používám ji na úklid. Mám tam místnosti a jsou tam předepsané úkoly, plus možnost přidat vlastní. A můžeš si tam zadat jak často chceš něco dělat. Já to mám aby mi to pomohlo od mental workload. Jde to I dělit mezi členy domácnosti. Nemusím si pamatovat kdy jsem co dělala naposledy :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    TRISSIE: no, nova lednice ma mrazak, co nenamrza. Ve stare je ledovec
    KURE
    KURE --- ---
    GENEVIEVE: jakou? Ptám se pro kamaráda :D
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Já mám aplikaci co mi jednou za půl roku řekne že mám vyčistit mrazák tak to projdu a najednou už tam tolik archivních věci není :D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    FRAKIRA: Taky jsme měnili lednici. Teď už mám v mrazáku vše zavakuované a zřetelně popsané. :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KURE: Jo já jednou ročně, když odmrazuju tak dělám čistku. Snažím se na všechno, co dávám do mrazáku psát datum a co to je, ale občas se to nepovede. Všechno co nemá datum, nepamatuji si co to je nebo je starší jak rok, tak letí do koše. Chtěl sem jít dál a dělat si evidenci toho, co je v mrazáku, abych měl přehled, ale to byla naivní představa.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    LADY_MYSKA: Já ti nevím, 2 roky starý mletý mix masa už musí být vymrazený málem do sucha. Navíc v původním obalu. U mě by už byl v odpadu :-(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: to je výhoda mrazáku, co potřebujou odmrazit - když už to všechno vyndám, tak podle toho rovnou naplánuju jídelníček :-)
    (ale samozřejmě i já mám archivní kousky... asi čas zase odmrazit a tentokrát už vážně! :-)
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    KURE: zrovna jsme se definitivne rozhodli, ze vymenime lednici, ktera uz par let nechladi uplne optimalne, takze likviduju mrazak.. ze dna jsem nebyla uplne nadsena :-/
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    LADY_MYSKA: s mrazakem, ach ty opravy 👹
    KURE
    KURE --- ---
    LADY_MYSKA: kdo nemá na dně mrazáku neidentifikovany balíček s "necim" ať hodí kamenem :)
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    KURE: jedna se o mlete maso z mrazaku.
    Jen mi prijde, ze veci do mrazaku davam, ale misto abych jej vytahla, tak tahnu do obchodu.
    Jako mam doma jeste jednu lednici s mestskem a tam to maso je uz nekolik let a co je novy, tak se ani snad neotevrel, tak to je mi jasne, ze poleti.
    Jen potrebuji ulevit i u toho noveho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam