• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRITONDISTRIBUTOŘI, PRODEJCI A PRODEJNY HW - Vaše zkušenosti s nákupem, reklamací, cenou, akcí a pod.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KID_MCHUTT: Kazdy s mozkem uz odtam zdrhnul. Ale doufal bych, ze dejme tomu aspon manazeri oddelenich budou zaskoleni v tom co delaji a co muzou a co ne.
    Whatever. Kazdopadne budes mit vyreseno tak jak pisu, tam po zasahu COI nebudou moct jinak, ale to srani s tim a cas ti bohuzel nikdo nazaplati.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DESTROYER: já nevím, kolik Alza platí, ale zjevně ne dost na to, aby tam někdo věděl, co dělá :/
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KID_MCHUTT: To je fakt debilita, tam uz asi fakt nepracuje vubec nikdo zkuseny a zaskoleny.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    DESTROYER: ano, mám. Ale kurvy se cukají
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KID_MCHUTT: Pokud meli chybu na webu a mas to zdokumentovane, tak nemaji u COI sebemensi sanci ti jakkoliv rozporovat. Vedouci je bud nezkuseny nebo hloupy, ze to nevi. Ty budes mit vyrizeno odstoupenim od kupni smlouvy a navraceni cele castky (muzes pripadne i pozadovat tvoje naklady spojene s reklamaci - ale tam je s tim oser) a oni kazdopadne dostanou flastr.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    o vyjádření servisu Samsungu ani nemluvím.

    všecko mám zdokladované.

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    NELDE: ano. Uvádí-li Alza.cz nepravdivé údaje na webu a pak se s tebou hádají a dokazují ti stránkami Samsungu, že mají pravdu (vyjádření Samsungu jasně říká, že pravdu nemají), je to chyba Alza.cz. Vedoucí reklamací si odmítl převzít důkazy, že nemají pravdu, vzali to do další reklamace, tu pak stornovali a vystavili další (třetí v pořadí, bez toho, aby se se mnou vůbec bavili), kterou zase zamítli s vylhaným argumentem.
    NELDE
    NELDE --- ---
    KID_MCHUTT: A určitě za to mohou? U mně (pomalý ntb) to byl problém na straně servisu. Dalo mi hodně práce, aby opravili větrák.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Alza.cz - extrémně špatná zkušenost, je to poslední věc, kterou jsem od nich koupil. S tímhle přístupem už nikdy víc.

    dokud člověk nereklamuje špatně uvedené technické parametry na jejich webu, chování je ok.
    Jakmile nastane nějaký problém, Alza lže, sviní, chová se jako dobytek. Budu předávat celý případ ČOI, pochybení je tam víc, ale majitelé můžou poděkovat manažerovi reklamací, že to dohnal takhle daleko.
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    VOJTAM: v poho, treba jí využije někdo jiný :)
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    NTSHADOW: Dik, ale ja tam mam slevu 500,- - na to shanim ty alzaky :)
    NTSHADOW
    NTSHADOW --- ---
    VOJTAM:
    Slevový kód: 94CV5MXCEP
    Výše slevy: 100 Kč
    Platnost do: 25.3.2022
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Nemáte někdo náhodou 295 alzáků ? potř. bych na slevu - klídně něco zaplatím :)
    NELDE
    NELDE --- ---
    MALARKI: Už dlouho nejsou.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    Cau, nemate nekdo slevovy kody do alzy nebo do nejakeho jineho shopu, jestli teda jeste neco takovyho existuje, jako bejvaly ty sekovky. Budu si kupovat notas a kazda stovka dolu se pocita :)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Neznáte pls. někdo někoho v servisu alza? Potřebuju vyřešit jednu reklamaci tím, že chci koupit lepší věc, což dle prodejce není problém, ale potřebuji, aby to prošlo servisem a vystavili fakturu, ideálně v pondělí :( díky
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    ZVIRATKO: Sakra no jo máš pravdu.. v nepřihlášeném okně to vypadá jinak ...
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    VOJTAM: docela casto, ja to prisuzuju tomu ze tam mam nejakou slevu.
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    Tohle mě pobavilo na alze... (občas jsou použité kusy dražší než nové) no nekupte to :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam