• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    A_2Doktorandi...
    na nástěnce pár postřehů k literární rešerši
    rozbalit záhlaví
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MATT: Já to vzdal.
    MATT
    MATT --- ---
    GIOMIKY: ja mel phd jako jedno nejpohodovejsich obdobi zivota ;))
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    SLAVIDAN: Hele já už fakt nevim, je to pět let... Ale nějak se to vložit podařilo. Možná, že jsem ten soubor poslal referentce ze studijního oddělení, něco mi to mlhavě říká, ale nevim. :(
    SLAVIDAN
    SLAVIDAN --- ---
    CICHLASOMA: Já toho nevyužil,nicméně jsem měl při odevzdání problém s vložením klíčových slov. Referentka s oddělení vědy mi laskavě nabídla pomoc, že mi to ukáže na jejich počítači, když přidu v konzultačních hodinách. Jak jsi to vyřešil ty?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    DOBYTEK: Ještě si dovolím link na nové auditko [ Akademický svět - tipy a triky ]
    CICHLASOMA
    CICHLASOMA --- ---
    Nemá někdo zkušenost s vkládáním errat k disertaci ("do deseti pracovních dnů" po obhajobě) na UK (konkrétně na PřF, ale snad to bude stejné). Nemůžu v SISu tu možnost zaboha najít.
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    Snažím se založit auditko zaměřené na užitečné postupy a programy pro akademiky, podpořit můžete zde [ DOBYTEK @ nyx :: kluby :: věda a technika ]
    MIGUEL
    MIGUEL --- ---
    MATT: za jeden slusnej impact a sepsanou disertaci (ne soubor praci ale jako opravdovy souvisly text) mas PhD. standardne
    MATT
    MATT --- ---
    GIOMIKY: kde maj phd za jednu publikaci? ;)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    Dobre odpoledne, nabizim moznost PhD studia na UMCH AVCR v.v.i. jsem z laboratore solid-state NMR spektroskopie, coz by byla i napln Phd studia (prevazne nmr krystalografie). Na AV je ke stipendiu standardni 50% uvazek od prvniho rocniku, pak se da upravit dle moznosti.... V pripade podrobnejsich dotazu, popr. zajmu piste do SZ. Dekuji LK
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam