• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    POLMO
    POLMO --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: To je výborný :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: Ano, uz mi zni stejna data stejne.
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: Zní to teď stejně? :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    AMAROK: Diky, pohral jsem si s tim, a srovnal jsem si to... Vyreseno :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    FURYAN: diky moc
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BIRK: Ano. A je jedno, kam to pripojis (do tech ostatnich). Klidne ho zapoj do CD, DVD, TV... je to jedno
    BIRK
    BIRK --- ---
    takze by tam bylo konkretne napsany PHONO IN...a treba CD/Game/TV je neco jinyho...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BIRK: Je to tam napsany - u kazdyho CINCHE je neco napsany
    BIRK
    BIRK --- ---
    jak poznam co je Phono-in a co ne...
    BIRK
    BIRK --- ---
    FURYAN: aaa nikdy jsme to neresil takze nevim co je Phono-in... resp bral jsem to ze to je klasickej Cinch pripojeni...treba na zadni strane av recieveru - obrazek http://i2.alz.cz/ImgW.ashx?fd=FotoAdd&cd=GZ601d-02&i=1.jpg
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BIRK: Muzes ho zapojit kamkoli (CD, AUX, atd.) pouze do Phono-IN ne.
    BIRK
    BIRK --- ---
    BIRK: popr muzu ho zapojit do AUXu?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: To vis, resi se to, co lidi trapi. A tedy napr. ja ted resim, jak dostat ven z repro muziku, kterou mam rad. A pokud muziku, kterou mam rad, mam jen v "elektronicke podobe", ocekavam, ze nejsem sam, kdo ji ma take v elektronicke podobe, tak proc se nezeptat - treba se misto typickeho chrleni hlenu od individui, kteri si zapomeli rano vznit prasky, docakam i nejakych rozumnych odpovedi.
    BIRK
    BIRK --- ---
    ahoj mam dotaz... poridil jsem si gramafon Lenco l90 a rad bych ho pripojil k AV recieveru pomoci cinchu co z nej lezou abych mohl zvuk rozvest do repraku...

    jenze v manualu jsem narazil na upozorneni : Abychom predesli poskozeni gramofonu nebo vaseho audio systemu, ma tento gramofon zabudovany zesilovac. Nepripojujete proto tento gramofon k vasemu audio systemu pomoci phono-input, nebot tento vstup je take zesileny...

    zanmena to ze to tedy nemuzu pripojit?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jsem rad, ze se doba posunula od laborovani s kabely k laborovani s ovladaci a efekty :)
    TOOM
    TOOM --- ---
    To bude asik vrcholný audiofilní požitek :o)
    AMAROK
    AMAROK --- ---
    FURYAN: V ovladacich Asus Xonaru je moznost zapnout HI-FI poslech. To Ti pusti ven zvuk bez jakehokoliv efektu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam