• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      FURYAN
      FURYAN --- ---
      MACHALIK: To vis, resi se to, co lidi trapi. A tedy napr. ja ted resim, jak dostat ven z repro muziku, kterou mam rad. A pokud muziku, kterou mam rad, mam jen v "elektronicke podobe", ocekavam, ze nejsem sam, kdo ji ma take v elektronicke podobe, tak proc se nezeptat - treba se misto typickeho chrleni hlenu od individui, kteri si zapomeli rano vznit prasky, docakam i nejakych rozumnych odpovedi.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Jsem rad, ze se doba posunula od laborovani s kabely k laborovani s ovladaci a efekty :)
      TOOM
      TOOM --- ---
      To bude asik vrcholný audiofilní požitek :o)
      AMAROK
      AMAROK --- ---
      FURYAN: V ovladacich Asus Xonaru je moznost zapnout HI-FI poslech. To Ti pusti ven zvuk bez jakehokoliv efektu.
      MERTLAS
      MERTLAS --- ---
      Zdravim, mel bych dotaz,

      shanim nejaky audio, ktere by melo splnit tyto pozadavky:

      prehravani zkrz wifi, bluetooth a pripojeni na iPod/iPhone a 3,5mm jack. Kdyz bude mit dalkove ovladani, tak to bude prijemne. Vyskytuje se na trhu neco takoveho? Zatim jsem na zacatku hledani, ale budu rad za nasmerovani, pripadne osobni zkusenosti :)

      Diky za radu.
      TOOM
      TOOM --- ---
      FURYAN: Ztrácíš čas.
      SVANC
      SVANC --- ---
      FURYAN: To je divný. Ten Xonar neznám, ale papírově by tam neměl být problém. A co nastavení úrovní někde v ovladačích?
      Každopádně by to chtělo mít nastavenou přesně stejnou hlasitost, ideálně měřákem nebo alespoň indikací vybuzení, aby to porovnávání bylo validní. A ještě jedna podmínka by měla být splněna ;).
      FURYAN
      FURYAN --- ---
      SVANC: Pustil jsem se do vyzkumu. Myslim si, ze je to nesmysl, a ze mam neco blbe v PC... Hlasitost v PC na 100 a hraje to tak na 50% hlasitosti proti CD
      SVANC
      SVANC --- ---
      FURYAN: Hraje to z obou zdrojů přesně stejně hlasitě popř. měřil jsi to nějak?
      FURYAN
      FURYAN --- ---
      Udelal jsem si test. Stejna data ( zdroj losless audio image .ape (CD Best Audiophile Voices 3)), soucasne pusteny z PC pres opticky vystup zvukovky Asus Xonar, a drzhy zdroj - to same vypalene a hrajici z CD prehravace taky pres opticky vystup.

      Hudba z CD prehravace hraje slysitelne lepe...
      Nemate tip na "opticky vystup" z PC do PCIe bez "zvukovky"? Jen RAW data z PC ven... zadny "efekty a jiny drtice"
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      FIFAS: Kup si pořádnej gramec/ cd přehrávač;)
      NECRON
      NECRON --- ---
      Lepší přehrávač a sluchátka nekoupíte. Dokonalost do kapsy za 32 tisíc - iDNES.cz
      http://technet.idnes.cz/iriver-astell-kern-sennheiser-ie800-recenze-fjk-/tec_audio.aspx?c=A121212_095417_tec_audio_nyv
      nekdo osobni zkusenost?
      FIFAS
      FIFAS --- ---
      no tomu sem se chtel vyhnout, celej ten "slavnej" Azur 640H je strasnej piece of shit, radeji bych preferoval moznost si pohodlne poustet hudbu primo z laptopu
      FURYAN
      FURYAN --- ---
      FIFAS: Vzdyt mas ten CA "server", staci notebook pripojit do LAN a pres sit hrat jak divej... CA si to z notesu sosne.
      FIFAS
      FIFAS --- ---
      sorry a diik, dlouho jsem tu nebyl .)
      BLAF
      BLAF --- ---
      FIFAS: protip: za adresu davej mezeru a az pak konec zavorky, lepe se na to klika :)
      FIFAS
      FIFAS --- ---
      Zdravim hifisty&spol.
      Mozna uz se to to nekdy probiralo, ale premyslim jak dostat ze sveho notasu (Sony Vaio Z) nejaky rozumnejsi zvuk, nez tu HRUZU co se line z toho 3.5 jacka.
      Aparatura k dispozici je nasledujici:
      Repro Acoustic Energy Aelite 3 (http://www.hifipartner.cz/Item.aspx?ID=1193)
      AV Server CAMBRIDGE AUDIO AZUR 640 H (http://www.hifionline.cz/av-servery-multimedialni-centra/1463-cambridge-audio-azur-640-h/)
      AV Receiver CAMBRIDGE AUDIO AZUR 640R (http://www.hifionline.cz/av-receivery/1387-cambridge-audio-azur-640r/)

      Prcetl jsem par for ohledne externich usb zvukovek, ruznych DAC1 vychytavek a pod a rozhodl jsem se ze do toho nechci investovat vice nez par tisic, proste nejake rozumne reseni s nejlepsim pomerem cena/vykon, vono samotnej koncept notebook -> hifi sound prej neni vubec optimalni, ale zase si rikam ze to co z toho notase leze ted je fakt maras (na to ze to je nejvyssi rada SONY ktera se JEDINA vyrabi v Japonsku...). Vyuzivat bych to chtel jednak k poslechu hudby tak ke sledovani HD filmu.
      Dik za radu, pokud uz se to to probiralo, staci link nebo posta.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      MADCAT: Nemyslím si, koncertní sály taky nepraskají :) Plus to nehraje nahlas, jak si mylně všichni myslí, to hraje především dobře (a taky to, narozdíl od malejch dreků, umí hrát nahlas).
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      MACHALIK: To pustíš a po prvním beatu můžeš pustit starosti se sklem z hlavy, ne? :-)
      SVANC
      SVANC --- ---
      MATT: Nemejlíš, to je to používání zažitých výrazů :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam