• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jsem rad, ze se doba posunula od laborovani s kabely k laborovani s ovladaci a efekty :)
    TOOM
    TOOM --- ---
    To bude asik vrcholný audiofilní požitek :o)
    AMAROK
    AMAROK --- ---
    FURYAN: V ovladacich Asus Xonaru je moznost zapnout HI-FI poslech. To Ti pusti ven zvuk bez jakehokoliv efektu.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Zdravim, mel bych dotaz,

    shanim nejaky audio, ktere by melo splnit tyto pozadavky:

    prehravani zkrz wifi, bluetooth a pripojeni na iPod/iPhone a 3,5mm jack. Kdyz bude mit dalkove ovladani, tak to bude prijemne. Vyskytuje se na trhu neco takoveho? Zatim jsem na zacatku hledani, ale budu rad za nasmerovani, pripadne osobni zkusenosti :)

    Diky za radu.
    TOOM
    TOOM --- ---
    FURYAN: Ztrácíš čas.
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: To je divný. Ten Xonar neznám, ale papírově by tam neměl být problém. A co nastavení úrovní někde v ovladačích?
    Každopádně by to chtělo mít nastavenou přesně stejnou hlasitost, ideálně měřákem nebo alespoň indikací vybuzení, aby to porovnávání bylo validní. A ještě jedna podmínka by měla být splněna ;).
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: Pustil jsem se do vyzkumu. Myslim si, ze je to nesmysl, a ze mam neco blbe v PC... Hlasitost v PC na 100 a hraje to tak na 50% hlasitosti proti CD
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: Hraje to z obou zdrojů přesně stejně hlasitě popř. měřil jsi to nějak?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Udelal jsem si test. Stejna data ( zdroj losless audio image .ape (CD Best Audiophile Voices 3)), soucasne pusteny z PC pres opticky vystup zvukovky Asus Xonar, a drzhy zdroj - to same vypalene a hrajici z CD prehravace taky pres opticky vystup.

    Hudba z CD prehravace hraje slysitelne lepe...
    Nemate tip na "opticky vystup" z PC do PCIe bez "zvukovky"? Jen RAW data z PC ven... zadny "efekty a jiny drtice"
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FIFAS: Kup si pořádnej gramec/ cd přehrávač;)
    NECRON
    NECRON --- ---
    Lepší přehrávač a sluchátka nekoupíte. Dokonalost do kapsy za 32 tisíc - iDNES.cz
    http://technet.idnes.cz/iriver-astell-kern-sennheiser-ie800-recenze-fjk-/tec_audio.aspx?c=A121212_095417_tec_audio_nyv
    nekdo osobni zkusenost?
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    no tomu sem se chtel vyhnout, celej ten "slavnej" Azur 640H je strasnej piece of shit, radeji bych preferoval moznost si pohodlne poustet hudbu primo z laptopu
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    FIFAS: Vzdyt mas ten CA "server", staci notebook pripojit do LAN a pres sit hrat jak divej... CA si to z notesu sosne.
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    sorry a diik, dlouho jsem tu nebyl .)
    BLAF
    BLAF --- ---
    FIFAS: protip: za adresu davej mezeru a az pak konec zavorky, lepe se na to klika :)
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    Zdravim hifisty&spol.
    Mozna uz se to to nekdy probiralo, ale premyslim jak dostat ze sveho notasu (Sony Vaio Z) nejaky rozumnejsi zvuk, nez tu HRUZU co se line z toho 3.5 jacka.
    Aparatura k dispozici je nasledujici:
    Repro Acoustic Energy Aelite 3 (http://www.hifipartner.cz/Item.aspx?ID=1193)
    AV Server CAMBRIDGE AUDIO AZUR 640 H (http://www.hifionline.cz/av-servery-multimedialni-centra/1463-cambridge-audio-azur-640-h/)
    AV Receiver CAMBRIDGE AUDIO AZUR 640R (http://www.hifionline.cz/av-receivery/1387-cambridge-audio-azur-640r/)

    Prcetl jsem par for ohledne externich usb zvukovek, ruznych DAC1 vychytavek a pod a rozhodl jsem se ze do toho nechci investovat vice nez par tisic, proste nejake rozumne reseni s nejlepsim pomerem cena/vykon, vono samotnej koncept notebook -> hifi sound prej neni vubec optimalni, ale zase si rikam ze to co z toho notase leze ted je fakt maras (na to ze to je nejvyssi rada SONY ktera se JEDINA vyrabi v Japonsku...). Vyuzivat bych to chtel jednak k poslechu hudby tak ke sledovani HD filmu.
    Dik za radu, pokud uz se to to probiralo, staci link nebo posta.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MADCAT: Nemyslím si, koncertní sály taky nepraskají :) Plus to nehraje nahlas, jak si mylně všichni myslí, to hraje především dobře (a taky to, narozdíl od malejch dreků, umí hrát nahlas).
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MACHALIK: To pustíš a po prvním beatu můžeš pustit starosti se sklem z hlavy, ne? :-)
    SVANC
    SVANC --- ---
    MATT: Nemejlíš, to je to používání zažitých výrazů :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam