• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHATěžký život básníkův
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: My byli taky jemně zděšeni.:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: Doufala jsem v husí brk.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: No toto.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: fixou. Modrou. Ehm.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: To rozhodně.

    A Ty mi teď musíš prozradit, jakým psacím nástrojem píše slovutný Umberto.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    NATASHA: Blahopřeji, užijte si to.:)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nuže, přátelé, zvu vás na uvedení té své podezřelé fialové knihy - ve čtvrtek 13. 10. od 19.30 ve Fra:
    fra
    http://www.fra.cz/cz?resolution=1280
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    VANEK: Pravda, baráček by potřeboval přifouknout.:)
    FIN
    FIN --- ---
    nechce někdo večer (od osmi u kaštanu) vyrazit na dědečka a bystrova? uvítal bych společnost, neváhejte, to nemůže být špatné. a použijte telefon, nesedím tu pořád.
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: ;DD
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    VANEK: No právě. Samé knížky. Jak pravíš.

    Pročež jsem zabořila nosánek do přenádherných spisů Borgese a cestou k východu jsem se snažila zarputile dívat do stropu, kde, asi jako na jediném místě, žádné knížky nebyly.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NATASHA: To jsem nevěděl, že dělá ve skladu ;-) Já myslel, že do toho jejich baráčku se pro samé knížky už žádný sklad nevejde.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Varování:
    v případě, že si chcete zachovat duševní zdraví, nechoďte, opakuji, nechoďte navštívit Ricarderona do práce.
    On nezná slitování. On vás vezme do skladu.
    A tam...!

    ***

    A jinak varuji, že již vidím (a jsem teprve na straně 35), že vbrzku nastane další chvalozpěv na Bolaňa.



    Nu, nedá se nic dělat.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: Načevu Ti pochopím už od devadesátých let - i když cestu od té doby taky urazila dlouhou...
    HANNA
    HANNA --- ---
    NATASHA: Načeva je skvělá, nespouštím z ní oko už nějakou dobu. Obzvlášť doporučuju věci, které nahrála s Michalem Pavlíčkem a DJ Five. S Lavashem už jsem ji slyšela před pár měsíci taky a líbilo moc, i když to nebyl tak hypnotický zážitek jako v předchozích letech trio.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Nu a v rámci dnešního záchvatu sdílení nepochopitelných kulturních obsahů bych si dovolila na vás vyšpulit ještě toto:
    POZVÁNKA - DekadentFabrik , Monika Načeva, 11. září 2011, La Fabrika, Praha, koncert, - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=dwQFMd4bK5g


    Na svou obhajobu bych řekla, že jsem viděla Načevu na Zarafestu s Justinem Lavashem, a bylo to tak zatraceně dobré, že z ní nyní nespouštím oko.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Nojono, nechytilo, nechytilo. Co dělat. Tak já si nad tím budu přemýšlet někde v koutku.
    MAEROR
    MAEROR --- ---
    NATASHA: Myšlenka nechat nějaký zajímavý projekt dýchat a žít vlastním životem špatná není - existovat jen jako vnuknutí na počátku může být hodně dobré a silné... ale tady to je jasně ohraničená záležitost, která už se nemá kam rozvíjet; jen na ni lze vzpomínat, přičemž dnes už lze děravou paměť značnou měrou záplatovat technickými prostředky - zbavujícími možnosti a kouzla fabulace a poetiky a neznáma...
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    MAEROR: Aha, nojo, tak já to vidím daleko méně konkrétně a uchtěně a snad i matněji; a baví mě na tom právě to.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    RICARDERON: Vskutku nevím, zda je tam všechny odsouložila, kolego, včetně těch žen se smetáky, to by byl vcelku výkon, žánop.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam