• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    HANZO: ze by treba?
    294/2015 Sb. Vyhláška, kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2015-294
    209 - Obytný automobil
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    HANZO: jestli je to oficialni, ve vyhlasce, to netusim, muzes googlit, kazdopadne je to v praxi pouzivany...
    a na m1 se to vztahuje
    HANZO
    HANZO --- ---
    CEEFA: dodatková značka Camper nebo nakreslený obytný auto je česká oficiální značka? V tabulce dodatkových značek jsem to nenašel.
    Značka obytňáku se vztahuje i na dodávky v kategorii M1?

    nehádám se, jen mne to zajímá
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    HANZO: treba takhle

    nebo takhle
    HANZO
    HANZO --- ---
    WERT: jak taková značka vypadá?
    WERT
    WERT --- ---
    ADIK: Je to vsude blby, driv to byl raj…
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..zrovna na parkáčích u jeskyní se hezky nocovalo, hovna jsem teda nevylejval:))
    ADIK
    ADIK --- ---
    WERT: a je to tady...za chvíli to u nás bude jak na západě :(((
    WERT
    WERT --- ---
    Noc v karavanu u jeskyní zakážou cedule, pak budou v krasu padat pokuty - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/brno/zpravy/chko-moravsky-kras-karavany-kempovani-obytne-vozy-palava.A220823_679470_brno-zpravy_azu
    WERT
    WERT --- ---
    WERT: tak jsem to tam parkrat nekde okempil a jde to, klasicky jsem vzdy provedl satelitni pruzkum pres Google maps. A celkem vzdy to misto bylo pak pouzitelny.

    BTW: dosly me data, tak jsem musel koupit neomezeny data SIMku do modemu, neexistuje neco takovyho treba pro Francii??? Chteli za to 80KN na 10 dni = 260 Kč
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Dá se taky jsme tak byli, ale musíš se fakt zašít a nebo být někde kde nikdo nestojí o to dělat turistickej byznys. Chorvatsko je fakt jeden velkej vopruz. Oni totiž nic jinýho neuměj. A jsou v tohle udávání tak daleko, že udávaj i sami sebe.
    FAEKAL
    FAEKAL --- ---
    SROLUJTO: Tak léta se to traduje, nicméně před pár dny mě kamarádka přesvědčovala o opaku. Minulej rok několik týdnů v Chorvatsku, prý vždycky free a nikdy žádnej problém. A s dlouhým obytným Variem. :)
    Já tam byl naposled cca 6 let zpět... týden privát a týden nadivoko v T4 a taky bez problémů.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    VELADA: interaktivní mapa moc nedává smysl, pokud to nebude někdo 3x ročně aktualizovat. Jinak se z toho brzo stane mapa zákazů vjezdu a mrtvejch fleků.

    Ale tagy se dají přidat k filtru zpráv, takže pak si nově příchozí vybere ze seznamu třeba #flek nebo #chorvatsko a dofiltruje si to podstatný. Tady to funguje celkem pěkně: [3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Winter War 2.0]
    WERT
    WERT --- ---
    SROLUJTO: Uz me jeden organ vyhmatnul ale nejak jsem to okecal :)
    VELADA
    VELADA --- ---
    TEAPACK: o to už tady snaha byla.. dávala jsem před lety fleky s názvem země a s heslama jako voda, pláž, oheň..
    v 1. pádu aby se to dobře hledalo.. ale teď už na to v podstatě seru. Když se mi líbí jak se někdo zeptá, píšu jim osobní zprávu.

    Byla tu i snaha vytvořit nějakou interaktivní mapu. Ale to taky vem čert. Hrozně se to mění. Teď jsem byla na zapomenutý pláži ve Francii kam si jezdim odpočinout už roky.. a hle.. zákaz parkování mezi 22 a 6. A kluci rybáři mi říkali že se tu v létě fakt vyžívá A. S. V. P. v pokutování.
    LOJZAK
    LOJZAK --- ---
    WERT: stali jsme pred par lety tady 44.98443312016447, 13.762234498510177 , mozna vic jak tyden , 10m od vody na parkingu v lesiku . Jedinej kdo nas otravoval byl mistank co prodaval chlast :)
    SROLUJTO
    SROLUJTO --- ---
    WERT: free Kemp je v Chorvatsku nemožný. Je tam zákaz a Chorvati vás z radosti údaji místním orgánům.
    WERT
    WERT --- ---
    WERT: Mekdo tipy na kempeni Pula, Rieka, Krk? :)
    Dik
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    Co sem přidat nějaký tagy? třeba #flek, #Polsko, #Balkán atp... aby šly ty fleky lépe filtrovat? spousta lidí sem hází jména vesnic nebo GPS souřadnice, ale když to člověk nezná, tak to skoro nemá šanci najít.... =/
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Lidi, filtrujte...
    2ND
    2ND --- ---
    Máte někdo zkušenost s kempováním v Polsku ? Mám v záři ješte 10 dní volno tak si říkám, že bych vzal děti jeětě jednou k moři. Znám to kolem Kolobrzegu a tam si jistý nejsem, vždy bylo moře, pás lesa pak silnice.. tzn k moři se asi nedostanu.. ?
    Hel mi připadne moc daleko na těch pár dní...
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    PANPOSPA: proste voser.. :)) nakonec menim plan cesty :D ale i tak diky.. do rakouska radsi osobakem nekdy jindy ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam