• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCTOR23Kemping a Freefleking
    Jezdíte kempovat?Znáte pěkný místo?Máte oblíbený kemp?Nebo FREE flek?Líbilo se vám někde?

    Sezóna začíná!!!!

    Jestli chcete profláknout kemp,použijte kouzelné slůvko "Kemp"

    Jestli chcete profláknout Freeflek,použijte kouzelné slůvko "Freeflek"

    Usnadní to ostatním filtraci



    Mapa FreeFleků
    rozbalit záhlaví
    FDM_NACELNIK
    FDM_NACELNIK --- ---
    Mapy.cz
    https://mapy.cz/zakladni?x=13.6853214&y=45.0489223&z=16
    Freeflek u moře Chorvatsko Istrie u Rovinj nezkoušel jsem ale x dní tam x menších aut je
    CUKI
    CUKI --- ---
    FAEKAL: Dá se taky jsme tak byli, ale musíš se fakt zašít a nebo být někde kde nikdo nestojí o to dělat turistickej byznys. Chorvatsko je fakt jeden velkej vopruz. Oni totiž nic jinýho neuměj. A jsou v tohle udávání tak daleko, že udávaj i sami sebe.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    VELADA: interaktivní mapa moc nedává smysl, pokud to nebude někdo 3x ročně aktualizovat. Jinak se z toho brzo stane mapa zákazů vjezdu a mrtvejch fleků.

    Ale tagy se dají přidat k filtru zpráv, takže pak si nově příchozí vybere ze seznamu třeba #flek nebo #chorvatsko a dofiltruje si to podstatný. Tady to funguje celkem pěkně: [3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Winter War 2.0]
    CUKI
    CUKI --- ---
    PPNEKK: nn. Pořád je to o určité profláklosti.
    Nejdřív byla tragédie pouze Lonely Planet, no a pak začal internet a začala davová psychóza.

    Pamatuju dobu, kdy v Sfe bylo přes noc jediný auto. A takovej podobnejch míst znám mrtě.

    Když tu zmíníš jakékoliv super místo, tak se z toho stane poutní stánek, jako kdekoliv jinde.

    Naštěstí třeba Špáňo je stále plné naprosto opuštěných míst. Jen nesmíš jezdit jako každej po pobřeží.. A vyhazovat tě tam nikdo nebude protože tam nikoho nepotkáš :-)

    Třeba Itálie je za mě z tohoto pohledu dost omezená a Balkán je zase volnější až od Montenegra spíš Albánie a pořád jsou to země s turisticky agresivní turistikou i když to není jako Chorvatsko

    Rusko má taky pěkný skvosty, ale není to vesměs tak na jihu...
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUBR: koupal jsem se leckde, v evropě od normandie po chorvatsko řekl bych a koupání v baltu za nějakou nouzovku rozhodně nepovažuju, moře čistý, vlny (ale přitom ne nebezpečný) je to čerstvý (žádná costa cálida) ale vykoupu se kdykoli/kdekoli, jak jsou děti větší tak zrovna kluka jsem letos z vody nemohl dostat ani v 9 večer. A německý pobřeží je prostě pěkný, plno národních parků, žádné alicante s věžákama tam nenajdeš. Hnusně tam být teda taky umí, vč. nekončícího větru, zrovna letos je to ale jako o 1000km jižněji.
    Nejezdím si teda vyloženě lehnout na pláž, celý den u vody zvládnu tak jeden.





    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    LPG: jak pise atarka co se tyka cesty tak tech x hranic na ceste je vopich.. + bacha na abansko-makedonskejch hranicich delaj docela stary (nas nasmerovali do haly ale nastesti 10 celniku co pred nama prohrabavali auto si radsi vzalo obedovou pauzu a pejsek co byl v rohu mel nastesti taky volno :)) ale opoceny sme byly) kazdopadne ale ve srovnani s tim co sem tam byl pred 10 rokama uz to neni takovy dobrodruzstvi.. silnice vsechny opraveny v horach se vpohode vyhnou 2 auta coz tenkrat byla akce s budem tak na 2 hodiny.. atd.. jeste tak 2-3 roky a je z toho chorvatsko..
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Chorvatsko,kousek od Slovinskych hranic, castecne opusteny kemp,jsou tu i zachody a sprchy,stat se da pod stromy,kousek do vody..ted v zaří tu stoji par aut,lidi se jezdi pres den koupat a pak zmizi,ale je tu klid.Tezko rict,jak to funguje v sezone..
    45.408517,13.524416
    VELADA
    VELADA --- ---
    Petnja jezero freeflek Hrvatska (HR) / Chorvatsko
    45°12´10.080“ N 17°56´47.253“ E

    jezero kousek od chorvatského města Slavonski Brod ležícího na hranici Chorvatsko / Bosna a Hercegovina, nedaleko řeky Sáva
    freeflek je na parkovišti u jezera Petnja, malý pláže s dobrým vstupem do vody, která i v srpnu 2017 byla překvapivě čistá, po cestě k parkovišti je po pravé straně pramen s pitnou vodou, jezdí pro ní i místní
    je to tak nějak na trase Sarajevo → Balaton, pro běžnýho turistu uprostřed ničeho, nicméně já projížďku vnitrozemským Chorvatskem silně doporučuju a to nejenom jako vzpomínku na válečné konflikty 90. let, ale jako projížďku krásnou zelenou přírodou a uvědomění si toho, jak mnoho tváří může mít jedna země, tak jako jich má víc právě Chorvatsko

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    BIGHEAD: kamos tam byl minulej rok nekde po ostrovech a prej se to dalo. Nicmene chorvatsko je vyhlaseny v tom ,ze policajti prudej lidi,aby jeli do kempu. Nicmene treba v zari budou trochu benevolentní ;)
    DA_ANDRACKA
    DA_ANDRACKA --- ---
    KRTINKA:
    PANPOSPA: ahoj. planuju cernou horu v cervnu. nemate jeste vic typu nez Donji Stoj? U more , ale i treba nejaky tip v vnitorzemi, u jezera? na rady lidi, co uz am byli to nebudem krosit vrchem pres srbsko, ze blb pomaly klikaty silnice, ale pres chorvatsko a jeho pobrezni silnicni kolonadu:) na CHORVATSKO asi nema smysl se ptat s moznosti frekempingu pro jeden nenapadny obytnak-spis dodavku, co?:)
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Ahoj, doporučíte mi prosím nějaké fleky slovinsko, chorvatsko nebo itálie? Ještě jsem se nerozhodl kam přesně, ale chceme vyrazit na pár dní s malou dodávkou k jadranu.. Klidně i nějaký levný kempy nebo freefleky, vím, že jsem nespecifikoval oblast, ale na takovou cestu pojedu poprvé jako řidič s přítelkyní, tak nechci být za úplného vola a nechám si poradit.
    KRYSTOF_
    KRYSTOF_ --- ---
    ZDar, vyrazime smer slovinsko chorvatsko spis sever, mate nejaky tipy na konkretni freeflekingovy mista? jedem dva osobaky..
    JANEGAS
    JANEGAS --- ---
    GREGI: chorvatsko vždy jen na občanku, no problem!
    MIK23
    MIK23 --- ---
    GREGI: chorvatsko ale taky neni EU. sice na pas dle ministerstva zahranici obcana CR poustej,ale nikdo ti nezaruci hladkej prubeh a ze te fakt pustej.... a proto nadale doporucujou jezdit tam s pasem
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    GREGI: v každym kempu paltíš za osobu + za místo na stání pro auto, ale chorvatsko ej drahý jako parse, s kámoškou sme to právě jednou zkusili se juknout a cena cca 300 za osobu + 600 za auto nás opravdu odradila, to už se pak skoro vyplatí spát v v motelu nebo v hostelu
    GREGI
    GREGI --- ---
    a v kempu se plati za osoby + misto na stani jestli to dobre chapu? nebo co je ta parcela http://www.chorvatsko.cz/kemp/kvkemp.html
    SIEMENZ
    SIEMENZ --- ---
    SKAMANIK: chorvatsko dole se da, dyz je clovek dobre zasitej.. dve tri noci bez problemu.. negrilovat.)

    poloostrov PELJEŠAC
    SKAMANIK
    SKAMANIK --- ---
    Letos přemejšlime nad 3 variantama:
    1. Bosna + chorvatsko - pro mě ideální dovča. Není to moc daleko, hory a pak se zchladit a zablbnout u moře. Trošku mě děsí vaše zkušensoti s chorvatskejma fízlama. To nezní, že by tam člověk kempující na divoko měl zrova na růžích ustláno. Nemáte zkušenosti s jihem Chorvatska? Daj se tam najít dobrý fleky, nebo je to beznadějný?

    2. Jih Itálie- Gargone, Kalábrie, Sicílie - nerad bych tam jel v srpnu, ale asi bych se mu nevyhnul. Nemáte zkušenosti jak je to na jihu s lidma? Je to stejně marný jako na severu v Toskánsku? ( třeba pláže pod Benátkama -LIDO DI SPINA, byly v červenci poměrně čistý a bez lidí, na cestě zpátky v půli srpna to ale už byl hnus, kde jsme se jen otočili a jeli pryč)

    3. Kašlat na jih plnej lidí a vydat se taky pobaltskejma republikama. Nevíte jak je to tam s koupáním? Dá se tam v srpnu koupat v Baltu, nebo v nějakejch jezerech?
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    TOMBRIDER:
    ATARKA: no po dnesku asi vyresino.. sem od pondelka prohledaval internet a chorvatsko na zaklade infa co sem nacet na ruznejch forech vzdavam a jedu campanii a kalabrii (ze zkusenosti ze sardinie na to italove nastesti dlabou kor koncem leta) takze pak kdyztak podam report

    este teda byla ve hre korsika ale ta je taky dost forbiden vuci obytnakum.. ale mimo sezonu urcite ne ale na ty chorvaty sem se docetl jen to nejhorsi :/
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    ONDREEJ: Ve slovinsku u pobrezi? Vzhledem k tomu, ze maj tak 50km pbrezi, tak je to jeden hotel, camp a osobni vlastnictvi vedle druhyho. Projel jsem to dvakrat od itosky po chorvatsko a zpet a nikde nic...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam