• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VASUCEKSaunování - [ sauny, parní, suché, infra...saunujete taky? ]
    SITH
    SITH --- ---
    IF_: v kolik hodin jsi tam byla?
    IF_
    IF_ --- ---
    Ja dnes konecne na Barrandove,byla jsem sama,zato ve fitku narvano k prasknuti.Asponze na saunu novorocni predsevzeti lidi nezkousi:))
    HAWKS
    HAWKS --- ---
    Rad bych se zacal venovat saunovani. Je tu nekdo z Brna, kdo navstevuje saunu v aquacentru v Kohoutovicich a byl ochoten me do problematiky zasvetit, ze bych se k nemu pridal ?
    Dekuji
    QUIP
    QUIP --- ---
    Nic objevneho tam nepisou, spis jen tak pro zajimavost:
    Obliba saunování v Praze roste. Užijí si fanoušci nových trendů i staré školy - Pražský patriot
    http://www.prazskypatriot.cz/...aze-roste-kde-si-uziji-fanousci-novinek-a-kde-priznivci-stare-skoly/
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    'Hele ja na silvestra zkusil nemoc.. jakoze rozjetou, teplota a blbe mi bylo a tak. Dal jsem si dve kola soukromy hodne u zeme tak 10minut.. bez bazenku, pekne s vlaznou sprchou po a bylo mi pak trochu lip a hlavne jsem dlouho spal... potreboval jsem to zkusit :)
    TARGI
    TARGI --- ---
    já si uzila krásnou novoroční saunicku s kadí venku, bozskej silvestr;-)
    IF_
    IF_ --- ---
    PODFUCK: Tak ted uz je otevreny vse, ale teda 25 jsem ve svych obvyklych saunach neuspela:/ Step ani Relax days jsem pravda nezkoušela, mám to trochu z ruky.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    IF_: Infinit ve Stepu je taky normalne otevrenej.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    EM303: ráda se při další návětěvě přidám, nezní to zle - případně se mi pls ozvi do pošty a zas půjdete.
    SITH
    SITH --- ---
    EM303: jak se topi? drevo nebo elektro?
    EM303
    EM303 --- ---
    IF_: no asi jsem už recenzi psal:) jsem tam štamgast, takže to tady celkem často někomu cpu:D
    Ve zkratce: sauna je součástí Relax Days což je takový malý wellness. je v Hotelu Sheraton v Žitný. Není to ale součást hotelu a hotelový hosti tam nechodí...respektive za těch 5 let co tam chodim bych řekl že tvoří tak 5% klientely. Od 9 - 14h je tam happpy hour a sauna vyjde myslim na 150 za 100 minut.
    Lidí tam chodí míň než jinam, jsou časy, kdy tam nikdo neni a to hlavně právě v happy hour a nebo později v noci.
    Sauna sama o sobě je super, většinou vytopená na 90 - 100 stupňů. bazének a sprchy super. teplota v bazénku je většinou dobře studená. Odpočívárna má asi 7 lehátek a nějaký sezení..hraje tam klasicky nějaký chillout a je tam akvárko:) Mě to tam prostě vyhovuje nejvíc z těch v Praze, ale je to tím že znám časy kdy tam je minumum lidí atp..:)
    IF_
    IF_ --- ---
    EM303: Byla tu uz recenze:)? Dik za tip.
    EM303
    EM303 --- ---
    KETHAMINA: to je u Karlova náměstí. Ulice Žitná.
    Sauna Praha od Relax Days
    http://relaxdays.cz/sauna-praha
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    EM303: a to je kde?
    EM303
    EM303 --- ---
    IF_: v relax Days meli otevřeno 25 i 26. třeba včera sem tam byl uplne sám, což mile překvapilo. )
    IF_
    IF_ --- ---
    HERKULES: Peklo..zrovna o svatcich je extra chut na relax...otevreno meli jen v Cestlicich kam chodim spis vyjimecne:/
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    já chtěl taky jít a taky jsem narazil :(
    IF_
    IF_ --- ---
    Pres svatky vsude zavreno,ach jo:(
    QUIP
    QUIP --- ---
    PODFUCK: Urcite to bude mit vysokou ucinnost :) Ale pak bych si dal asi jeste tu vodovodni sprchu na ocisteni.
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    QUIP: Ochlazovani ve Vltave zni dobre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam